Na Kladensku se srazila auta, 1 mrtvý a 6 zraněných

Kutrovice (Kladensko) – Jeden člověk zemřel a šest bylo zraněno při srážce dvou aut u Kutrovic na Kladensku. Mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová informovala o tom, že hlavní tah ze Slaného na Louny byl kvůli odstraňování následků nehody uzavřen. Kolize se stala kolem poledne na silnici I/7 za mostem nad obcí Kutrovice ve směru na Třebíz. Mezi zraněnými jsou podle Šteinerové tři dospělí a tři děti. Na místě kromě policistů zasahovali také hasiči. „Vyprošťovali jsme z jednoho auta mrtvou osobu,“ uvedl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Křivan.

Osobní vůz značky Ford, který jel ve směru od Slaného, podle policie přejel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se střetl s vozidlem Toyota. „Řidič fordu byl se zraněním převezen do slánské nemocnice, spolujezdkyně utrpěla smrtelná zranění, kterým na místě podlehla. Vzadu sedělo dítě, které bylo transportováno vrtulníkem letecké záchranné služby do motolské nemocnice,“ uvedla Šteinerová.

V toyotě cestovali čtyři lidé. Řidička a dvě děti ve věku 12 a 14 let skončily ve slánské nemocnici, spolujezdce přepravil vrtulník do Motola. Věk zraněného dítěte z fordu není znám, podle Šteinerové mu nebylo více než deset let. 

Silnice je celé odpoledne uzavřena, policisté dopravu odklonili po přilehlých komunikacích. „Příčina dopravní nehody se stále vyšetřuje,“ dodala Šteinerová.

/*json*/{"map":{"lat":50.249418,"lng":14.025699,"zoom":15,"mapTypeId":"roadmap"},"markers":[{"lat":50.249418,"lng":14.025699,"type":"1","description":""}],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/