ireporter

CO PODNIKÁTE NA SILVESTRA? Sportujete,nebo připravujete rachejtle na večer?

CO PODNIKÁTE NA SILVESTRA? Sportujete,nebo připravujete rachejtle na večer?

31.12.2015 – Petra Vostatková

Konec roku se dá prožít mnoha . A jak trávíte poslední den v roce vy? Běháte, šplháte na hry nebo ležíte doma u pohádek? Pošlete videa z posledního dne roku 2015 a vaše videa odvysílá Česká televize!

Pošlete video konce tohoto roku přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Ireportér Jan Vít natáčel na silvestra roku 2015 v Jablonci nad Nisou, kde proběhl Silvestrovský Běh okolo 3 přehrad a ke svým příspěvkům napsal "Jedná se o nultý ročník Silvestrovského běhu okolo tří částí jablonecké přehrady Mšeno. Trať závodu byla dlouhá 5 kilometrů a zúčastnilo se ho více než 700 závodníků a závodnic. Závod proběhl v krásném slunečném, ale mrazivém počasí."

Na Lysé hoře natáčel při rozbřesku Jiří Nesit. Podívejte na tu nádheru posledního dne v roce 2015 a také frontu turostů, kteří čekají na otevření Bezručové chaty.

A jak trávíte poslední chvíle tohoto roku vy? Připravujete petardy, rachejtle na dnešní noc? Nebo spíš preferujete klidný průběh s přáteli nebo na horské chatě? Pošlete video, vaše příspěvky odvysílá Česká televize.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

VIDEO: DO NOCI KOSTELŮ SE ZAPOJILY STOVKY CHRÁMŮ, PAMÁTEK I KRYPT

VIDEO: DO NOCI KOSTELŮ SE ZAPOJILY STOVKY CHRÁMŮ, PAMÁTEK I KRYPT
Play

V pátek 10. června se konal již 8. ročník akce s názvem Noc kostelů. Lidem se na jedinou noc otevřely stovky kostelů, chrámů, krypt, památek i dosud utajených míst. Zde jsou nejlepší příspěvky našich iReportérů z mnoha koutů Česka. Celý článek

POLICEJNÍ ZÁSAH NA D11! Sledujte záběry očima motorkáře!

POLICEJNÍ ZÁSAH NA D11! Sledujte záběry očima motorkáře!
Play

Onboard kamera na motorce iReportéra Milana Nebehaye zachytila záběry z dálniční policejní akce. Policejní vozidlo zastavilo vůz přímo uprostřed dálnice u Hradce Králové. Celý článek

Hlasujte pro nejlepší iReportérské regionální video týdne!

Každou sobotu vysílá Česká televize pořad Týden v regionech z Brna, Ostravy a střídavě z Hradce Králové a Českých Budějovic. V rámci těchto regionálních vysílání můžete hlasovat o nejlepší iReportérské video týdne. Podívejte se na vítěze uplynulého týdne a nabídku nových soutěžních videí. Celý článek