ireporter

ZŘÍCENÝ STROP V HOTELU KAVKAZ: Záchranáři pátrali po zavalených lidech

ZŘÍCENÝ STROP V HOTELU KAVKAZ: Záchranáři pátrali po zavalených lidech

09.01.2018 – Martin Dobrovodský

V budově bývalého hotelu Kavkaz na Goetheho náměstí v Mariánských Lázních se v neděli zřítila část stropu. Postup záchranářů a hasičů při prohledávání a demolici nestabilních částí dlouhodobě opuštěného hotelu zaznamenal iReportér Milan Šmejkal.

Ke zřícení tří poschodí v zadním traktu dlouhodobě opuštěného hotelu Kavkaz došlo v nedělních odpoledních hodinách. Na místo okamžitě vyrazili hasiči i speciálně vycvičení psi. Podezření ze zavalení lidí se však nepotvrdilo. Hlavní budova bývalého hotelu poškozená není, statik ale zakázal vstup do zadního křídla, kde se zřítily stropy.

Téměř 200 let starý hotel patřil mezi nejhonosnější budovy ve městě. Na začátku 20. století v něm několikrát nocoval i anglický král Edward VII. Hotel ukončil provoz před 26 lety z ekonomických důvodů. Teď patří lázeňské společnosti s britským vlastníkem. Ten ho chce i po havárii zadního traktu opravit.

Záběry aktuálních zpravodajských událostí posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

ŘÁDÍ VE VAŠEM MĚSTĚ VANDALOVÉ? Natočte zničené koše, značky, památky!

ŘÁDÍ VE VAŠEM MĚSTĚ VANDALOVÉ? Natočte zničené koše, značky, památky!
Play

Nová fasáda na historické budově a hned je posprejovaná. Zničené koše, rozbité dopravní značky. Takové je časté řádění vandalů ve městech i menších obcích. Pošlete nám video z vašeho kraje, příspěvky odvysílá pořad Události v regionech. Celý článek

SILNÉ SNĚŽENÍ ZASÁHLO REPUBLIKU! Komplikace v dopravě, místy nárazový vítr!

SILNÉ SNĚŽENÍ ZASÁHLO REPUBLIKU! Komplikace v dopravě, místy nárazový vítr!
Play

Sněžení zasáhlo velkou část našeho území. Od Krušných hor až po Jeseníky. Meteorologové vydali výstrahu, která platí prozatím pouze pro úterý 16. 1. 2018. Jaké počasí panuje u vás? Pošlete záběry přes aplikaci iReportér. Celý článek

TÝDEN V REGIONECH OSTRAVA: Město žilo festivalem Colours of Ostrava

TÝDEN V REGIONECH OSTRAVA: Město žilo festivalem Colours of Ostrava
Play

Zajímavosti z Moravskoslezského a Olomouckého kraje přináší pravidelně v sobotu pořad Týden v regionech. Vždy ve 12:00 na ČT1 vídáme také nejzajímavější videa iReportérů České televize. Celý článek