Pěvecké Duety vyhráli Petra Janů a Vojtěch Bernatský

Praha - Královnou a králem pěvecké soutěže České televize Duety se stali Petra Janů a Vojtěch Bernatský. Ve finále tak porazili Simonu Postlerovou s Petrem Kolářem. Během večera zazpívaly oba soutěžní páry své nejoblíbenější duety v pomalém a rychlém tempu a poté píseň, která vyjadřuje jejich vztah.

Vojtěch Bernatský a Petra Janů zazpívali v pomalém tempu Párkrát mlčet z muzikálu Fantom opery, v rychlém tempu soul Sedmkrát (Blackmilk) a jejich třetí písní byla balada Jednou nebe zavolá (Petr Kolář). „Mám obrovskou radost a jsem rád i za Petru, protože se mnou měla i dost trápení,“ řekl po vyhlášení vítězů Bernatský.

Simona Postlerová a Petr Kolář zazpívali v pomalém tempu rock Hlupák váhá (Katapult), v rychlém tempu swing Can´t buy me love (Beatles) a třetí v pořadí byl soul Ze známých důvodů.

Třešinkou na posledním kole bylo zpívání stejného duetu – legendárního hitu Tam za vodou v rákosí – oběma hvězdnými páry.

S diváky se také společně rozloučilo vánoční písní všech šest párů, které do finále Duetů nepostoupily - Daniel Rous a Marcela Březinová, Ester Janečková a Kamil Střihavka, Jaromír Nosek a Jitka Zelenková, Pavel Zedníček a Radka Fišarová, Zuzana Jandová a Petr Kotvald, Jana Boušková a Tomáš Trapl.

Duety: Simona Postlerová a Petr Kolář
Duety: Simona Postlerová a Petr Kolář