iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 6. 2010
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

13 hlasů
4102
zhlédnutí

Události, komentáře

Hra o jména — Ruští špióni — Pět let po CzechTeku — Exbeatle

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pět let po CzechTeku

  1:37 do playlistu

  Pět let po CzechTeku
  Pět let po kontroverzním zásahu policistů na Czechteku se soud definitivně zastal dvou mladíků, kteří si na postup policie stěžovali. Ministerstvo vnitra se jim musí omluvit a oba dohromady dostanou 100 tisíc. Jak to, že ale ani po pěti letech nebyl odsouzen žádný policista? Hostem Událostí, komentářů bude tehdejší ministr vnitra František Bublan a advokát obou mladíků David Strupek. 

 • Ruští špióni

  21:22 do playlistu

  Ruští špióni
  FBI zatkla v Americe deset ruských agentů. Viní je z několikaleté špionáže pro Moskvu a z praní špinavých peněz. Jedenáctého komplice zadrželi celníci na Kypru. Rusové obviňují Spojené státy, že se tak vrací do období studené války. A o jak velkou aféru jde v kontextu špionážní minulosti obou zemí? Téma pro Igora Lukeše, profesora historie a mezinárodních vztahů z Boston University.

 • Hra o jména

  33:21 do playlistu

  Hra o jména
  Koaliční jednání jdou do tuhého. Lídři K9 by už dnes v noci měli zveřejnit první seznam ministrů, kteří zasednou ve vládě. Bojuje se hlavně o post ministra vnitra. To chce pro sebe Radek John z Věcí veřejných, a to dokonce s podmínkou, že jinak nepůjdou do koalice. Ostře proti je Petr Nečas. Prosadí si nakonec Věci veřejné svoje požadavky? Dostane TOP 09 finance a ODS zdravotnictví? Hned po jednání se pokusíme mluvit přímo s účastníky a situaci rozebereme s publicistou Danielem Kaiserem a Janem Macháčkem, komentátorem z Respektu.cz. 

 • Exbeatle

  46:51 do playlistu

  Exbeatle
  Ve studiu Událostí, komentářů přivítáme Petea Besta, původního bubeníka legendárních Beatles. V kapele byl od jejího založení do roku 1962, kdy ho vystřídal Ringo Starr. Proč přijel do Prahy a jak vzpomíná na roky strávené s Beatles?

Přehrát vše

Související