iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 4. 2012
17:30 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
3308
zhlédnutí

Turbulence

Ztroskotání Titanicu pohledem meteorologa — Bouře a krupobití v Číně — Extrémní průběh března v USA — Maratón na Sahaře — Biometeorologická předpověď — Optické jevy na nebi — Mizející horské ledovce v Bolívii — Tornádová alej USA

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mozaika

  0:30 do playlistu

  Mozaika
  V Mozaice tentokrát ztroskotání Titanicu pohledem meteorologa, požáry v USA, lavina v Pákistánu, silné bouře a krupobití v Číně. A jako bonus pouze na našem webu extrémní průběh března v USA. A ještě dvojice sportovně-metorologických zpráv: maratón na Sahaře a na severním pólu.

 • Téma

  2:00 do playlistu

  Téma
  Podle výsledků ankety na našem webu počasí ovlivňuje více než dvě třetiny z vás. Právě proto se meteorologové zabývají také biometeorologickou předpovědí. Víc v reportáži Edity Valentové.

 • Rozhovor

  6:45 do playlistu

  Rozhovor
  Optické jevy na vašich fotografiích jsme probírali s Tomášem Tržickým z České astronomické společnosti. Glórie, polární záře, irizace, duhy, cirkumzenitální i supralaterální oblouky.

 • Týden ve světě

  17:27 do playlistu

  Týden ve světě
  Mizející horské ledovce v Bolívii, konference o klimatu v Nepálu i výsledky práce animátorů americké NASA – to byla tentokrát rubrika Týden ve světě.

 • Váš námět

  26:26 do playlistu

  Váš námět
  Tornádová alej USA – kudy prochází a proč se jí tak říká? Rubriku Cestování tradičně připravil Michal Žák.

Přehrát vše

Související