Související pořady:

Chat s osobností

Tereza Taliánová
Tereza Taliánová

Kdo ji přivedl k herectví a jak to zvládá skloubit se školou? Na čem novém teď pracuje? A jak trávila čas během nouzového stavu? Hostem našeho online chatu bude herečka Tereza Taliánová, kterou můžete znát ze seriálu Agent v kapse nebo Trpaslík.

Záznam chatu ze soboty 23. května od 11:00
Lada: Jsem moc ráda, že si s tebou můžu chatovat. Mám tě moc ráda s strašně moc tě zdravím.
Tereza Taliánová: Ahoj, moc vás všechny zdravím na chatu Zpráviček. Jsem strašně ráda, že vám zde můžu odpovědět na vaše dotazy. Mám vás všechny moc ráda.
Romana: Jsi moje nejoblíbenější herečka.
Tereza Taliánová: Je, to jsem moc ráda. Jsi zlatíčko.
Roman: Jak tě berou spolužáci? Setkala jsi se se šikanou?
Tereza Taliánová: Se šikanou jsem se bohužel setkala a někteří spolužáci se ke mně chovají řekněme zvláštně, díky tomu už jsem přestoupila na třetí školu. Doufám, že to bude poslední, protože příští rok jdu na střední.
Táňa: Co si myslíš o LGBT?
Tereza Taliánová: Nepatřím mezi ně, ale podporuji je. Každý má právo na svůj život
viki: Budeš mít zase pořad na Déčku?
Tereza Taliánová: Když všechno dobře dopadne, tak me zde brzy uvidíte v novém seriálu.
MARIE: Přijedeš zase do Zlína na Festival?
Tereza Taliánová: Samozřejmě, už se tam moc těším a doufám, že se tam s vámi uvidím a společně společně zkoukneme nové filmy.
Karolína: Jaký film/seriál tě bavil hrát nejvíc ? Jinak jsi strašně úžasná herečka 😻
Tereza Taliánová: Mě strašně bavilo natáčení všech seriálů a filmů, to se nedá porovnat. Za každým projektem je spousta práce celého štábu a skvělá atmosféra při natáčení a vždy se těším na výsledek a reakce vás diváků.
Linda ha cat: Mám další 😂 Jak řešíš šikanu 🥺
Tereza Taliánová: Já jsem jí řešila s rodiči a ti potom ve škole. Přestoupila jsem na jinou školu.Vždycky je to třeba řešit hned. Poradit se s rodiči, učitelem nebo školním psychologem. V nové škole máme psychologa, který rád vždy pomůže.
Jenda: Máš v plánu pokračovat v herectví profesionálně?
Tereza Taliánová: Pokud budu mít nabídky na spolupráci, tak určitě. Strašně mě to baví a naplňuje. Je to můj život.
Cimp: Viděla jsi film V síti?
Tereza Taliánová: Viděla a všem ho doporučuji vidět. Je neuvěřitelné, jaká nebezpečí se skrývají klávesnicí. Dávejte na sebe všichni pozor.
Jenda : Bavilo by tě hrát v cizině?
Tereza Taliánová: Bavilo, poznala jsem nová místa a lidi.
Rita: Jak poznáš opravdové kamarády od těch falešných?
Tereza Taliánová: Někdy je to opravdu těžké, řídím se srdcem, ale někdy se zklamu i v člověku, kterému jsem opravdu věřila. Musím hlavně věřit sama sobě.
Lada: Baví tě víc instagram nebo TIKTOK?
Tereza Taliánová: Asi Instagram, ale TikTok je kreativnější
Luki: Ty se věnuješ i zpěvu?
Tereza Taliánová: Chodím na soukromé hodiny zpěvu a nějaké písničky jsem už nahrála. Nejnovější pro Slzu zvířat. Ta vyjde asi 31.5.2020.
Lada: V jaké jsi modelingové agentuře?
Tereza Taliánová: Mě zastupuje Elite model look.
Luki: Máš ráda zvířata?
