Peníze na ruku zadarmo? Jedině v Paříži!

Paříž – Dostat na ulici od cizího člověka jen tak mírnix-dírnix peníze, to se člověku asi hned tak nepoštěstí. Za podobnou zkušeností by si zájemci měli 14. listopadu odpoledne zajet do Paříže a doufat, že se na ně usměje štěstí. V rámci předvánoční reklamní akce tam totiž budou hostesky náhodným kolemjdoucím rozdávat společně s prospekty červené váčky s bankovkami v hodnotě od pěti do 500 eur.

„Dávat peníze lidem - to děláme každý den,“ říká mluvčí zprostředkovatele slev při internetových nákupech Mailorama, který akci organizuje. Kde konkrétně se bude pět tisíc váčků rozdávat, společnost zatím samozřejmě tají, ale mělo by to být na místech pro Paříž symbolických.

Hostesky bude hlídat ochranka

Předpokládá se, že akce vyvolá velký zájem veřejnosti, a proto budou mít hostesky pro jistotu k ruce i tělesné strážce. Pařížská prefektura proti kampani nic nenamítá, omezení se vztahuje jen na prostory nádraží.

Mailorama tvrdí, že jejích služeb využívá zhruba milion registrovaných klientů. Nezvyklou reklamní akcí chce před vánočními nákupy přilákat další klienty do internetových obchodů, které většinou už beztak bývají cenově výhodnější než kamenné prodejny. Firma jde ale ještě dál - pokud klient nakupuje jejím prostřednictvím, získá další slevu ve výši desítek centů až několika eur za položku.

Mailorama
Mailorama