Srážka dodávky s náklaďákem si vyžádala život řidiče

Obory (Příbramsko) - U obce Obory na Příbramsku se dnes srazila dodávka s nákladním autem. Podle informací mluvčí příbramské policie Lenky Pavlové pětatřicetiletý řidič dodávky na místě zemřel. Řidič podle ní předjížděl osobní vůz. Nestačil se ale před něj už včas zařadit a čelně se srazil s protijedoucím nákladním autem. Na Příbramsku komplikovaly dopoledne provoz také namrzající vozovky.

„Přivolaní záchranáři mohli už jen konstatovat jeho smrt,“ uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.

Podle Pavlové dnes na Příbramsku komplikovaly dopravu namrzající vozovky. Kvůli devíti dopravním nehodám byla například na téměř tři hodiny uzavřena rychlostní silnice R4 u Dobříše. Havárie ale skončily jen lehkými zraněními.

Janečková uvedla, že dvě nehody se staly ráno také u Nového Strašecí. „Jedna se obešla bez zranění a při druhé záchranáři ošetřili dvě lehce zraněné osoby, které po ošetření ponechali na místě,“ dodala.

Před polednem kolínští záchranáři zasahovali také u Nové Vsi nedaleko Českého Brodu, kde se při nehodě zranili čtyři lidé. Dvě lehce zraněné ženy byly převezeny na chirurgickou ambulanci do Kolína, dvě osoby s podezřením na zlomeniny končetin skončily na ortopedii kolínské nemocnice.