iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 2. 2018
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
811
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Masopustní slavnosti

  1:10 do playlistu

  Masopustní slavnosti
  Skanzen Vysoký Chlumec ožije už tuto sobotu masopustním průvodem, veselou hudbou i scénkami s žertovnými figurami. A masopustní veselí započne i v brněnské Otevřené zahradě. Je-libo kroupovou polévku, jitrnice, škvarky nebo ovocný mošt? Těšit se můžete i na soutěž o nejlepší masku! Rej masek ve Vysokém Chlumci začíná ve 14:00–17:00. V Otevřené zahradě v Brně už od 11:00.

 • Cesta pravěkých lidí

  2:13 do playlistu

  Cesta pravěkých lidí
  Troufli byste si vystopovat pračlověka? Po víkendu v Archeoparku Všestary to pro vás bude hračka! Vydáte se totiž na cesty pravěkých lidí! Zjistíte, kudy a proč putovali, jaké byly jejich lovecké výpravy nebo jak měnili oheň za kus mamuta.

 • Hledači ztraceného času

  3:28 do playlistu

  Hledači ztraceného času
  Baví vás archeologie? Rádi hledáte věci z minulosti? Pak nezmeškejte výstavu ve Zlíně, která je věnována tématu veřejné archeologie. Uvidíte zde nálezy ze Zlínska, které muzeum získalo od amatérských archeologů, např. unikátní železnou avarskou helmu nebo měděnou plaketu s vyobrazením mužských postav!

 • Ledová jízda

  6:25 do playlistu

  Ledová jízda
  Nenechte si ujít výjimečný závod, v němž družstvo tvoří musher se psím spřežením a lyžař. Závod startuje v Peci pod Sněžkou u lanovky Javor v 18:00. Druhá etapa závodu začíná v neděli ve 14:00 a poslední, třetí etapa, v pondělí v 10:00. Přijďte podpořit závodníky a ještě si užít letošní sníh.

 • Lyžníci ve Smržovce

  7:21 do playlistu

  Lyžníci ve Smržovce
  Závodníci na historických lyžích a v dobových kostýmech budou tuto sobotu ve Smržovce bojovat o medaile v disciplínách jako je např. paraslalom nebo „hup-skok-let“. Lyžníci se seřadí na start v areálu Kedr ve Smržovce ve 12:45. Tak si to určitě nenechte ujít, bude to napínavé klání!

 • Pašeráckej vejkend

  8:10 do playlistu

  Pašeráckej vejkend
  Vraťte se s námi do dávných dob a vyrazte do krkonošských lesů. Čekat tady na vás budou zabijačkové dobroty, ale hlavně místní lyžníci a pašeráci. A než dorazí Krakonoš, budete si moci prohlédnout tradiční řemesla či rozproudit krev u živé hudby. Když se pašeráci a lyžníci rozcvičí, začne sjezd se zapálenými loučemi a následnými skoky z můstku. Chybět nebude ani tradiční putování po boudách a soutěže pro děti.

 • Zlaté časy českého hokeje v Muzeu Grévin

  8:58 do playlistu

  Zlaté časy českého hokeje v Muzeu Grévin
  Letos uplyne 20 let od úspěchu českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách 1998 v Naganu. Muzeum voskových figurín Grévin Praha proto přichystalo výstavu, na které uvidíte dosud nepublikované fotografie a vyzkoušíte si tento sport na vlastní kůži! Podaří se vám vstřelit gól Dominiku Haškovi? Vyhrajete buly společně s Jaromírem Jágrem?

 • Olympijské festivaly

  11:51 do playlistu

  Olympijské festivaly
  Olympiádu si můžete užít na vlastní kůži také v celé České republice. Nejen, že jsou připraveny Olympijské festivaly v Brně a v Ostravě, ale můžete za sportem vyrazit také do Kopřivné v Jeseníkách a do Mostu u Jablunkova v Beskydech. Čeká na vás třeba závod Beskydská lyže nebo si vyzkoušíte disciplínu, ve které Češi slaví velké úspěchy, tedy biatlon!

 • Láska je věda

  12:48 do playlistu

  Láska je věda
  Napsat zamilovaný vzkaz tajným písmem, namíchat si chemický koktejl lásky, vypočítat, kdo se k vám hodí nebo zjistit, jaké zamilované objekty najdeme ve vesmíru – to všechno a mnohem více můžete vyzkoušet v muzeu Pevnost poznání v Olomouci. Láska je tedy opravdu věda!

 • Den dětské onkologie

  13:50 do playlistu

  Den dětské onkologie
  I ty smutné příběhy bychom měli znát, abychom si vážili zdraví a dokázali pomoct ostatním. Ale nebojte, Den dětské onkologie bude plný hravosti a naděje. Čekají vás hrátky s fantazií a barvami, dílna fotografií, lampionový průvod i večerní koncert. Zjistíte také více o pokrocích vědy v boji s touto zákeřnou nemocí, a čím vším se vlastně doktor onkolog zabývá. Program začíná na Náměstí Václava Havla v Praze ve 14:00!

 • Moravský aristokrat v labyrintu světa

  14:37 do playlistu

  Moravský aristokrat v labyrintu světa
  Tato výstava vám poodhalí tajuplný svět moravské renesanční aristokracie. Objevování, cestování, války, láska i intriky – to byla doba, ve které se pořád něco dělo! Duch renesance na vás dýchne v zámku Bučovice až do 31. března. Tak pospíchejte objevovat bohatou historii plnou dramatu, ale i veselých příhod!

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související