ireporter

KRÁSY JIŽNÍ MORAVY: Od Nových Mlýnů přes Mikulov až na Sirotčí hrádek

KRÁSY JIŽNÍ MORAVY: Od Nových Mlýnů přes Mikulov až na Sirotčí hrádek

16.08.2017 – Martin Dobrovodský

iReportérka Jitka Rösslerová nás prostřednictvím svého objektivu vzala na prohlídku několika míst jižní Moravy. Natáčela u vodního díla Nové Mlýny, na zámku v Mikulově, v přilehlé přírodní rezervaci Svatý kopeček a také na Sirotčím hrádku v Pavlovských vrších.

Vodní dílo Nové Mlýny se nachází na samém jihu Moravy, na řece Dyji pod Pavlovskými vrchy. Jedná se o rozsáhlou kaskádu tří přehradních nádrží, vybudovaných v 70. a 80. letech minulého století. 

iReportérka Jitka Rösslerová se vydala i do nedalekého Mikulova a do přilehlé přírodní rezervace Svatý kopeček.

A zavedla nás také na Sirotčí hrádek, zříceninu gotického hradu, která se nachází nad vsí Klentnice v Pavlovských vrších.

Videa ze zajímavých akcí, míst nebo sportovních či kulturních akcí posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI POSÍLEJTE HNED A PODPOŘÍTE ZPRAVODAJSTVÍ ČT

AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI POSÍLEJTE HNED A PODPOŘÍTE ZPRAVODAJSTVÍ ČT
Play

Požár, výbuch, zásah police, dopravní nehoda. Události, při kterých jste především Vy, iReportéři a svědci. A především díky Vám má pak zpravodajství České televize záběry takových událostí. Celý článek

VELKOLEPÉ OSLAVY PO CELÉ ZEMI! Tak jsme přivítali rok 2016

VELKOLEPÉ OSLAVY PO CELÉ ZEMI! Tak jsme přivítali rok 2016
Play

Velkolepé ohňostroje a oslavy po celé České republice! Tak naši iReportéři zakončili rok 2015 a přivítali následující. Natáčeli jste v Praze, Příbrami i Lovosicích. Pošlete také svůj příspěvek, vaše originální videa odvysílá Česká televize! Celý článek

TÝDEN V REGIONECH BRNO: IReportéři se zaměřili na Den Brna i flašinetáře

TÝDEN V REGIONECH BRNO: IReportéři se zaměřili na Den Brna i flašinetáře
Play

Pravidelně v sobotu vysílá Česká televize pořad Týden v regionech. Obsahem jsou také videa iReportérů. Tentokrát diváci viděli mnoho příspěvků z kulturní akce Den Brna, ale i jiných expozic a zajímavostí. Celý článek