iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 10. 2010
21:00 na ČT1

1 2 3 4 5

122 hlasů
10953
zhlédnutí

Benefice Linky bezpečí aneb Ewa má problém

Benefiční koncert Ewy Farne a jejích hostů

57 min | další Hudba »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Anna Haasová 29.10.2010 17:42 (!) reagovat 5 + - 0

Jen pro pořadatele - nechápu, že na vstupenkách byl začátek ve 20.00. Přišlo mně hodně zvláštní sedět hodinu a čekat, než se po 21.hodině připojí ČT 1 s živým přenosem !!! Jinak Ewa je úžasná zpěvačka, přeji ji zdravé hlasivky a hodně povedených písniček...pan Žbirka moc prostoru nedostal, ale vystoupení všech byla skvělá !

Petr 29.10.2010 8:02 (!) reagovat 11 + - 0

Přesmutné

Opravdu Ewa Farna je podceňovaná i když ji miluje hodně mladých. Je hodně svá a to některým vadí. Přesto má našlápnuto hodně vysoko i když zatím není mezi vyvolenými. Je už osobností pro svou čistotu a hlavně už je vzorem.

Jan Matt Hájek 28.10.2010 22:33 (!) reagovat 14 + - 0

Smutné vysílání

Smutné, přesmutné. Pouze tři velcí sponzoři a naprostý nezájem státu, respektive státních instituci o to, aby malí človíčci měli k dispozici stéblo trávy, kterého by měli šanci se chytit. Jsou lidé, kteří říkají, že tenhle pokrytecký svět zachrání jen generální, celosvětová defenestrace. Čím dál tím víc se přikláním i já k názoru, že lidstvo je slepá vývojová větev, bez ohledu na to, že na téhle planetě jsou i takoví skvělí lidé, jako Ewa Farna, Pavel Šporcl, lidi z Čechomoru, Miro Žbiro a další a další. Dalo by se pokračovat dlouho, ale jak jsem napsal výše, je to celé smutné, přesmutné.

Související