56 min. | další Publicistika »
-
Komunismus=fašismus
Podle Kateřiny Konečné před rokem 89 mělo 14,5 mil. lidí v naší zemi dům a byli šťastní...jsem rád,že je repezentantkou KSČM-strany na úrovni fašistické reprezentace,***.Ze situace v ČR neobvyňujte demokracii,ale právě tu lůzu,která tu vládla a zničila vše okolo sebe ze strachu,že by někdo říkal co si myslí.Obviňujme sebe,že nedokážeme otevřeně říkat co si myslíme,ale v boji o peníze jen přihlížíme.Už ani média nedistribuují myšlenky národa,ale jsou zkorupovanou obětí,materialismu,mafiánství,komerce.
Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse
-
18. 11. 2010 19:57
Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse
-
Pane Bujary, nemáte-li strach jiný, než ze stárnutí a chudosti populace, jste zřejmě člověk z rodiny, která s diktaturou ražení té, která zde vládla od roku 1948, nemá žádné špatné zkušenosti. Já za pořad Listopad třikrát děkuji především z toho důvodu, že mne zajímala konfrontace generací. A z toho hlediska jsem ocenila především první příspěvek - pohled na setkání K. Issové a Kamily Moučkové, kde ke dialogu skutečně došlo, nakonec i k porozumnění. A protistrana dostala odpovídající prostor. Bylo mi líto, že pan Ruml neposkytl názorovému střetu šanci a poslankyně komunistické strany dostala varující prostor. U poslední konfrontace šlo o medailonek XindluX, pan Třešňák působil bezradně a měla jsem pocit, že byl střihem ochuzen o svá zásadní vyjádření, kterých jistě redaktorům poskytl více?
"Viděno třemi" - je velmi zajímavá koncepce - dává divákům prostor, abychom si srovnali přístupy scénáristů a režisérů. U první konfrontace jsem navíc ocenila způsob vyjádření obsahu obrazem. Nešlo o obvyklý typ šablonovitých pořadů a snad je nás víc, kteří si jej užili. -
Marne jsem cekal na ten skvostny zaver....ale to je asi vec nazoru...
Jinak jsem rad, ze takovy porad vznikl a ze si my lide zas neco muzeme uvedomit. Kdybych vybiral ja hlavni aktery poradu, nejspis bych vybral vetsinou jine lidi... -
Zážitek v závěru
Slečna Issová, trochu naivity pod horizontem, paní Moučková, pravý opak, vyzrálá tolerance v generačním setkání. Střed bez komentáře. Dvojice Ládek - Třešňák si zaslouží velký potlesk. Sledovat poslení třetinu pořadu byl výsostný zážitek. Celkově jeden z nejlepších pořadů, který se objevil v poslední době na obrazovkách ČT. Děkuji za to. Celý pořad je zajímavou sondou mezi jedince, kteří reprezentují určité vrstvy ve společnosti.
-
Me naopak tu nadheru te doby priblizilo vypraveni Issove o jejich rodicich.
Strach z nove diktatury je dnes nesmysl, problemem bude starnuti a chudnuti populace ve vytunelovane zemi.
-
17. 11. 2010