Ve dvou pražských třídírnách odpadu se našly lidské ostatky

Praha - Pracovník třídírny odpadu v Praze 10 ráno objevil torzo ženského těla bez hlavy a nohou. Odpoledne pak v třídírně v Praze 9 našli dvě nohy a hlavu. Policie nařídila pitvu. Ta by měla ukázat, jestli spolu nálezy souvisí a objasnit příčinu úmrtí. Poslední podobný případ policisté vyšetřují od loňského října, kdy bylo postupně ve Vltavě nalezeno sedm částí ženského těla zabaleného v igelitových pytlích. 

Nález ženského těla bez nohou a hlavy oznámil policistům ve 4:00 pracovník třídírny odpadů v ulici Ke Kablu v Praze 10 - Hostivaři. Nohy a hlavu našli pracovníci třídírny odpadů v ulici Pod Šancemi v Praze 9 - Vysočanech po 15:00. Kriminalisté obě místa prohledali a nařídili pitvu, jejíž výsledky by měly být známé ve čtvrtek. Ostatky nejspíš do třídírny dovezl popelářský vůz. 

Podobný případ policisté vyšetřují od loňského října, kdy bylo postupně ve Vltavě nalezeno sedm částí ženského těla zabaleného v igelitových pytlích. Policisté v této souvislosti pátrají po totožnosti mrtvé. Obdobný případ začali pražští kriminalisté řešit také na konci roku 2011. Totožnost ani pachatel v obou případech dosud nebyli odhaleni.