Vítězka X Trade Brokers Cup zhodnotila svůj kapitál o 4000 procent

Praha - Bezstarostně začít obchodovat na akciovém nebo měnovém trhu a ještě k tomu obdržet základní kapitál 10 tisíc euro. To jsou výhody, které mají účastníci soutěže X Trade Brokers Cup. Zatímco akciové trhy mají ten největší růst za sebou a v posledních týdnech spíše stagnují, najdou se i tací, kteří i přesto dokážou zhodnotit svůj kapitál o 4000 procent. Jedná se ovšem pouze o virtuální peníze – v soutěži X Trade Brokers Cup.

Podle Remigiusze Gorskiho, marketingového ředitele XTB, byl 3. ročník soutěže X Trade Brokers Cup rekordní, zúčastnilo se ho 51 tisíc účastníků. Velkým překvapením se stalo, že více účastníků pocházelo ze Slovenska nežli z Česka. Vítězem se stala právě investorka ze Slovenska. Té se podařilo zhodnotit základní kapitál 10 000 eur o 4040 procent, a stačilo jí k tomu celých 500 obchodů.

„Já se takovémuto obchodování věnuji už téměř rok, dozvěděla jsem se o soutěži před rokem v říjnu, ale to už jsem se nestihla zúčastnit, protože soutěž už běžela asi tři týdny. Asi rok sleduji dění na trzích,“ prozradila vítězka Zuzana. Účastníci soutěže nejraději obchodovali měnový pár EUR/USD, sama vítězka obchodovala tento pár z 95 %. Podle vítězky by právě ve vývoji eura k dolaru mělo dojít během několika týdnů k výrazné korekci.