Hudební pořad Medúza bude od ledna uvádět Vytisková

Praha - Se starým rokem končí v hudebním magazínu České televize Medúza staré známé tváře. Richard Krajčo a Aleš Juchelka po dvanácti letech opouštějí nejstarší hudební pořad v Česku vysílaný živě. Moderátory vystřídá na obrazovkách Klára Vytisková, zpěvačka skupiny Toxique. Medúza se bude nově vysílat vždy v sobotu na programu ČT2 od 12:30 a repríza bude na stejném programu ve čtvrtek ve 20:00. Do čtyřiceti minut se vejdou nové rubriky, rozhovory, reportáže, horká linka s osobností a další novinky.

Součástí pořadu nadále bude desetimístná klipová hitparáda. Na nasazování novinek se budou nově podílet i diváci, kteří budou moci posílat své tipy. Nová koncepce magazínu míří podle vyjádření televize k mladší věkové kategorii milovníků hudby.

Richard Krajčo a Aleš Juchelka se s diváky rozloučí 2. ledna ve speciálním vydání nazvaném Zlatá Medúza. Uvedou v něm 12 nejúspěšnějších klipů loňského roku a ohlédnou se za dvanácti lety společného moderování.

Klára Vytisková by měla podle očekávání televize vnést na obrazovku svůj styl a vlastní zkušenosti z konkrétního hudebního dění. Nebudou chybět například její komentáře módních trendů souvisejících s hudbou. Poprvé se samostatně představí v Medúze 9. ledna.

Skupina Toxique byla letos nominována ve čtyřech kategoriích v cenách Akademie populární hudby Anděl. Nakonec získala Anděla za objev roku.

Pořad Medúza
Pořad Medúza