Řidič Ferrari nepřežil náraz do stromu

Prusinovice (Kroměřížsko) - Pětatřicetiletý řidič zahynul v úterý večer na Kroměřížsku po nárazu osobního vozu Ferrari do stromu. Údajně ve vysoké rychlosti vyjel na silnici mezi Prusinovicemi a Hlinskem pod Hostýnem mimo vozovku, kde havaroval. Při převozu do nemocnice zemřel, uvedla kroměřížská policejní mluvčí Barbora Balášová. Auto při nehodě narazilo do stromu a začalo hořet. Při havárii se těžce zranil i spolujezdec.

„Oba cestující vyletěli po nárazu z vozu. Nemáme tak dosud stoprocentně potvrzeno, kdo automobil řídil. Domníváme se však, že řidičem je muž, který po nehodě zemřel,“ poznamenala Balášová. Dodala, že spolujezdec utrpěl těžká zranění, s nimiž byl převezen do nemocnice v Kroměříži. Škoda na vozidle byla vyčíslena na dva miliony korun.

Kroměřížští policisté naposledy zaznamenali nehodu s úmrtím v srpnu. Především prázdninové měsíce byly z tohoto pohledu pro region neradostné, v důsledku havárií na Kroměřížsku zahynulo šest osob. Nejtragičtější přitom byla červencová nehoda u obce Rymice, při které zemřeli tři mladí lidé.

/*json*/{"map":{"lat":49.3760024593,"lng":17.6078224182,"zoom":13,"mapTypeId":"hybrid"},"markers":[{"lat":49.375443619243,"lng":17.60232925415,"type":"2","description":""}],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/
Vrak vozu po nehodě
Zdroj: www.hzs-zlkraje.cz
Autor: HZS Zlínského kraje