iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 5. 2009
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

301 hlasů
60704
zhlédnutí

Panna Marie, Ivetka, atd.

Příběh dívky a ženy, která se pět let setkávala a rozmlouvala s Pannou Marií. Jak žít se zjevením?

57 min | další Dokumenty »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Matrixa 11.2.2013 12:41 (!) reagovat 2 + - 0

Ivetka je pravdivá

Kdo má jen trochu čisté srdce,musí vidět a cítit,že to,co tyto dívky zde prožili,bylo něco velmi duchovního,otevírajícího a pravdivého.Kdo nikdy úpřímně neprožil slova motlitby,kdo nepotřeboval pomoc,kdo nelitoval ani neviděl nikdy své hříchy a povrchnost,ten bude v tomto dokumentu hledat jen senzaci a povrchnost.Zažít něco takového a vypovídat o tom druhým,je řehole,lidé jsou zlý,plní zášti..jen málokteří nepošlapou čistotu.Nevidím na tomto příběhu nic vykonstruovaného,úpřímně..nejsem sama věřící v tom slova smyslu,že bych navštěvovala kostely a bohoslužby,avšak má babička sama zjevení zažila,avšak nikde-kromě rodiny o tom nikde nevypovídala.Jen málokdo má tolik vnitřní síly-postavit se světu,který háže po Vás kamení.Ivetce přeji mnoho štěstí a radosti v životě,a chápu..jak musela trpět..mnoha lidem ale určitě pomohla najít znovu duchovní cestu

Karel 6.8.2010 21:39 (!) reagovat 3 + - 0

krásný dokument díky Karel

Eva 19.5.2010 23:57 (!) reagovat 1 + - 0

Super dokument

trochu horší kamera, ale i to k tomu patři. Celý příběh má náboj a sílu. Ten kněz byl opravdu zajímavý. Přeji holkám hodně štestí v životě, zaslouží si jej.

Marta 25.7.2009 9:01 (!) reagovat 8 + - 0

Uvolnete se prosim

Byla jsem velmi prekvapena, kdyz J. Kraus pozval do sveho poradu Ivetu, trochu jsem se bala, aby se nechoval ironicky ba snad urazlive, ale byl velmi citlivy a dokonce po pusteni jejiho dokumentu, rekl: krasne...Uz jsem sem psala, a jsem prekvapena vasima nazorama, dulezite snad je to, ze lide s virou jsou stastni a vdecni za to ze ji maji a lidem bez viry nechybi:) Hrozne rada bych se s Yvetou setkala osobne a taky bych chtela Litmanovou navstivit....

Zdenek 26.7.2009 10:32 (!) reagovat 11 + - 0

Velké věci jsou jednoduché

Děkuji za natočení dokumentu. Ujistil jsem se, že velké věci jsou jsou v životě velmi jednoduché. Nesvádějme vlastní odpovědnost na ostatní či Boha. Začněme sami u sebe. Nám Všem k tomu přeji hodně sil.

fatima 29.7.2009 21:05 (!) reagovat 0 + - 1

Všetkým, ktorí sa zaujímajú o mariánske zjavenia chcem dať do pozornosti nový film o Fatime. Tu je link:

http://www.the13thday.com/

Ktovie, kedy sa však tento na prvý pohľad veľmi zaujímavý projekt (pozrite si trailer), dostane z USA k nám.

Odpovídáte X

sevillana 11.7.2009 22:17 (!) reagovat 2 + - 20

Cele je to nesmysl !!!

Predem bych rad zduraznil, ze vyjadruji pouze svuj nazor. Jsem presvedcen o zkutecnosti, ze buh jako takovy nemuze existovat a to ze dvou zakladnich duvodu. Duvod c.1. Kdyby byl buh tak spravedlivi jak ho predstavuje bible, musel by znicit cely tento svet zduvodu jeho celkove prohnilosti. Duvod c.2. Buh od sveho prvopocatku byl, je a bude nastroj k ovladani mas a k obohacovani se na ukor chudych. Za celou existenci lidstva se veskere valky byli vedeny ve jmenu boha. Kdybych pripustil existenci boha, musel bych konstatovat, ze tento buh je neuveritelne kruty a nelidsky. Co se cirkve a Vatikanu tyce nema cenu se o tom rozepisovat, protoze jsem presvedcen, ze je to banda zlocincu, pedofilu, zlodeju a homosexualu, ktera patri pred soud a nasledne za mrize.

