Policie pátrá po 38letém Michalu Adámkovi z Přerova

Přerov - Policisté vyhlásili pátrání po osmatřicetiletém Michalu Adámkovi z Přerova. Jeho blízcí ho naposledy viděli v pondělí a od té doby o sobě nepodal zprávu. Policisté mají obavy o jeho zdraví a obracejí se s žádostí o pomoc také na veřejnost, uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

„Pohřešování muže oznámila bývalá přítelkyně, která ho viděla naposledy v pondělí kolem 20:00 na nábřeží Edvarda Beneše v Přerově. Odtud odjel osobním motorovým vozidlem BMW combi černé metalízy, poznávací značky 4M2 3303,“ uvedla mluvčí. Podle ženy není vyloučeno, že se muž pokusí o sebevraždu. Je možné, že se pohřešovaný pohybuje i na Prostějovsku a Olomoucku.

Pohřešovaný měří zhruba dva metry, má silnější postavu, kulatý plný obličej, modré oči, hnědé krátké vlasy a prošedivělé strniště. Kulhá na pravou nohu. Na levém předloktí má jizvu dlouhou zhruba 15 centimetrů. Na pravé paži má tetování. Po obvodu levé paže má vytetovaný ostnatý drát. Na sobě měl naposledy modré rifle, černé tričko a světle hnědé kožené boty se šněrováním. Jakékoliv informace o pohřešovaném muži je možné sdělit na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158.