Místo, kde jsou filmy doma

Schválené filmy

2017

schválené hrané distribuční filmy

Název filmuRežisérKoproducent
DomestikAdam SedlákShore Points
Důvěrný nepřítelKarel JanákBohemia Motion Pictures
Chata na prodejTomáš PavlíčekMasterFilm
ChvilkyBeáta ParkanováFog´n´Desire Films
Jan PalachRobert SedláčekCineart TV Prague
Nech je svetloMarko ŠkopNegativ
NinaJuraj Lehotskýendorfilm
Odborný dohled nad výkladem snuPavel GöblWetcat
Pražské orgieIrena PavláskováPrague Movie Company
Prezident BlaníkMarek NajbrtNegativ
Skleněný pokojJulius ŠevčíkIN Film Praha
StaříciM.Dušek, O.Provazníkendorfilm
ŠarlatánAgnieszka HollandMarlene Film Production
Tátova volhaJiří VejdělekInfinity Prague
Ten, kdo tě milovalJan PachlMovie
Zlatý podrazRadim ŠpačekBuc-Film
Žáby bez jazykaMira FornayCineart TV Prague

schválené distribuční dokumenty

Název filmuRežisérKoproducent
Bohu želSaša DlouhýfreeSaM
Cesta do nemožnaMichael KabošKabos Film & Media
FREMViera ČákanyováHypermarket Film
Jmenuji se Hladový BizonPavel JurdaProdukce Radim Procházka
KapelaLadislav KabošMedia Film
King SkateŠimon ŠafránekNegativ
Marocký hokejový senRozálie KohoutováCinema Arsenal
MiléniumVitalij ManskijHypermarket Film
Můj neznámý vojínAnna KrivenkoAnalog Vision
Příběhy z KiberyM.Páv, E.KrutilkováFrame Film
SamaOtakar FaifrMedia Offline
Surovost života a cynismus fantazie V. EffenbergeraDavid JařabCineart TV Prague
Tajemství tantryViliam PoltikovičBio Art
Vědomí souvislostiJ.Felcman, T.MichálekMasterFilm
Žalman aneb Naslouchám tichu ZeměZdeněk GawlikSupergram

2016

schválené hrané distribuční filmy

Název filmuRežisérKoproducent
KomunismusKarel VachekBackground Films
KvartetoMiroslav KrobotEvolution Films
Na krátkoJakub ŠmídCineart TV Prague
Na střešeJiří MádlDawson films
Po strništi bosJan SvěrákBiograf Jan Svěrák
TlumočníkMartin ŠulíkIN Film Praha
TomanOndřej TrojanTotal HelpArt T.H.A.
Všechno budeOlmo Omerzuendorfilm

schválené distribuční dokumenty

Název filmuRežisérKoproducent
Archa světel a stínůJan SvatošArt Francesco
BatalivesK.Zalabáková, P.BabinecCinebonbon
Cirkus RwandaMichal VargaXova Film
ČervenáOlga SommerováEvolution Films
Modrá planetaJiří Zykmundendorfilm
Nechte zpívat MišíkaJitka NěmcováCineart TV Prague
Okupace očima okupantůE.Moskvina, S.Komandarev, L.Dombrovszky, P.Stasik, M.Elisa ScheidtHypermarket Film
PasažéřiJana BorškováFilm & Sociologie
Sarkofág pro královnuPavel ŠtinglK2
Švéd v žigulíkuPetr HorkýKrutart
Universum BrdečkaMiroslav JanekEvolution Films

schválené animované distribuční filmy

Název filmuRežisérKoproducent
Myši patří do nebeJ.Bubeníček, D.GrimmováFresh Films

2015

schválené hrané distribuční filmy

Název filmuRežisérKoproducent
Anděl Páně 2Jiří StrachMarlene Film Production
Bába z leduBohdan SlámaNegativ
Čertí brkoMarek NajbrtPunk Film
HastrmanOndřej HavelkaPrvní veřejnoprávní
HmyzJan ŠvankmajerAthanor
Instalatér z TuchlovicTomáš VorelVorel Film
Přes kosti mrtvýchAgnieszka Hollandnutprodukce
SkokanPetr VáclavMimesis Film
Teorie tygraRadek BajgarLogline Production
Vlk z Královských VinohradJan NěmecMasterFilm
Zloději zelených koníDan WlodarczykCineart TV Prague

schválené distribuční dokumenty

Název filmuRežisérKoproducent
32 utajovaných stran - Zpráva z peklaJán NovákLook Of The Film
Baťa první globalistaPeter KerekesNegativ
Český Pepík jede do PolskaV.Klusák, F.RemundaVernes
Epidemie svobodyTereza ReichováCinepoint
Girl PowerSandra MaitahováPunk Film
Máma z basyVeronika JonášováNutprodukce
Normální autistický filmMiroslav JanekMimesis Film
Planeta ČeskoMarián PolákProdukce Radim Procházka
Počátky II.Linda Kallistová-JablonskáVernes
Svět podle DaliborkaVít KlusákHypermarket Film
Tajemství Divadla SklepOlga DabrowskáBio Art Production
V paprscích slunceVitalij ManskijHypermarket Film
Ve dne, v nociIvan VojnárIvan Vojnár Film
VirusEva Tomanováendorfilm
Zkáza krásouHelena TřeštíkováProdukce Třeštíková

