Na Tenerife se na pláž zřítila skála, zemřely 2 ženy

Tenerife - Dvě ženy zahynuly na španělském ostrově Tenerife, když se na pláž zřítila část útesu. Španělská Civilní garda oznámila, že o život přišla sedmapadesátiletá Britka a čtyřiatřicetiletá Španělka. Pláž je na západním výběžku ostrova, který patří ke Kanárským ostrovům. Je známá právě svými impozantními skalami. Kusy útesu spadly na pláž z výšky čtyřiceti metrů. Sesuv se snaží odstranit desítky záchranářů. Žádní další lidé už by pod ním ale být neměli.

Dvě ženy, jedna Britka a jedna Španělka, zahynuly na španělském ostrově Tenerife, když se na pláž Los Gigantes sesunula část útesu nad ní. Kusy skály na ni spadly z výšky čtyřiceti metrů. V době sesuvu bylo díky pěknému počasí na pláži hodně lidí. 

Pláž je na západním výběžku ostrova, který patří ke Kanárským ostrovům, proslulá je právě díky nádherným skalám. Sesuv se snaží odstranit desítky záchranářů. Vrstva spadlých skal a zeminy je vysoká až pět metrů.

/*json*/{"map":{"lat":28.3406475534,"lng":-16.5069580078,"zoom":9,"mapTypeId":"hybrid"},"markers":[],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/