Sigma se připravuje na novou sezonu

Olomouc - Další přípravné utkání mají za sebou fotbalisté Sigmy Olomouc. Do Slatinic si k němu pozvali Slovan Bratislava a v zápase, ve kterém prostřídali 21 hráčů, hráli nerozhodně 1:1.

Zdeněk Zlámal, jehož přestup do Sigmy klub dotáhl minulý týden, se ve Slatinicích dlouho nudil. Hrálo se na druhé straně, kde už v první minutě hlavičkoval vedle Michal Hubník. Navrátilec z Polska byl hodně vidět, po jeho centru měl velmi dobrou šanci Jakub Petr. Olomouc má v ofenzivních řadách nebývale širokou konkurenci, krásnou střelou z voleje se blýskl Michal Ordoš, pohotovým zakončením a gólem pak čtvrtý z olomouckých útočníků Martin Doležal.

Slibných šedesát minut odehrál ruský stoper Igor Golban. Mladík na testech z Lokomotivu Moskva sice po rohovém kopu gól nedal, v Sigmě by ale měl zůstat. Druhou půli odehrály oba týmy ve zcela jiných sestavách a změny prospěly Slovanu. Na konečných 1:1 vyrovnal Ákos Szarka.