Redford chystá film s LaBeoufem

Los Angeles – Robert Redford a Shia LaBeouf, známý třeba ze sci-fi série Transformers, se sejdou při společném natáčení politického thrilleru. Redford navíc snímek s názvem The Company You Keep bude i režírovat. Oba herci už podepsali smlouvu.

Film bude o bývalém členovi radikální levicové organizace Weather Underground, jehož Federální úřad pro vyšetřování hledá 30 let. Bude ho hrát zanedlouho pětasedmdesátiletý Redford. Naposledy se před kamerou objevil v roce 2007 ve válečném dramatu Hrdinové a zbabělci, které také režíroval. O půlstoletí mladší LaBeouf ztvární horlivého novináře, který radikála přinutí vyjít na světlo.

„Toto bude děsivý thriller o skutečných Američanech, kteří si stáli za tím, v co věřili, v přesvědčení, že jsou vlastenci a brání ideály své země proti vládě,“ prozradil o filmu producent společnosti Voltage Nicolas Chartier. „Je úžasné, že se dal dohromady Shia LaBeouf, považovaný za nejbystřejší mladou hvězdu Hollywoodu, s globální ikonou, jakou je Robert Redford,“ dodal.

Shia LaBeouf ve filmu Transformers 3
Zdroj: Bontonfilm
Autor: c