iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 2. 2009
23:45 na ČT2

1 2 3 4 5

247 hlasů
18799
zhlédnutí

Film o filmu Ďáblova lest

Pohled do zákulisí natáčení tajuplného kriminálního příběhu, spojeného s existencí největší rukopisné knihy světa, Ďáblovy bible. Jak si se svými rolemi ve filmu poradili I. Trojan, J. Dvořák, A. Geislerová a další herci?

13 min | další Dokumenty »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

rp 12.11.2013 13:57 (!) reagovat 0 + - 0

Zkopírovaný příběh ze Švédska?

Nedávno jsem dočetl podobný příběh... velmi podobný tomuto. Přeju si, aby to byla pouze shoda náhod.

Viktor Armin 12.3.2011 20:45 (!) reagovat 1 + - 0

Vřelý dík a velký obdiv!

Mám tento třídilný televizní film ve své sbírce DVD a musím "vyseknout" poklonu mému stvořiteli Arnoštovi Vašíčkovi :D a také panu režisérovi Strachovi, všem hercům a celému realizačnímu štábu ČT.
P.S. Jen houšť a větší kapky! :-)))

Henry L. 10.3.2009 20:48 (!) reagovat 9 + - 1

naprosta parada

Byl jsem prekvapen jak inteligentni a propracovany to byl film. Uplne se ztracel rozdil mezi fikci a realitou a vsechno (krome toho firewallu ;-) bylo uveritelne a dokonale, melo to spad a atmosferu. Jako pardubak jsem samozrejme potesen o to vice.

eda 15.5.2009 14:50 (!) reagovat 4 + - 0

nej za posledních deset let i víc...

děkuji za parádní "seriál", který mě bez nadsázky přijde nejlepší počin ČT za mnoho a mnoho let...výborný příběh, obsazení a žadné naduté zpracování jako u některých podobných seriálů z produkce ČT...kamera i neokoukané exteriéry...

Helena 9.3.2009 22:27 (!) reagovat 4 + - 0

skvělé!!!

Po dlouhé době inteligentní, napínavá podívaná, kvůli níž jsem se těšila na nedělní večer. Pan Strach umí a navíc má nesmírně šťastnou ruku na náměty i herecké obsazení.
Ani já bych se nezlobila, kdyby v tomto obsazení natočil někdy další záhadnou detektivku.
Děkuji.

aerolucifer@yahoo.com 7.3.2009 20:29 (!) reagovat 3 + - 0

Super detektivka!!!!

Chtela bych podekovat celemu tymu od rezisera az po herce, kteri vykonali skvelou praci. Mohlo by byt takovych serialu vice. Jirka Strach je super reziser. Pamatuji se, jak zacinal hrat jako herec - dite. Jen tak dal Jirko!! Natoc dalsi skvele veci.....
Je super, ze se to vysila online, jelikoz ziji na druhe strane nasi planety.
DIKY!!!

Petr 4.3.2009 10:35 (!) reagovat 0 + - 0

Dobrý popis policejní práce

Výborná podívaná, zejména oceňuji zasazení tohoto okultního příběhu do reálných mantinelů fungování současné policejní praxe. Skvělá práce odborných poradců.

Hortenzie 3.3.2009 11:21 (!) reagovat 0 + - 0

Spokojenost

Děkuji tvůrcům seriálu. Napínavé,poměrně smysluplné,člověk má chuť rozjet se na ta místa a nasát tu atmosféru. Hledala jsem nějaké "vysvětlivky", jako byly u předchozáho seriálu autora námětu, ale pouze film o filmu. Nenašel jste někdo něco? Docela by mě zajímalo, jak se jmenovaly oběti s číslem jména 1 či 2 ap. Uvažovali jste o tom? Byla jsem kdysi jako dítě v Broumovském klášteře a měla tam dost silný zážitek deja vú, tak na energii toho místa možná něco bude. Těším se na další takové počiny ČT. Díky.

Karel 3.3.2009 0:09 (!) reagovat 0 + - 0

Tak to se opravdu povedlo!!!

Skvělé, tajemné, bechderoucí a přitom vtipné, s napětím, historickými souvislostmi a logickým příběhem - prostě báječné pokoukání! Díky tvůrcům a Panu Režisérovi... Přimlouvám se za celovečerní verzi alespoň na DVD. Ještě jednou díky za silný zážitek!

bzv 2.3.2009 19:05 (!) reagovat 2 + - 0

je to výborné, napínavé, s fantazií a přitom smysluplné, filmaři využili historická fakta...skvělé herecké obsazení a celý štáb vše jen korunuje....sto boduze sta.....to chybělo na české obrazovce, tisíceré díky, jinak se to snad vyjádřit nedá.....

atiz 2.3.2009 12:27 (!) reagovat 1 + - 0

bolo to super davno som taky dobry film nevidela pokracujte dalej drzim palce

první ‹ předchozí 1 2 poslední

Související