Otázky Václava Moravce s Vítem Bártou

Hlavním hostem nedělních Otázek Václava Moravce bude ministr dopravy Vít Bárta. Řeč bude o sporech uvnitř vládní koalice, dodržování „dohody“ uzavřené u prezidenta, korupčním prostředí v ČR, sporech o policejního prezidenta, vlivu ABL na resort, pozici ministra vnitra, vztazích s opozicí a o dalších tématech.

Pokračování první části pořadu bude s ministrem průmyslu Martinem Kocourkem (ODS) a místopředsedou strany a stínovým ministrem průmyslu a obchodu Milanem Urbanem (ČSSD). Debata se zaměří na možnost velké koalice, vládní opatření k zajištění ekonomického růstu, podporu exportu a také na pomoc malým a středním podnikatelům.

Hosté druhé části pořadu budou poslanec a dopravní expert Stanislav Huml (nestraník za VV), místopředseda poslaneckého klubu Jeroným Tejc (ČSSD), ředitel Dopravní policie Leoš Tržil a ředitel BESIP Ondřej Valenta. Diskutovat budou o vývoji nehodovosti a bezpečnosti silničního provozu v roce 2010, stavu silnic a vlivu na nehodovost, opravách silnic, vládní koncepci rozvoje dopravy či o uvažovaných zákonných vyhláškách.