ireporter

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!

08.03.2016 – Petra Vostatková

Velmi intenzivní sněžení zasáhlo v úterý část naší republiky. Zejména Vysočina hlásila dopravní komplikace na dálnici D1. Sníh zasypal také Královéhradecký i Pardubický kraj. Tady jou videa našich iReportérů, která vysílala Česká televize.

I vaše videa odvysílá Česká televize! Pošlete příspěvek přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Jitka Rösslerová poslala velmi kvalitní záběry z Pardubického kraje. Záběry stromů pod tíhou sněhu i zasypané komunikace vysílala zpravodajská stanice ČT24 a rovněž Události v regionech. 

Na dálnici D1 to v úterý 8. března také nebyla procházka růžovou zahradou. Kolony se tvořily už od rána. Jakub Kopecký zůstal stát na 26. kilometru ve směru na Brno. 

IReportér René Mušálek natočil desetikilometrovou kolonu ve směru na Prahu v oblasti Vysočiny. Jeho záběry odvysílala ČT  v pořadu Události v regionech.

Mokrý sníh padal i v Praze, ale jen brzy ráno. Videa Jakuba Alberta odvysílala zpravodajská stanice ČT24 a také Události v regionech. 

Na Vysočině byla situace nejhorší. Za několik hodin bylo naprosto bílo. Záběry Petra A. Jiříka odvysílal pořad Události v regionech Praha.

Také v Ivančicích v Jihomoravském kraji nastaly kvůli sněhu komplikace. Uvíznuté kamiony ráno natočil Jakub Kania

Velmi pěkný příspěvek poslal iReportér Jan Dvořák. Sestříhal více záběrů najednou a vytvořil kvalitní sestřih také z Ivančič. "Dnes časně z rána vtrhla do Ivančic pořádná chumelenice. I když je březen, přece jen to mnohé překvapilo. Po několika desítkách minut sněžení přešlo v postupný déšť. Mokro, bláto,... prostě, zima se ještě nevzdala." napsal Jan ke svému příspěvku. Jeho velmi pěkné záběry odvysílala rovněž ČT24 a Události v regionech.

Velké vločky zaznamenal Tíšňově na Brněnsku Jaroslav Dvořák. Video k vidění v pořadu Události v regionech Brno.

Došlo i na Brno. David Chadima zaznamenal sněhovou pokrývku hned ráno. Video k vidění v pořadu Události v regionech Brno. 

Sníh komplikoval dopravu i v Chrudimi. I tam jsme měli iReportéra. Leoš Martinek natáčel z okna domu. Video rovněž v Událostech v regionech.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Nastala BÍLÁ SOBOTA. Den, kdy končí období půstu, také se uklízí

Bílá sobota je dnem, kdy mše probíhají až po setmění, pečou se sváteční pokrmy a vše se připravuje na Vzkříšení. Pošlete nám video z vašeho regionu, zajímá nás, jaké tradice a zvyky probíhají ve vašem kraji. Celý článek

OSTRAVA ŽIJE FESTIVALEM COLOURS OF OSTRAVA! Pošlete své videozážitky!

OSTRAVA ŽIJE FESTIVALEM COLOURS OF OSTRAVA! Pošlete své videozážitky!
Play

V interesantním prostředí Dolních Vítkovic se letos po šestnácté koná multižánrový festival Colours of Ostrava. Pokud jste na místě, pošlete záběry z koncertů, workshopů, ale i běžného života ve stanovém městečku přes aplikaci iReportér. Celý článek

ZIMA SE VRÁTILA! Místa v Česku zasáhla pořádná vánice!

ZIMA SE VRÁTILA! Místa v Česku zasáhla pořádná vánice!
Play

Ve čtvrtek začalo na západě i severu Čech sněžit a místy napadlo i deset centimetrů sněhu. Máme záběry z Krušných hor, Liberecka i šumavského Špičáku. Celý článek