ireporter

ZŘÍCENÝ STROP V HOTELU KAVKAZ: Záchranáři pátrali po zavalených lidech

ZŘÍCENÝ STROP V HOTELU KAVKAZ: Záchranáři pátrali po zavalených lidech

09.01.2018 – Martin Dobrovodský

V budově bývalého hotelu Kavkaz na Goetheho náměstí v Mariánských Lázních se v neděli zřítila část stropu. Postup záchranářů a hasičů při prohledávání a demolici nestabilních částí dlouhodobě opuštěného hotelu zaznamenal iReportér Milan Šmejkal.

Ke zřícení tří poschodí v zadním traktu dlouhodobě opuštěného hotelu Kavkaz došlo v nedělních odpoledních hodinách. Na místo okamžitě vyrazili hasiči i speciálně vycvičení psi. Podezření ze zavalení lidí se však nepotvrdilo. Hlavní budova bývalého hotelu poškozená není, statik ale zakázal vstup do zadního křídla, kde se zřítily stropy.

Téměř 200 let starý hotel patřil mezi nejhonosnější budovy ve městě. Na začátku 20. století v něm několikrát nocoval i anglický král Edward VII. Hotel ukončil provoz před 26 lety z ekonomických důvodů. Teď patří lázeňské společnosti s britským vlastníkem. Ten ho chce i po havárii zadního traktu opravit.

Záběry aktuálních zpravodajských událostí posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

TRAKTORIÁDA V BOZKOVĚ NA SEMILSKU

TRAKTORIÁDA V BOZKOVĚ NA SEMILSKU
Play

V sobotu 23. září se v Bozkově na Semilsku uskutečnil již 16. ročník oblíbené Traktoriády. K vidění byly stroje různorodých tvarů, velikostí i koňských sil. Rozsáhlou videoreportáž z akce pořídil iReportér Vojtěch Douda. Celý článek

Projekt iReportér součástí hudebního festivalu Colours of Ostrava!

Projekt iReportér součástí hudebního festivalu Colours of Ostrava!
Play

Podílejte se na programu Colours of Ostrava! Natáčejte během festivalu svá videa a ta nejlepší se pak budou promítat na vybraných scénách festivalu. Zúčastněte se workshopů ČT, které vás naučí, jak správně natáčet své příspěvky. Celý článek

TÝDEN V REGIONECH Brno: prevence rakoviny i juniorský maraton

TÝDEN V REGIONECH Brno: prevence rakoviny i juniorský maraton
Play