schválené animované distribuční filmy

Název filmuRežisérKoproducent
LajkaAurel KlimtStudio Zvon

2014

schválené hrané distribuční filmy

Název filmuRežisérKoproducent
Ani ve snu!Petr OukropecNegativ
Cesta do ŘímaTomasz MielnikBackground films
Domácí péčeSlávek HorákTvorba film
Gangster KaJan PachlMovie
Gangster Ka: AfričanJan PachlMovie
Kobry a užovkyJan PrušinovskýOffside Men
Krycí jméno HolecFranz NovotnyDawson films
KřižáčekVáclav KadrnkaSirius Films
LaputaJakub ŠmídCineart TV Prague
MasarykJulius ŠevčíkIN Film Praha
MnichThe Maw NaingFAMU
Nikdy nejsme samiPetr VáclavMimesis Film
Rudý kapitánMichal KollárFog´n´Desire Films
WilsonovTomáš MašínFilmBrigade
Zahradnictví - DezertérJan HřebejkFog 'n' Desire Films
Zahradnictví - NápadníkJan HřebejkFog 'n' Desire Films
Zahradnictví - Rodinný přítelJan HřebejkFog 'n' Desire Films

schválené distribuční dokumenty

Název filmuRežisérKoproducent
Cesta vzhůruDavid ČálekVerbascum
Češi proti ČechůmTomáš KratochvílHypermarket Film
Díra v hlavěRobert KirchhoffHitchhiker Cinema
Filmová lázeňMiroslav JanekEvolution Films
Filmový dobrodruh Karel ZemanTomáš HodanPunk Film
Koudelka fotografuje Svatou zemiGilad BaramProdukce Radim Procházka
MalloryHelena TřeštíkováNegativ
Nebezpečný svět Rajka DolečkaKristýna BartošováMasterFilms
NerodičJana PočtováGolden Dawn
Očima fotografkyMatěj MináčW.I.P.
OlgaMiroslav JanekFilm & Sociologie
Richard Müller: NepoznanýMiro Remoendorfilm
Takovej barevnej vocas letící kometyVáclav KučeraJaromír Hanzlík
Trabantem do posledního dechuDan Přibáňendorfilm
Vlna versus břehMartin ŠtrbaŠmik

schválené animované distribuční filmy

Název filmuRežisérKoproducent
Malý pánRadek BeranBedna Films
Smrtelné historkyJan BubeníčekTotal HelpArt T.H.A.

2013

schválené hrané distribuční filmy

Název filmuRežisérKoproducent
Andělé všedního dneAlice NellisIn Film Praha
Díra u HanušovicMiroslav KrobotEvolution Films
FotografIrena PavláskováCineart TV Prague
Jak jsme hráli čáruJuraj NvotaALEF Film&Media Group
KozaIvan Ostrochovskýendorfilm
KrásnoOndřej Sokollove.FRAME
MY 2Slobodanka RadunBionaut
Parádně pokecalTomáš PavlíčekMasterFilm
Pojedeme k mořiJiří MádlBio Illusion
PrachVít ZapletalProdukce Radim Procházka
Rodinný filmOlmo Omerzuendorfilm
VejškaTomáš VorelBio Illusion

schválené distribuční dokumenty

Název filmuRežisérKoproducent
Česká pivní válkaJan LátalEvolution Films
DKBára KopeckáProdukce Třeštíková
Dobrý řidič SmetanaV.Klusák, F.RemundaHypermarket Film
Felvidék – Horná zemVladislava PlančíkováFilm & Sociologie
HoteliérJosef Abrhám ml.Biokovofilm
Je nám spolu dobřeSaša DlouhýfreeSaM
Jenica a PerlaRozálie KohoutováFresh Films
Magický hlas rebelkyOlga SommerováEvolution Films
Pára nad řekouRobert KirchhoffHypermarket Film
PlánBenjamin TučekNegativ
PřízrakyB.Beňová, M.KabošKaboš Film & Media
Stále spoluEva Tomanováendorfilm
ŠmejdiSilvie DymákováProdukce Třeštíková
Trabantem až na konec světaDan Přibáňendorfilm
Zpověď zapomenutéhoPetr VáclavMimesis Film
Ztracen 1945Josef CísařovskýSynergia Film

schválené animované distribuční filmy

Název filmuRežisérKoproducent
Malá z rybárnyJan BalejMiracle Film