O svou Love in Portofino se Bocelli podělí jen na Valentýna a MDŽ

Praha - Bocelli, Itálie, moře, romantika… O tom, že jste tohoto přípustného kýče součástí, můžete snít při záznamu koncertu Andrey Bocelliho, který bude na svátek všech zamilovaných uveden v premiéře na stříbrném plátně v mnoha zemích. Na Valentýna a pak ještě jednou o Mezinárodním dni žen snímek Love in Portofino promítnou i vybraná česká a slovenská kina.

Koncert natáčel jeden z nejpopulárnějších tenoristů v přímořském italském městečku Portofino. V srpnu 2012 v romantickém prostředí pěl pro přítomné publikum známé milostné melodie, pro ostatní jeho vystoupení zachytily kamery.  

Jako hosty si Bocelli do Portofina přizval například americkou houslistku Caroline Campbellovou či jejího krajana, trumpetistu Chrise Bottiho, a také svou snoubenku Veronicu Bertiovou, která si s ním zazpívala známý srdcobolný duet Something Stupid. Součástí filmu je i rozhovor s nimi oběma v jejich milánské rezidenci. Celkem zazní devatenáct písní v angličtině, italštině nebo francouzštině, třeba také Elvisovo Love me Tender.

  • Bocelli: Love in Portofino (záznam koncertu, 2013)
    Bocelli: Love in Portofino (záznam koncertu, 2013) zdroj: Aerofilms
  • Andrea Bocelli při koncertě v Portofinu (2012)
    Andrea Bocelli při koncertě v Portofinu (2012) zdroj: Aerofilms

A kde to všechno můžete slyšet vy? 14. února, tedy na svatého Valentýna, bude v Česku záznam koncertu promítán jen v pobočkách multikina CineStar. Podruhé a zřejmě naposled na něj mohou příznivci nevidomého pěvce a romantiky zajít 8. března, tedy na Mezinárodní den žen, do dalších vybraných českých i slovenských kin.

LOVE IN PORTOFINO V KINECH

14. února od 19:30 v kinech CineStar: České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Opava, Praha (Anděl a Černý Most), Pardubice, Plzeň.

8. března (různé časy v různých kinech): Česko - Chotěboř, Frýdek-Místek, Heřmanův Městec, Mariánské Lázně, Náchod, Ostrava, Ostrov, Praha (kino Radotín), Uherské Hradiště. Slovensko - Malacky, Štúrovo, Galanta, Trnava, Lučenec, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Žilina, Trnava.