Právnickou firmou roku jsou rovnou tři kanceláře

Praha - Nejvíce ocenění v rámci třetího ročníku ankety Právnická firma roku získaly kancelář White & Case, kancelář Weil, Gotshal & Manges a kancelář Havel & Holásek. Ta si zároveň udržela post největší právnické firmy. O výsledcích informuje společnost EPRAVO.CZ, která anketu vyhlásila. Na hodnocení se stejně jako loni podílelo samotných 65 nominovaných advokátních kanceláří, 250 hodnotitelů z řad zástupců firem a institucí působících v České republice a společnost EPRAVO.CZ. Na základě soutěže vznikl aktuální nezávislý žebříček doporučovaných advokátních kanceláří ve 14 kategoriích práva a v kategorii Největší právnická firma.

„Ve výsledcích nedošlo oproti roku 2009 k výraznějším změnám a většina kanceláří obhájila svá loňská vítězství. Letošní klání bylo neskutečně vyrovnané a rozhodně se nedá hovořit o absolutním vítězi,“ uvedl předseda představenstva společnosti EPRAVO.CZ Miroslav Chochola.

Společnost EPRAVO.CZ byla založena v roce 2000. Je zejména provozovatelem stejnojmenného serveru. Věnuje se všem oblastem práva a poskytuje informace o všech základních právních oborech. Společnost je pořadatelem soutěží Právník roku a Právnická firma roku.