Karolina 28.9.2010 20:05 (!) reagovat 0 + - 1

Naprostá pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všechna náboženství a ideologie jsou zlo! Ale většina lidí na světě jsou jen lehcemanipulovatelná masa, neschopná vlastního uvažování. Proto to taky na světě tak vypadá....

jankoo 7.6.2009 16:51 (!) reagovat 2 + - 5

piesen

co je to za piesen v 54 minute ?pekna

člověk 7.6.2009 21:41 (!) reagovat 4 + - 0

Základní otázka smyslu života...

Kdo stvořil ZLO??!Bůh je vševědoucí,všehostvořitel,je Láska,dobro a vše řídí....Pokud je všehostvořitel a vše řídí,vše ví...musel tedy Satana a Zlo stvořit On...to není rouhačství...padlý anděl je bytost Boží...co tedy je člověk??Těžce zkoušená loutka?Jde na mě hrůza z této myšlenky....

Katy 7.7.2009 21:13 (!) reagovat 1 + - 1

zlod x dobro

Bůh stvořil všechno dobré. Zamysleme se nad tím, jestli Zlo existuje samo o sobě - jestli někdo dělá Zlo pro Zlo? Spíš dělá zlo pro nějaké (obvykle sobecké) dobro. Zlo je jen nedostatek dobra - nic víc.

Marian 6.7.2009 21:06 (!) reagovat 0 + - 0

Je to pesnička od slovenskej skupiny Hrdza - Mamko moja s upraveným textom

Adriana 4.6.2009 0:21 (!) reagovat 11 + - 6

smutné

je to smutné,že si tu viacerí myslia, že ide o halucinácie.Nie, nie sú to halucinácie, je to fakt, ja žijem denne s Pannou Máriou, s Ježišom, pomáhajú mi a je to úžasný pocit.Môj život je kľudný, šťastný a plný Ducha. Preto ma obchádzajú všetky zlé veci, mám v živote všetko čo potrebujem, stávajú sa mi neskutočné veci...nie je to výmysel...prečo je vo vašej krajine toľko zlého???Toľko problémov, kriminality??? Prečo je Rakúsko také krásne a pokojné??? Je zasvätené Panne Márii,všetci monarchovia sa utiekali k svätým, dokonca aj Gagarin bol veriaci...Želám všetkým krásny život v láske a pochopení,spravodlivosti...to je Boh

Lenka 4.6.2009 20:21 (!) reagovat 14 + - 3

Krasny dokument

Krasny dokument.. moc mne potesil, kez by se stale vice lidi ridilo vice hlasem sveho srdce nez zaprasenymi "pravdami"..

Puchingerová 4.6.2009 21:09 (!) reagovat 1 + - 11

Nevěřící/křtěná, biřmována, vdaná v kostele/.

Lidé. kteří jsou křesťansky vychvávaní, žijí v jedné obci celý žívot a neznají jenom práci a nedělní bohoslužby, tak uvěří všemu. Až člověk, který jde "do světa" a sám se ocitá v životě v mnoha nesnázích zjistí, že se musí spoléhat jenom sám na sebe. Nikomu neupírám jeho víru. Ale proto, že na vlastní kúži jsem skusila to i to, tak vím o čem mluvím. Ani jsem to nemohla doposlouchat. A vůbec si nemyslím, že se rouhám. Jenom mně život něčemu naučil.

Zdeněk Michael Maria 7.6.2009 19:49 (!) reagovat 4 + - 0

???

Tak s tímto nesouhlasím.
Byl jsem nevěřící, životem jsem prošel, problémy jsem měl, byly dosti težké, sám v životě. Plácal jsem se jako dítě v bahně. Pak jsem našel cestu k Ježíši a naší Matce Marii. Vše je snaží, není problém o který by se Panna Maria s Ježíšem nepostarali. Nepochopím lidi kteří si nechají vzít svou víru, vždyt to že člověk se dostane do problémů o má přivést zpět k Bohu, ne aby se zatvrdil a snažil se z vlastních sil.

