V Praze nepojedou tramvaje mezi Ohradou a Palmovkou

Praha - Od pondělí do čtvrtka nepojedou v Praze tramvaje mezi Ohradou a Palmovkou. Pražský dopravní podnik bude na trati opravovat koleje, informovala o tom Monika Lojínová z dopravního podniku. Tramvaje nebudou jezdit v úseku Ohrada-Palmovka od pondělního rána až do čtvrtečního večera. Tramvaje číslo 1, 10, 12, 19 a 55 tak pojedou po jiné trase a cestující budou vozit náhradní autobusy.

Přes den tramvaje nahradí mezi zastávkami Palmovka a Biskupcova náhradní autobus s označením X-10, v noci pak bude mezi Palmovkou a Lazarskou jezdit noční autobus X-55.

Tramvaj číslo 1 bude ve směru od Petřin ze zastávky Palmovka odkloněna přes zastávky Stejskalova, Bulovka, Kobylisy a Ládví do zastávky Sídliště Ďáblice. Linka 10 pojede ve směru od Sídliště Řepy ze zastávky Biskupcova do Vápenky, kde bude ukončena.

Spoj číslo 12 bude ve směru od Sídliště Barrandov ze zastávky Palmovka prodloužen přes zastávky Balabenka, Nádraží Vysočany, Kolbenova a Kbelská do zastávky Lehovec, kde skončí. Linka 19 bude ve směru od Radošovické ze zastávky Biskupcova odkloněna přes zastávku Vápenka do konečné zastávky Spojovací.

Noční tramvaj 55 bude v úseku Jindřišská-Palmovka odkloněna přes zastávky Bílá labuť, Florenc a Invalidovna.