Mladík nepřežil na Novojičínsku srážku s vlakem

Hladké Životice (Novojičínsko) - Dvaadvacetiletého muže v pondělí na hlavním železničním koridoru nedaleko obce Hladké Životice na Novojičínsku srazil osobní vlak. Mladík na místě zemřel. Informoval o tom mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Humpl uvedl, že ve 12:15 bylo operačnímu středisku nahlášeno, že rychlíková souprava srazila člověka na hlavním železničním koridoru u obce Hladké Životice. Na místo byla vyslána posádka rychlé lékařské pomoci z Fulneku.

„Postižený utrpěl při střetu s jedoucí lokomotivou devastující smrtelná poranění, kterým ihned podlehl,“ uvedl mluvčí. Zasahující lékař již mohl pouze konstatovat smrt mladého muže, dodal.

Na Novojičínsku jde o druhé tragické úmrtí na železnici v posledních dnech. V sobotu 28. listopadu srazil nákladní vlak čtyřiadvacetiletého muže nedaleko Suchdola nad Odrou.

/*json*/{"map":{"lat":49.682583,"lng":17.957799,"zoom":12,"mapTypeId":"roadmap"},"markers":[{"lat":49.682583,"lng":17.957799,"type":"29","description":""}],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/