Blanche 8.6.2009 9:42 (!) reagovat 0 + - 1

Nemyslím si, že je to tak jednoduché. Ne každý ten dar víry má. Také člověk, který je vychován v křesťanské rodině může se ke křesťanství hlásit spíše jako k tradici, ale uvnitř víru intenzivně cítit nemusí. Víra je něco iracionálního, co se nedá podložit nějakým důkazem - buď cítíš, nebo necítíš. Dle sebe můžu říct, že s vědomím Boha jsem se narodila a to mi nikdo nemůže vzít. Probém u mě byl s tím, že pan farář, který nás měl na náboženství nás stále nutil k tomu a tomu...musíte tohle, jinak vás Bůh nebude mít rád. To ve mě jako v dítěti vyvolávalo zmatek a nakonec jsme došla k tomu, že jsem na náboženství přestala chodit a strašně moc se mi tehdy ulevilo. V jeho podání bych hezké chování dělala jen pro to, abych nepřišla o Boží lásku a ne proto, že je to z principu správné a přináší to dobro ostatním lidem. Asi jsem měla smůlu na faráře, ale dnes jsem ráda, že jsem od toho odešla. Neznamená to ale, že bych přestala věřit v Boha! Přestala jsem věřit v církevní autority a to je něco jiného.

M 6.6.2009 23:19 (!) reagovat 1 + - 17

"Čo to tárate?"

Vy žijete s pannou Marií? Blbost, žijte s chorobnou představou, která je způsobena Vaší duševní nemocí. Měla byste si zajít k psychiatrovi, protože ho evidentně velice nutně potřebujete. Až se díky terapii oprostíte od halucinací, uleví se Vám.

M 3.6.2009 9:30 (!) reagovat 8 + - 33

Velmi nebezpečný pořad!

Pokud vím, člověk s halucinacemi, bludy a chorobnými představami patří na psychiatrii a ne do televize. Autorům nejspíš nedošlo, že kdyby někdo z diváků vzal jejich "dokument" vážně, mohlo by to poškodit jeho duševní zdraví. Velmi mě pohoršuje, že v Čechách, kde je snad nejméně pobožných na světě, se za poplatky duševně zdravých lidí vysílají podobné pořady před 22. hodinou, tedy v době, kdy by je mohly vidět děti. Takovéto "perly ducha" patří snad jen do vysílání na Silvestra, a to ještě s patřičným vysvětlením.

Lous 15.7.2010 12:26 (!) reagovat 0 + - 1

Oprava- reakce je na M z 3.6.2009

Myslím, že autor tohoto článku už má poškozené duševní zdraví. Jinak by nemohl napsat takovou "in zprávu".A pokud ho popuzují taková vysílání, tak má možnost svobodné volby a to, dokument neshlédnout až do konce a přepnout si televizi na zprávy, kde neutrpí takovou újmu na zdraví.:)

Blanche 2.6.2009 13:58 (!) reagovat 22 + - 5

Skvělý dokument, není téměř co dodat. Věřím, že to byla pravda a uplně chápu Ivetčiny pocity zmatenosti. Tento druh manipulace znám také z vlastní zkušenosti. Ještě jsem ale nikdy nepochopila, proč a z jakého důvodu spoustu církevních příslušníků tolik manipuluje. Touha po moci? Pocit, že tomu rozumí více, než ostatní? Je skvělé, že se Ivetce podařilo najít vlastní cestu. Dle mého názoru právě největším Božím přáním je, aby člověk našel svojí vlastní cestu a to nemusí být nic speciálního. Třeba to může být jen žít normální život, mít děti, rodinu... není to právě tojedno z nejhezčích věcí?

marta 30.5.2009 17:28 (!) reagovat 11 + - 0

Moc pěkné. Ja nikdy nebyla do církve nucena, ale sama si k ní hledám cestu a chci jí víc a víc rozumět. Moc ráda bych byla pokřtěná. Jen mi přijde, že dřív jsem víry v sobě měla víc, mrzí mě to, snad je to pro to, že jsem si tažila těžké období a zanevřela na vše. Ale znovu cítím potřebu žít duchovní život. Totiž víra je naděje. Pomáhá nám ve dnech, kdy pochybujeme o smyslu života. V myšlenkách se máme na koho obrátit. Kostely a poutní místa mě vždy uklidnovaly, Ivetim hlas byl velmi příjemný a musim rict , ze pusobi velice mile a verohodne..Pokud se zjeveni udalo, tise ji zavidim, pokud byla nastrcena cirkvi ci rodicmi tak je mi je ji lito. Verim vsak v to prvni. Asi se do Liptove vydam na vylet:) Taky by me hodne zajimal nazor autoru, kameramanu, kteri celou situaci jiste umi nejlip z nas zhodnotit.

první ‹ předchozí 1 2 3 4 poslední

Související