iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 10. 2015
18:25 na ČT1

1 2 3 4 5

16 hlasů
46347
zhlédnutí

Herbář

Bylinný botox

Biokosmetika je dnes populárnější než samo bio stravování. Kateřina se zajela podívat k nejstaršímu výrobci biokosmetiky a zakladateli biodynamického zemědělství.

26 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Púpavka jarná 12.10.2015 19:11 (!) reagovat 30 + - 0

Mydlové hmoty

Mydlové hmoty na rozpúšťanie - niektoré majú také syntetické chemické zložky v sebe, že by sa ani najlacnejšia komerčná kozmetika nemusela červenať. Tak pozor na ne! Doma vyrobené nie je vždy zdravé - keď nepoužijeme rozum.

Zuzu 12.10.2015 17:05 (!) reagovat 63 + - 2

recepty

Jak dámy celou dobu zdůrazňují: "je to velmi jednoduché". V podstatě se tady domácí výrobky představují ve formátu : koupim hotový výrobek (čokoládu, mýdlovou hmotu...), něco do něj přidám (bylinky, koření...) a budu tvrdit, jak super věc jsem vytvořila. Ještě že to zachrání přizvání hosté, kteří pozvednou úroveň.

katerina 11.10.2015 20:07 (!) reagovat 4 + - 9

song

jaky je na nazev te pisnicky na konci,prijemna hudba...:-)

Pupavka jarna 11.10.2015 19:35 (!) reagovat 0 + - 13

Weleda

Zakladatelom je Rudolf Steiner - carodejnik. V kozmetike Weleda teda nebudu posobit len prirodne bylinne latky, ale aj rozne zasvatenia. Vacsina ludi, ktori sa venuju prirodnej kozmetike, ma docinenia aj s roznymi (podivnymi) duchovnymi prudmi, ktorych sily (zasvätenia) do danej kozmetiky vpravuju a ktore na majitela posobia. Mnohi na to neupozornujú, vsak dievcata moderatorky. To je len upozornenie pre tych, ktorym to nie je jedno, z akych zdrojov nakupuju a co im vstupuje do zivota.

džej džej 2.11.2015 13:27 (!) reagovat 3 + - 0

Rudolf Steiner - čarodejník ??

Četla jste nějakou antroposofickou literaturu ? Záznam přednášky od Steinera ?
Lidská bl...nevědomost je stále děsivá. Díky Bohu, že patnácté století již minulo, takže není možné, aby vás upálili za to, že tady, sama neviditelná, "čárujete" na dálku, a to prostřednictvím nečistého ducha, ukrytého v divné hučící krabici !

Související