Místo, kde jsou filmy doma

Připravujeme, natáčíme

nahoru2017

Pouta mateřství

Premiéra v kinech: červenec 2017

Svět podle Daliborka

Tragikomický a stylizovaný portrét neonacisty a amatérského filmaře zachycující jeden rok jeho života, ve kterém se snaží najít si partnerku, uspořádat demonstraci a natočit nejlepší hororový film všech dob.

Premiéra v kinech: květen 2017
Koprodukce: Hypermarket Film
Sbohem děcáku

Sbohem děcáku

Planeta Česko

Premiéra v kinech: 2017
Koprodukce: Produkce Radim Procházka s.r.o.

Skokan

Propuštěný recidivista bez jakéhokoli výučního listu či kurzu se bojí, aby na svobodě v romském ghettu nespadnul opět do zločinu a do fetu. Jedinou možnost jak vydělat legálním způsobem pořádné peníze vidí v úspěšné kariéře v show businessu.

Premiéra v kinech: květen 2017
Koprodukce: Mimesis Film

Nina

Drama o křehkosti dětského světa, které je založené na čistotě, dobru a upřímné touze, a které se nechtěně stává rukojmím svých rozvádějících se rodičů.

Premiéra v kinech: červen 2017
Třetí poločas

Třetí poločas

Prequel filmu Obecná škola. Na motiv autobiografické knihy Z. Svěráka. Rodina osmiletého Edy je nucena se za 2. světové války odstěhovat z pražského předměstí na venkov, kde se malý hrdina setkává s odlišným způsobem života, první láskou i rodinným tabu. Snímek o hledání různých podob odvahy.

Premiéra v kinech: 17. 8. 2017

Manželské etudy nového milénia

Premiéra v kinech: 2017
Koprodukce: Třeštíková Hana

Přes hranici

Dobrodružné putování dvou sourozenců za novým domovem. Vzpurná třináctiletá dívenka Kyona a její mladší, submisivněji založený bratr Adriel, na své pouti univerzálním časem i prostorem zažívají chvíle veselé i smutné, nebezpečné i hluboce lidské. Poetický film s originální animací na skle.

Premiéra v kinech: 2017

Kavky na cestě

Komediální roadmovie. Příběh dvanáctiletého Máry, který kvůli návštěvě dědy projel společně se svým kamarádem Heduš Českou republiku z jihu na sever, bez řidičáku, v cizím autě. Nebo také ne. Jak se brzy ukazuje, Mára je nespolehlivým vypravěčem a zůstává otázkou, co z jeho vyprávění je pravda.

Premiéra v kinech: podzim 2017

Lajka

Animovaná pohádka inspirovaná reálným příběhem sovětského pokusného psa Lajky, který byl vystřelen do kosmu bez možnosti návratu. Příběh tvoří metaforu s mnoha vrstvami hýřící vtipem, nápady, ale i varováním před nadvládou technologií a jejich zneužití.

Premiéra v kinech: 2. 11. 2017