ireporter

OSTRAVSKÉ STUDIO ČT SLAVÍ 60 LET, PŘICHYSTALO PRO VÁS GALAKONCERT

OSTRAVSKÉ STUDIO ČT SLAVÍ 60 LET, PŘICHYSTALO PRO VÁS GALAKONCERT

15.02.2016 – Tereza Kušová

Česká televize vysílá z Ostravy už 60 let! A právě k této příležitosti připravila pro své věrné diváky galakoncert hvězd v Dolních Vítkovicích. Koná se už 16. února, a to hned dvakrát.

OSTRAVSKÉ STUDIO ČT SLAVÍ 60 LET, PŘICHYSTALO PRO VÁS GALAKONCERT

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Jak mají videa vypadat, najdete v návodech vpravo. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Na 16. února 2016 připravil ČT velký galakoncert hvězd, spojený s historií ostravského studia. Už jen pohled na plejádu hvězd Rottrová, Zagorová, Špinarová, Buty, Pavel Dobeš, Citron, Wykrent, Chodúr, Konvičková, Elis a mnoho dalších dává tušit, že na dvou koncertech v hale Gong v Dolních Vítkovicích půjde o unikátní záležitost, navíc ošperkovanou netradiční hvězdnou moderátorskou dvojicí Magdalena Dietlová a Richard Krajčo.

Za doprovodu Orchestru Borise Urbánka zazní řada vzpomínkových hitů v netradičních aranžmá, ale i nové písně v podání nejmladší ostravské pěvecké generace od Elis, Martina Chodúra, Markéty Konvičkové až po skupinu Light & Love. Pod dohledem televizních kamer vznikne neotřelý televizní pořad, který by mohl navázat na legendární záznam koncertu „Ahoj Ostravo!“ v roce 2003. Samotný večer bude plný vzpomínek, vzácných hostů v hledišti i na podiu, písniček i vtipného slova. 

Natáčejte na galakoncertu, který se koná v Multifunkční aule GONG, a to hned dvakrát - od 16:30, a pak od 20:00. Natáčejte diváky, ale i co se děje na pódiu, či v Dolních Vítkovicích.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

NEJ VIDEA RUBRIKY IREPORTÉR: Čertí reje, betlémy i bitva u Tvarožné!

NEJ VIDEA RUBRIKY IREPORTÉR:  Čertí reje, betlémy i bitva u Tvarožné!
Play

Pravidelně každý pátek vysílá živě zpravodajská stanice ČT24 rubriku iReportér, a to vždy od 15:50. I tentokrát redaktor Oldřich Borůvka představil tři nejlepší videa týdne. Celý článek

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK ZAHÁJEN, v Letovicích zazněla státní hymna

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK ZAHÁJEN, v Letovicích zazněla státní hymna
Play

Pro někoho začal nový šKolní rok 1. září, jiní žáčci zasednou do školních lavic až po víkendu. Podívejte se na záběry z mnoha míst naší země. iReportéři natáčeli u základních škol. Celý článek

KONEC TEPLÝM DNŮM! S novým rokem přijde znatelné ochlazení a snad i sníh!

KONEC TEPLÝM DNŮM! S novým rokem přijde znatelné ochlazení a snad i sníh!
Play

Nadprůměrným teplotám je konec, v příštích dnech nás čeká ochlazení, místy až o 8 stupňů. A jaké počasí panuje právě u vás? Natočte příznaky zimy a vaše video odvysílá Česká televize! Celý článek