Královo Pole přišlo o účast v elitní šestce

Brno - Házenkáří Králova Pole v nadějně rozjeté sezóně nakonec na nejlepší extraligovou šestku nedosáhli. Rozhodlo o tom už předposlední kolo základní části, ve kterém doma podlehli Zubří 21:24.

Brno a Zubří ve vzájemném zápase bojovaly o naději na udržení mezi týmy, které si zahrají o titul. První půle vyšla lépe méně chybujícím Valachům, nebýt skvělého brankáře Králova Pole Bavlnky, jejich poločasový náskok by byl více než dvougólový.

Rozhovor s Tomášem Bechným (zdroj: ČT24)

Brno svou hru ve druhé půli zpřesnilo a postupně dokázalo získat i jednobrankové vedení. To bylo ale královopolské maximum. Domácí se znovu nevyvarovali zbytečných ztrát míče, které Zubří, tažené zejména duem Trifunovič - Bechný, nemilosrdně trestalo.

Rozhovor s Janem Hegarem a Jiřím Bavlnkou (zdroj: ČT24)

Královopolské tak ve zbytku sezóny čeká už jen boj o čest. Na barážové příčky mají pohodlný patnáctibodový náskok. V nadstavbě se tak větší šance dočkají i hráči širšího kádru.