Havířovští florbalisté doma utrpěli debakl

Havířov - Jen dva dny po vysoké výhře 8:4 nad mistrovským Tatranem Střešovice se florbalisté Chodova představili v Havířově. Roli favorita splnili a vyhráli přesvědčivě 8:2.

Vstup do utkání vyšel lépe Havířovu. Už ve 3. minutě našel Pavel Kožušník křížnou přihrávkou u tyčky Bajgara a Torpedo vedlo překvapivě 1:0. Chodov se dostal do hry proměněnou přesilovkou, kdy se středem individuálně prosadil Matěj Jendrišák.

Od té chvíle se hosté chytili a do konce první třetiny přidali další dva góly. Nejprve se prosadil Patrik Dóža a na 3:1 poté zvyšoval Pražák.

Ve druhé třetině stříleli jen hosté. Na 4:1 upravil extřinecký či exostravský Jiří Curney. Tři minuty po něm v 34. minutě posunul skóre na 5:1 pro pražský celek Mikeš.

Na začátku třetí třetiny sice snížil domácí Miroslav Kožušník na 2:5, ale hosté pak ještě přidali další tři góly. Nejprve se z nájezdu podruhé v utkání prosadil Curney a po něm přidal svůj druhý gól v utkání i Dóža. Čtyři sekundy před koncem utkání pak po přihrávce zkušeného Cepka dovršil hattrick Jiří Curney a uzavřel na konečných 8:2 pro Chodov.