Motosalon představuje nové jawy 660 i čtyřkolky

Brno – Tři nové modely motocyklu Jawa 660, novinky letošní sezony od hlavních světových značek nebo velkou expozici čtyřkolek představí letošní Motosalon. Expozice se dnes otevřely pro odbornou veřejnost a novináře, široké veřejnosti bude přístupný od čtvrtka do neděle. Veletrh se do Brna vrací po dvou letech a přihlásilo se na něj kolem stovky vystavovatelů. Veletrhy Brno předpokládají, že se na motorky do Brna přijde do neděle podívat kolem 45 tisíc návštěvníků.

Expozice organizátoři soustředili do moderního pavilonu P na 15 tisících metrech čtverečních výstavní plochy. Na brněnské výstaviště přivezli své novinky motocykloví producenti od Aprilie přes BMW, Harley-Davidson, Hondu, českou JAWU, KTM, Kymco a Moto Guzzi po Triumph a Yamahu. Pořadatelé očekávají, že dorazí 40 až 50 tisíc návštěvníků.

Tuzemská značka Jawa v Brně představuje na Motosalonu tři nové modely motocyklu Jawa 660. Jeden z nich je speciál se zvláštním lakem, další retro Californian. Novinky představuje i společnost DK auto-moto, která je oficiálním dovozcem motocyklů značky Triumph do ČR a na Slovensko.

Novinky letošní sezony přivezla do Brna také Honda. Lidem ukáže například dvanáctou generaci legendárního sportovního motocyklu CBR1000RR Fireblade, pohodlný cestovní motocykl Crosstourer nebo skútr Vision 50.

Video Vstup Filipa Zdražila
video

Vstup Filipa Zdražila