iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 2. 2012
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1750
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • VZP chce snížit úhrady domovům pro seniory

  0:43

  VZP chce snížit úhrady domovům pro seniory
  Domovy pro seniory a lidi se zdravotním pojištěním mají vážné finanční problémy. Konkrétně ve Zlínském kraji. VZP chce od nového roku hodlá jednostranně snížit úhradu zdravotnických výkonů.

 • Hodonínsko bojuje se zloději nafty

  2:48

  Hodonínsko bojuje se zloději nafty
  Nafta v nádržích nákladních aut láká zloděje. A s rostoucími cenami pohonných hmot počet krádeží roste. Nejvíc na Plzeňsku a Hodonínsku. Právě tam chytili policisté zatím poslední organizovanou skupinu.

 • Ed Fagan navštívil Brno

  4:43

  Ed Fagan navštívil Brno
  Žádá magistrát o přístup do archivu, chce ověřit pravost dluhopisů z druhé světové války.

 • Místo na hory dojíždějí žáci základních škol na lyžařský výcvik do Olešnice

  7:46

  Místo na hory dojíždějí žáci základních škol na lyžařský výcvik do Olešnice
  Základní školy se potýkají s čím dál menší účastí dětí ze sedmých tříd na lyžařských kurzech – jejich rodiče na ně často nemají peníze. Řešení našli v Olešnici na Blanensku – náklady na lyžařský výcvik dokázali srazit na třetinu.

 • Prázdné komerční prostoty v Břeclavi

  10:39

  Prázdné komerční prostoty v Břeclavi
  Prázdné komerční prostory a nezájem obchodníků. S takovým problémem se potýkají některá města na jižní Moravě, například Břeclav. Podle realitních makléřů za to může nevýhodná lokace těchto prostor.

 • Valašské Meziříčí motivuje k práci zadarmo.

  12:34

  Valašské Meziříčí motivuje k práci zadarmo.
  Valašské Meziříčí motivuje dlouhodobě nezaměstnané k veřejné službě - tedy k práci zadarmo. Když budou úkoly plnit svědomitě za půl roku mohou přejít na veřejně prospěšné práce a vydělat si až deset tisíc hrubého.

 • Digitárium odhalí taje vesmíru

  15:58

  Digitárium odhalí taje vesmíru
  Do Brna dnes zavítala trojice středoevropských kosmonautů, kteří se do vesmíru podívali v roce 1978. Jejich první kroky vedly do brněnského planetária, aby podpořili instalaci přírodovědného digitária.

 • Dobrotice zůstaly bez prodejny smíšeného zboží

  17:52

  Dobrotice zůstaly bez prodejny smíšeného zboží
  Řada obyvatel Dobrotic je rozhořčená. Na začátku roku majitel místní prodejny potravin obchod zavřel. Budovu si lidé přitom postavili sami v rámci akce Z a teď se cítí být poškozeni.

 • Historický úspěch volejbalistek Králova Pole

  20:11

  Historický úspěch volejbalistek Králova Pole
  Historického úspěchu dosáhly včera v úvodním zápasu čtvrtfinálové série Vyzývacího poháru volejbalistky Králova Pole. Brňanky senzačně zdolaly favorizovaný Lokomotiv Baku 3-2.

 • Arvidas Eitutavičius skončil v Prostějově

  21:22

  Arvidas Eitutavičius skončil v Prostějově
  To, o čem se delší dobu spekulovalo, se stalo skutečností. Během finálového turnaje Českého poháru, v němž basketbalisté Prostějova skončili čtvrtí, ukončil své angažmá na Hané litevský rozehrávač, Arvidas Eitutavičius.

 • Frisco Brno porazilo Trutnov 85-58

  22:32

  Frisco Brno porazilo Trutnov 85-58
  Také ve druhém ze tří zápasů v tomto týdnu dokázali basketbalistky Frisca Brno zvítězit. Zatímco ovšem na pondělní výhru nad Hradcem Králové 73-67 po prodloužení se pořádně nadřely, tak v dohrávce 1. kola nadstavby smetly ambiciózní Trutnov 85-58.

Přehrát vše

Související