Neobvyklá reklama – sněhová koulovačka v centru Paříže

Paříž - Neobvyklým způsobem bojuje francouzské lyžařské středisko Val Thorens o zákazníky. Aby ještě před začátkem zimní sezony nalákalo lyžaře, pořádá přímo v centru Paříže sněhovou bitvu. Koulovačky, která se odehraje přímo na palubě lodi plující po Seině, se zúčastní 150 lidí.

Ti vytvoří dva týmy, jejichž členové se do sebe pustí sněhovými koulemi. Účastníci této neobvyklé bitvy byli vybráni pomocí Facebooku. Na loď Val Thorens byl navezen umělý sníh, aby bylo dost munice. K obveselení turistů a Pařížanů bude zahájena pravá nefalšovaná bitva, kterou bude možné sledovat na obou březích Seiny a také z mostu nedaleko francouzské akademie. 

Zimní sezona začíná ve Val Thorens, nejvýše položeném zimním středisku v Evropě, přesně za měsíc 21. listopadu. Už teď se ale bojuje o každého lyžaře. Středisko věnuje značné prostředky na reklamu. Během koulovačky se natočí i video, které pak poputuje do světa s cílem přilákat do Val Thorens turisty.

/*json*/{"map":{"lat":45.2980147638,"lng":6.58360004425,"zoom":15,"mapTypeId":"hybrid"},"markers":[],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/