Inline hokejisté zakončili základní část extraligy

Olomouc - Závěrečné kolo základní části má za sebou extraliga inline hokeje. Obhájci stříbrných medailí, olomoučtí Eagles, si v něm s chutí zastříleli, když porazili nejslabší tým východní skupiny Night Birds Přerov 15:3. Orli ve stejné skupině skončili třetí a v sobotu rozehrají čtvrtfinále soutěže.

Vysoká výhra z posledního kola se nerodila úplně snadno. Orli od páté minuty prohrávali a vyrovnání se dočkali až v poslední vteřina první čtvrtiny, kdy se trefil Lukáš Cik. Od druhé části už ale o výhře Olomouce nebylo pochyb. V rychlém sledu dali góly Pavel Handl, Lubomír Korhoň a v početní výhodě znovu Lukáš Cik a ve zbytku zápasu už se hrálo jen o konečné skóre. Ani vysoká výhra už Olomouci ze třetí příčka nepomohla. Hanáky tak v první kole playoff čeká druhý tým skupiny západ v podobě silných berounských Medvědů.

Reportáž Miloše Korhoně (zdroj: ČT24)