ČT24

ČT24
pátek 31. července 2015 Ignác

Tisk si nedá pokoj, snímky polonahé vévodkyně opět na stáncích

Velikost textu:

Kodaň – I když francouzský list Closer včera odevzdal britské královské rodině snímky, na nichž je vévodkyně z Cambridge polonahá, stejně se fotky objevily v tisku. A to v dánském týdeníku Se og Hör a také ve švédské mutaci tohoto magazínu. A to i přesto, že francouzský soud rozhodl, že časopis Closer musí odstranit snímky z internetových stránek a nesmí fotky dál zveřejňovat. Jenže nařízení francouzského soudu pro zahraniční média neplatí.

Magazín Closer uveřejnil fotky Kate nahoře bez
Magazín Closer uveřejnil fotky Kate nahoře bez

"Musíme uspokojit zvědavost svých čtenářů. Koneckonců je pro nás vždy zajímavé, když vévodkyně a budoucí britská královna dobrovolně ukazuje své poprsí na místě, kam lze dohlédnout z veřejné cesty," obhajoval šéfredaktor magazínu Kim Henningsen na internetu rozhodnutí zveřejnit snímky Kate. 

Je to už popáté, co se hanbaté snímky Kate objevují v tisku. Dánský magazín dnes vyšel s 16stránkovou přílohou, 14 stránek přitom popisuje nedávnou dovolenou prince Williama a jeho manželky Kate ve Francii. Kate je na 14 ze 36 fotografií zachycena, jak se sluní bez horního dílu plavek.

přehrát video
Rozhovor s Ondřejem Höppnerem
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.