iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 7. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1468
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kraj jedná s ČD o dopravě

  0:52 do playlistu

  Kraj jedná s ČD o dopravě
  MS kraj zahájil s Českými drahami jednání o poskytování železniční dopravy. Stávající smlouva vyprší až za 2 roky. Kraj ale chce, aby dopravce využil přislíbené peníze Ministerstvem dopravy a do vozového parku investoval téměř 2 mld. Kč. Od jednání si slibuje i zlevnění přepravy, která v MS kraji patří mezi nejdražší v zemi.

 • Kraj jedná s ČD o dopravě

  3:10 do playlistu

  Kraj jedná s ČD o dopravě
  Sestřih komentářů z odpolední ČT24.

 • Vysoké tresty za obchodování s léky

  10:17 do playlistu

  Vysoké tresty za obchodování s léky
  Bývalého lékaře ostravské věznice Heřmanice Antonína Strapinu poslal soud do vězení na 11 let za nelegální obchod s léky. Psychofarmaka a tablety na hubnutí, které jsou dostupné jen na předpis, lékař prodával i spoluobžalovanému Hýžovi. Toho za to čeká ve vězení 10 let. Léky si přes internet koupily stovky lidí. Ordinaci na 11 let vymění za vězeňskou celu.

 • Deset let opravují CityElefanty v Přerově

  11:57 do playlistu

  Deset let opravují CityElefanty v Přerově
  Už 10 let vracejí lesk vlakům CityElefant v přerovském podniku. Vlaky, které znají cestující především z pražského a středočeského regionu, do Přerova putují do opravy přes celou republiku. Jde o jediné středisko v Česku vybavené tou nejmodernější technologií.

 • Crossroads v předvečer Colours

  14:13 do playlistu

  Crossroads v předvečer Colours
  V Dolní oblasti Vítkovic začíná mezinárodní hudební konference Crossroads. Sjeli se na ni festivaloví promotéři, hudební dramaturgové i kapely. Na Dole Hlubina jsou pro ně připraveny workshopy a taky koncerty, na kterých se představí české i zahraniční kapely.

 • Rok platby kartou v ostravské MHD

  18:28 do playlistu

  Rok platby kartou v ostravské MHD
  Prodej klasických papírových jízdenek ostravského dopravního podniku klesl za posledního půl roku o čtvrtinu. Stále více cestujících kupuje krátkodobé jízdné pomocí bezkontaktní platební karty. Za uplynulý rok tímto způsobem dopravní podnik prodal téměř půl druhého milionu 10minutových a hodinových jízdenek.

 • První schůzka starostů

  20:36 do playlistu

  První schůzka starostů
  Dnes proběhla první schůzka starostů Bruntálu, Široké Nivy a Nových Heřminov o dalším osudu Kunova. Osada je součástí města Bruntálu, i když je od něj vzdálená 7 km. Katastrálně patří pod Nové Heřminovy. Do poloviny srpna se musí najít řešení situace.

 • Přibývá prodejen bez obalů

  21:57 do playlistu

  Přibývá prodejen bez obalů
  Ve Frýdku-Místku otevřeli už druhou prodejnu v MS kraji, která prodává potraviny bez obalu. Lidé tam nakupují do vlastních obalů. Tyto ekologické prodejny se v poslední době otevírají ve všech větších městech v republice a u lidí je tento způsob nákupů čím dál víc oblíbenější.

Přehrát vše

Související