iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 5. 2018
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
348
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Bambifest

  0:58 do playlistu

  Bambifest
  Na loukách u Koliby v Bělském lese se koná 4. ročník Bambifestu. Představí se tu sportovní oddíly, hudební soubory, taneční školy, uvidíte ukázky vodáctví, táboření nebo parkouru a čekají na vás i různé hry a soutěže o ceny.

 • ZUŠ Open

  2:20 do playlistu

  ZUŠ Open
  Tak tahle akce se koná po celé republice už ve čtvrtek 24. 5. Soubory základních uměleckých škol neboli ZUŠek budou mít koncerty na desítkách míst naší republiky, ale hlavní sláva se odehraje ve Valdštejnské zahradě v Praze. Vystoupí tu mladí flétnisté, trombonisté, bubeníci, saxofonisté, klarinetisté, klavíristé, a tak dále...

 • Výstava: Než vznikla republika

  3:11 do playlistu

  Výstava: Než vznikla republika
  Ve Sládečkově vlastivědném muzeu v Kladně se můžete do 100 let staré historie ponořit každý den mimo pondělí až do konce června. Naleznete tu totiž skvělou výstavu připomínající vznik samostatného československého státu.

 • Muzejní noc v centru VIDA!

  6:20 do playlistu

  Muzejní noc v centru VIDA!
  Science centrum VIDA! na tuto sobotu vyhlásilo Muzejní noc. Až do 23 hod. si tu můžete užít veškeré exponáty nebo třeba napínavý 3D film za zlevněnou cenu. A úplně zdarma je doprovodný program v okolí budovy. Čeká vás tu stanoviště se zábavnými pokusy a také představení Časograf s experimenty na téma plynutí času.

 • Jarní dny s permoníky

  7:04 do playlistu

  Jarní dny s permoníky
  Víte, že v Ševčínském dole v hornickém skanzenu Březové hory vás zlobiví permoníci vtáhnou do hry každou půlhodinku? Skřítci tu totiž tropí různé lotroviny! A během téhle poučné pohádkové prohlídky se seznámíte s těžkou prací horníků v podzemí a projedete se také hornickým vláčkem na povrchu.

 • Valdštejnské slavnosti v Jičíně

  7:44 do playlistu

  Valdštejnské slavnosti v Jičíně
  Vévoda Albrecht z Valdštejna, by letos slavil 435. narozeniny a v Jičíně připravují na jeho počest velkolepé slavnosti. Družina proslulého vévody dorazí na jičínské náměstí v sobotu kolem 11 hod a po celý den si tu užijete ležení vojsk, tržiště s historickými řemesly nebo třeba pohádky a vystoupení kejklířů. Večer si můžete vybrat mezi ohňostrojem nebo představením Divadla bratří Formanů. A v neděli odpoledne celé slavnosti zakončí zvířecí hodokvas.

 • Zámek a park ve Valči

  8:48 do playlistu

  Zámek a park ve Valči
  Navštívit zámek Valeč ležící na úpatí zalesněných Doupovských hor a jeho zámecký park stojí rozhodně za to. Valeč má otevřeno každý den mimo pondělí od 10 do 18 hod. a v pátek a sobotu dokonce až do 23 hod. Prohlídka je bez průvodce a večer vám k ní zapůjčí i lucernu.

 • Gastroslavnosti M. D. Rettigové v Litomyšli

  11:32 do playlistu

  Gastroslavnosti M. D. Rettigové v Litomyšli
  Na Smetanově náměstí v Litomyšli ochutnáte v sobotu pokrmy všech možných světových kuchyní! Kuchaři i amatéři tu poměří schopnosti při vaření kotlíkového guláše, hrncový průvod zamíří k hrobu naší nejznámější kuchařky Magdaleny Dobromily Rettigové, malé kuchtíky čeká školička vaření atd. A v neděli se tu ještě můžete stavit na husí stehno servírované pod širým nebem a zúčastnit se soutěže o nejlepší bábovku.

 • Festival Divadlo v parku

  12:35 do playlistu

  Festival Divadlo v parku
  Na populárním festiválku Divadlo v parku v pražských Kunraticích vystoupí např. Divadlo rozmanitosti a zatrsáte si při koncertech Jaroslava Uhlíře a kapely Žlutý pes. Kromě toho tu na vás čeká lezecká stěna, vyzkoušíte si střelbu z luku a nebudou chybět ani skákací hrady nebo malování na obličej.

 • Trnkova Zahrada 2

  13:25 do playlistu

  Trnkova Zahrada 2
  Zapomenutá zahrada z jiných časů plná tajemných zákoutí a neobvyklých rekvizit… Trnkova zahrada ve vás bude probouzet fantazii na zámku Ctěnice až do konce září, a to každý den mimo pondělí od 10 do 18 hod.

 • Animág a Zlín Film Festival

  16:38 do playlistu

  Animág a Zlín Film Festival
  V Kroměříži si nenechte ujít další ročník soutěže Anímág pro mladé animátory od šesti do devatenácti let. V úterý 22. 5. od 17:30 se v kině Nadsklepí promítnou ty nejzajímavější snímky! Nejzajímavější filmové snímky budou k vidění i na Mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně, který začíná v pátek 25. května. A až do 2. června vás zde čekají desítky úžasných projekcí a ještě úžasnější doprovodné akce.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související