iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 3. 2016
22:15 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
5520
zhlédnutí

Gejzír

Osvobozené divadlo — Extrémní biker — Zlaté marmelády — Vítězství nad rakovinou — Šperkařská rodina

29 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Osvobozené divadlo

  1:13 do playlistu

  Osvobozené divadlo
  Fenomén první republiky, který nikdy nezestárnul a neztratil na aktuálnosti. Svým pojetím se přikláněli spíš k cirkusu či varieté. Letos by divadlo oslavilo 90. narozeniny a jeden z jeho protagonistů, hudební skladatel Jaroslav Ježek, dokonce 110.

 • Extrémní biker

  6:58 do playlistu

  Extrémní biker
  Hrdinovi této reportáže učarovala kola. Jmenuje se Jan Kopka a dnes je dokonce takzvaným extrémním bikerem. Přičemž ono přídavné jméno vystihuje jeho vášeň velmi výstižně. Zúčastňuje se totiž těch nejnáročnějších a nejdrsnějších závodů na světě.

 • Zlaté marmelády

  12:01 do playlistu

  Zlaté marmelády
  Medailové žně Romany Šafránkové ze Čtyřkol u Benešova slavili jen její nejbližší. Přitom loni ve svém oboru získala rovnou dvojité zlato, tedy Double Gold na mistrovství světa. Je teprve druhou Češkou v historii, které se to podařilo.

 • Vítězství nad rakovinou

  17:27 do playlistu

  Vítězství nad rakovinou
  Nabídneme vám příběh jedné z těch, které si krutou diagnózu vyslechly. Mohl by být velmi smutný, ale paradoxně vůbec není. Jeho hlavní hrdinka, 28letá Nikola Samková, má totiž optimismu na rozdávání. Říká, že se z rakoviny doslova vyběhala a s vervou sobě vlastní se vrhla do osvěty prevence.

 • Šperkařská rodina

  22:59 do playlistu

  Šperkařská rodina
  Čtyři generace a pořád stejné řemeslo. Zakladatelem tradice byl Ladislav Belda, za svá díla byl na mezinárodním veletrhu ve francouzském Nice oceněn zlatou medailí. Jeho syn a později i vnuk měli pro změnu tu čest pečovat desítky let o jeden z nejvzácnější českých pokladů – korunovační klenoty.

Přehrát vše

Související