ireporter

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!

08.03.2016 – Petra Vostatková

Velmi intenzivní sněžení zasáhlo v úterý část naší republiky. Zejména Vysočina hlásila dopravní komplikace na dálnici D1. Sníh zasypal také Královéhradecký i Pardubický kraj. Tady jou videa našich iReportérů, která vysílala Česká televize.

I vaše videa odvysílá Česká televize! Pošlete příspěvek přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Jitka Rösslerová poslala velmi kvalitní záběry z Pardubického kraje. Záběry stromů pod tíhou sněhu i zasypané komunikace vysílala zpravodajská stanice ČT24 a rovněž Události v regionech. 

Na dálnici D1 to v úterý 8. března také nebyla procházka růžovou zahradou. Kolony se tvořily už od rána. Jakub Kopecký zůstal stát na 26. kilometru ve směru na Brno. 

IReportér René Mušálek natočil desetikilometrovou kolonu ve směru na Prahu v oblasti Vysočiny. Jeho záběry odvysílala ČT  v pořadu Události v regionech.

Mokrý sníh padal i v Praze, ale jen brzy ráno. Videa Jakuba Alberta odvysílala zpravodajská stanice ČT24 a také Události v regionech. 

Na Vysočině byla situace nejhorší. Za několik hodin bylo naprosto bílo. Záběry Petra A. Jiříka odvysílal pořad Události v regionech Praha.

Také v Ivančicích v Jihomoravském kraji nastaly kvůli sněhu komplikace. Uvíznuté kamiony ráno natočil Jakub Kania

Velmi pěkný příspěvek poslal iReportér Jan Dvořák. Sestříhal více záběrů najednou a vytvořil kvalitní sestřih také z Ivančič. "Dnes časně z rána vtrhla do Ivančic pořádná chumelenice. I když je březen, přece jen to mnohé překvapilo. Po několika desítkách minut sněžení přešlo v postupný déšť. Mokro, bláto,... prostě, zima se ještě nevzdala." napsal Jan ke svému příspěvku. Jeho velmi pěkné záběry odvysílala rovněž ČT24 a Události v regionech.

Velké vločky zaznamenal Tíšňově na Brněnsku Jaroslav Dvořák. Video k vidění v pořadu Události v regionech Brno.

Došlo i na Brno. David Chadima zaznamenal sněhovou pokrývku hned ráno. Video k vidění v pořadu Události v regionech Brno. 

Sníh komplikoval dopravu i v Chrudimi. I tam jsme měli iReportéra. Leoš Martinek natáčel z okna domu. Video rovněž v Událostech v regionech.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Začíná doba sběru vína. MÍŘÍTE NA VINOBRANÍ? Pošlete záběry z Čech i Moravy

První listy padají ze stromů a přichází doba dozrávání hroznů. Vinobraní, to je svátek nejen jižní Moravy. Pošlete nám záběry přes aplikaci iReportér, vaše příspěvky odvysílá Česká televize. Celý článek

DEŠTĚ PO CELÝ TÝDEN. TO JE PŘEDPOVĚĎ METEOROLOGŮ

DEŠTĚ PO CELÝ TÝDEN. TO JE PŘEDPOVĚĎ METEOROLOGŮ
Play

Po týdnu střídavého počasí kroupy, teplo, bouřka, letní teploty, bude týden plný dešťových přeháněk. Meteorologové předpovídají, že pršet bude celý týden kromě neděle. Předpověď se týká celé České republiky. Jak je u vás? Celý článek

VÍTĚZOVÉ RUBRIKY IREPORTÉR: Záchrana v Tatrách, tajfun Meranti a nízká Ohře

VÍTĚZOVÉ RUBRIKY IREPORTÉR: Záchrana v Tatrách, tajfun Meranti a nízká Ohře
Play

Každý pátek můžete na zpravodajské stanici ČT24 sledovat pořad rubrika iReportér, v rámci které vyhlašuje redaktor Oldřich Borůvka tři nejlepší iReportéry uplynulého týdne. Tentokrát se jimi stali Denisa Kolarova, Jarda Fous a Michal Hotmar. Celý článek