iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 3. 2010
21:10 na ČT1

1 2 3 4 5

177 hlasů
89543
zhlédnutí

Všechnopárty

Petr Hoffmann — Jiří Heřt — Pavel Nývlt

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Zdena 31.3.2010 20:30 (!) reagovat 3 + - 2

čínská medicina

Dívala jsem se na díl o Čínské medicíně.Pana doktora znám.Mluvil sice hezky.ale když se rozpovídal o tom jak si sám pojmenovává pilulky.Správný název je wan, tak jsem se musela smát.Když musel odejít s Tcm Bohemia tak si přivlastnil i některé názvy wanů.A dodnes se vede soudní spor.A taky vím že se ke svým pacientům chová hrozně.Jinak se mi pořad moc líbí a moc gratuluji k Týtý.

Renáta 31.3.2010 21:53 (!) reagovat 8 + - 6

Sisyfos

Mně se díl také líbil, na čínské medicíně v podání Dr.Hoffmana jsem neshledala nic závadného, zato jsem byla poměrně zděšená Dr.Heřtem. Samolibost, arogance a omezenost. V první chvíli jsem si řekla, že bych se od něj nikdy léčit nenechala, v průběhu pořad se zjistilo, že naštěstí "léčí" už jen mrtvoly. To hovoří za vše. S klinikou nemá kontakt už 20let, přesto se cítí být oprávněn, soudit, jaká léčba je účinná a jaká nikoli. Měl sice zastupovat klasickou medicínu (založenou na důkazech), ale nereprezentoval dobře. Chápu, že tímto byl pořad divácky zajímavější, přesto bych ale pozvala lékaře a ne teoretika. S pozdravem Renata

první 1 2 Další › poslední

Související