Muž skočil do Niagarských vodopádů a přežil

USA - Asi čtyřicetiletý muž se pokusil spáchat sebevraždu skokem do Niagarských vodopádů. Šedesátimetrový pád ale přežil. Je to teprve třetí člověk v historii, který z vodní propasti vyvázl bez jakýchkoliv pomůcek. Záchranáři muže vylovili na mělčině u břehu, kam se dostal vlastními silami a kde zkolaboval. Jeho zranění jsou vážná, ale neohrožují ho na životě.

Čtyřicetiletý muž chtěl skoncovat se životem a pro svůj odchod z tohoto světa si vybral Niagarské vodopády. Z výšky několika desítek metrů skočil do vody. Přelezl zábradlí a úmyslně se vrhl do řeky.

Jenže sebevražda se mu nepovedla. Je teprve třetí známou osobu, která bez jakéhokoli ochranného vybavení takový zážitek přežila. Vynořil se živý nedaleko pozorovací plošiny pod vodopády a dokázal se dokonce sám dostat na břeh. I když měl zranění a skončil v nemocnici, svůj pokus o sebevraždu podle lékařů nejspíš přežije.

/*json*/{"map":{"lat":43.078731223859,"lng":-79.067230224609,"zoom":14,"mapTypeId":"hybrid"},"markers":[],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/