Britským sezonním hitem je vánoční píseň Boba Geldofa

Londýn - Největším sezonním hitem desetiletí se v Británii stala charitativní píseň Boba Geldofa Do They Know It's Christmas?, hit původně z roku 1984 po dvaceti letech nazpívaly hvězdy jako Paul McCartney, Robbie Williams, Bono Vox, anglická zpěvačka Dido nebo zpěvák Chris Martin ze skupiny Coldplay. Na druhém místě se umístila píseň Christmas Time (Don't Let The Bells End) od rockové skupiny The Darkness. Píseň Fairytale of New York, kterou vydala irská skupina The Pogues v roce 1987, se s třetím místem stala nejúspěšnější skladbou nahranou před rokem 2000.

Prodejnost jednotlivých singlů byla vypočítána z fyzických i elektronických prodejů. První pětici uzavírá americká diva Mariah Careyová s písní All I Want For Christmas Is You a vánoční skladba Proper Crimbo z britského komediálního pořadu Bo' Selecta. V první desítce se s hitem Last Christmas umístila i skupina Wham, ve které začínal zpěvák George Michael.

Official Charts Company letos poprvé vydala také žebříček nejoblíbenějších vánočních koled. Na špici se umístila koleda O Holy Night, kterou nazpívaly například zpěvačky Céline Dionová a Christina Aguilerová. Na druhém místě je Silent Night, známá v češtině jako Tichá noc, a na třetím koleda Once In Royal David's City (Kdysi v městě Davidově).