iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 5. 2008
21:10 na ČT2

1 2 3 4 5

148 hlasů
3955
zhlédnutí

Smetanova Litomyšl

Dokumentární pořad o padesátileté historii druhého nejstaršího mezinárodního hudebního festivalu v Čechách.

52 min | další Dokumenty »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Zbyněk F. 24.2.2009 18:52 (!) reagovat 3 + - 0

Díky pro rodáky z Litomyšle

Narodil jsem se v Litomyšli v r.1953. Bydleli jsme náměstí, a i když jako dítě- velice dobře si pamatuji na příjezdy Z.Nejedlého, na atmosféru, která panovala kolem Smetanovy Litomyšle. Svým dětem neustále předkládám Litomyšl jako vzor rozumného patriotizmu, kdy lidé s láskou tvoří a rozvíjejí tvář svého města - rodiště. Bohužel jsme se z Litomyšle odstěhovali, když mě bylo 17 let. V srdci ji mám ale stále zakořeněnou a je skutečně na co vzpomínat. Já si například pamatuji, když jsme chodili vybírat kamínky z nového stadionu. Navštěvuji Litomyšl průběžně a mám velikou radost z toho jak se rozvíjí. Jsem hrdý na to, že mohu říci, že jsem jejím rodákem. Díky Vám všem, kteří se na tom podílíte. Vaše práce není určitě zbytečná i když je asi mnohdy vysilující. Práce dělaná srdcem má však mnohdy daleko větší hodnoty pro budoucnost, než pro vlastní aktéry. Jsou to hodnoty nejcenější a finančně se nedají vyjádřit. Mám radost ze SVÉ LITOMYŠLE a jejího festivalu.

Související

  • Žádný související pořad nebyl nalezen.