ireporter

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!

08.03.2016 – Petra Vostatková

Velmi intenzivní sněžení zasáhlo v úterý část naší republiky. Zejména Vysočina hlásila dopravní komplikace na dálnici D1. Sníh zasypal také Královéhradecký i Pardubický kraj. Tady jou videa našich iReportérů, která vysílala Česká televize.

I vaše videa odvysílá Česká televize! Pošlete příspěvek přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Jitka Rösslerová poslala velmi kvalitní záběry z Pardubického kraje. Záběry stromů pod tíhou sněhu i zasypané komunikace vysílala zpravodajská stanice ČT24 a rovněž Události v regionech. 

Na dálnici D1 to v úterý 8. března také nebyla procházka růžovou zahradou. Kolony se tvořily už od rána. Jakub Kopecký zůstal stát na 26. kilometru ve směru na Brno. 

IReportér René Mušálek natočil desetikilometrovou kolonu ve směru na Prahu v oblasti Vysočiny. Jeho záběry odvysílala ČT  v pořadu Události v regionech.

Mokrý sníh padal i v Praze, ale jen brzy ráno. Videa Jakuba Alberta odvysílala zpravodajská stanice ČT24 a také Události v regionech. 

Na Vysočině byla situace nejhorší. Za několik hodin bylo naprosto bílo. Záběry Petra A. Jiříka odvysílal pořad Události v regionech Praha.

Také v Ivančicích v Jihomoravském kraji nastaly kvůli sněhu komplikace. Uvíznuté kamiony ráno natočil Jakub Kania

Velmi pěkný příspěvek poslal iReportér Jan Dvořák. Sestříhal více záběrů najednou a vytvořil kvalitní sestřih také z Ivančič. "Dnes časně z rána vtrhla do Ivančic pořádná chumelenice. I když je březen, přece jen to mnohé překvapilo. Po několika desítkách minut sněžení přešlo v postupný déšť. Mokro, bláto,... prostě, zima se ještě nevzdala." napsal Jan ke svému příspěvku. Jeho velmi pěkné záběry odvysílala rovněž ČT24 a Události v regionech.

Velké vločky zaznamenal Tíšňově na Brněnsku Jaroslav Dvořák. Video k vidění v pořadu Události v regionech Brno.

Došlo i na Brno. David Chadima zaznamenal sněhovou pokrývku hned ráno. Video k vidění v pořadu Události v regionech Brno. 

Sníh komplikoval dopravu i v Chrudimi. I tam jsme měli iReportéra. Leoš Martinek natáčel z okna domu. Video rovněž v Událostech v regionech.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

TÝDEN V REGIONECH BRNO: Blues, jarní petanque i zásah vrtulníku!

TÝDEN V REGIONECH BRNO: Blues, jarní petanque i zásah vrtulníku!
Play

Pravidelně v sobotu ve 12:00 ČT1 vysílá pořad Týden v regionech Brno, který je plný nejlepších videí z jižní Moravy. Natočte také zajímavost kulturní i sportovní z vašeho kraje a staňte se iReportérem České televize. Celý článek

TRAKTORIÁDA V BOZKOVĚ NA SEMILSKU

TRAKTORIÁDA V BOZKOVĚ NA SEMILSKU
Play

V sobotu 23. září se v Bozkově na Semilsku uskutečnil již 16. ročník oblíbené Traktoriády. K vidění byly stroje různorodých tvarů, velikostí i koňských sil. Rozsáhlou videoreportáž z akce pořídil iReportér Vojtěch Douda. Celý článek

HLASUJTE pro nejlepší iReportérské regionální video týdne!

Každou sobotu vysílá Česká televize pořad Týden v regionech z Brna, Ostravy a střídavě z Hradce Králové a Českých Budějovic. V rámci těchto regionálních vysílání můžete hlasovat o nejlepší iReportérské video týdne. Podívejte se na vítěze uplynulého týdne a nabídku nových soutěžních videí. Celý článek