Světové šampionky v raftingu v Olomouci pokřtily svůj kalendář

Olomouc - O tom, že i mezi vrcholovými sportovkyněmi jsou krásné ženy, se rozhodly veřejnost přesvědčit členky prostějovského Tomi Remont Teamu. Letošní mistryně světa v raftingu v Olomouci pokřtily kalendář na příští rok, ve kterém si vyzkoušely zcela nezvyklé role, představují se v něm jako modelky aktů.

Vodačky chtěly odvážným kalendářem částečně poděkovat svým sponzorům, především ale chtěly dokázat, že i jejich vypracovaná těla mohou být krásná. Snímky vznikly ve spolupráci s fotografkou Hanou Pauchovou, která před rokem stála u zrodu podobného projektu olomouckých volejbalistek. „Spolupráce byla úžasná, protože holky jsou šikovné a hlavně pro to byly nadšené, což je velmi důležité, nikoho jsem nepřemlouvala,“ prozradila autorka fotografií.

„Ten nápad zrál zhruba ten rok, už loni jsme si říkaly, že bychom mohly něco takového udělat a i díky volejbalistkám jsme si říkaly, není to cesta úplně mimo, dá se udělat něco vkusného a pěkného,“ říká kapitánka týmu Michaela Kratochvílová.

Na třinácti černobílých fotografiích se představuje všech sedm členek týmu, který z letošního světového šampionátu v Kostarice přivezl dvě zlaté medaile. Tentokrát tedy raftařky uspěly v úplně jiné disciplíně, s výsledkem jsou ovšem spokojeny také.