Tereza Taliánová: Zvířátka miluji, proto jsem se také přidala k Slze zvířat, která pomáhá zvířátkům v útulcích. Tyto útulky jsem osobně navštívila a můžu říct, že je tam o ně pečováno s láskou.
Luki: Natáčíš ted něco nového?
Tereza Taliánová: Ano, brzy začnu natáčet seriál a nový film od Dana Svátka. Tak se snad brzy uvidíme v televizi a v kině.
Vali : Poradíš mi, jak se stát modelkou?
Tereza Taliánová: Pokud měříš nad 170 cm a je ti víc jak 13 let, tak mi napiš na Instagram a já ti poradím, co máš dělat. Pokud jste menší a mladší, tak musíte ještě počkat.
vali: Jsem tvoje velká faninka. Máš ráda své fanoušky?
Tereza Taliánová: Jsi zlatíčko a svoje fanoušky miluju. Jste úžasní, co všechno pro mě tvoříte. Moc si toho vážím.
Jan Spour: Jak jsi se dostala k herectví?
Tereza Taliánová: Tancovala jsem jako malá v Přípravce baletu Národního divadla, jednou hledali baletku do reklama, tak mě mamka přihlásila a já casting vyhrála. Pak mě přihlásila do agentur a ja začala točit další reklamy, filmy a seriály.
Paula Sofie Salahová: Jak si se stala slavnou a kdy si byla poprvý v telce nebo filmu
Tereza Taliánová: Nevím, jestli jsem slavná, ale v televizi jako jsem se objevila jako malá poprvé v seriálu Na vodě. Potom přišla velká role v seriálu Trpaslík a filmu Alenka v zemi zázraků.
Justin Martin Pohlodko: Těšíš se až budeš dospělá? Jaký byl tvůj první film ve kterým jsi hrála? Jaký máš sny do budoucna
Tereza Taliánová: To se v mém věku těší asi každý, pak asi zase budeme chtít být dětmi. První film byl Alenka v zemi zázraků.
Chci být hlavně šťastná a dělat, co mě baví.
Agáta: Jak se mám stát herečkou?
Tereza Taliánová: Řekni rodičůM, at tĚ přihlásí do hereckých agentur a zkus štěstí.
Aja: Na jakou střední školu bys chtěla jít.
Tereza Taliánová: Chtěla bych jít na konzervatoř.
Kamča: Jak trávíš čas v této době?
Tereza Taliánová: Škola, focení, rodina a kamarádi.
Lucie Reinischová: Ahoj Teri, chci se tě zeptat jaký byli hrát v seriálu modrý kód. Jak jsi se cítila když tě líčili?
Byl na place nikdo s kým jsi si opravdu hodně rozuměla?
V seriálu modrý kód jsi se mi hodně líbila a celkově to bylo i něco pro mladší dívky, aby neposílali fotky, lidem který neznají. Mám tě moc ráda. Byla jsi, jsi a budeš vždycky skvělou herečkou.
Tereza Taliánová: V Modrém kodu se mi hraje vždy dobře. Ošetřující doktorku mi tam hala moje mama ze seriálu Trpaslík. Lepení tetování bylo ok, ale krev na obličeji roztírali drátěným štětcem a to už tak příjemné nebylo. Na place si rozumím se všemi. A jsem ráda, že poslední díl se mnou byl poučením pro naivní holky, aby si dávaly pozor na to, s kým si píšou a s nikým po internetu si nedávaly schůzky. Nikdy nevíte, kdo se skrývá za profilovou fotkou.
Laurencie: Jak to že, hrála v tolika filmu/seriálu kdo ji k tomu přivedl?
Tereza Taliánová: Měla jsem štěstí, že si mě režiséři vybrali. Nebylo to lehké, musela jsem projít mnoha kamerovými zkouškami a castingy a ukázat, že něco umím. Některých se účastnily i stovky holek. K herectví mě přivedla moje mamka.
Anička Maskova : Terko, chybíš mi a bylo by možné udělat nějaký sraz i s tvými fanoušky?
Tereza Taliánová: Vy mi také chybíte a srazy určitě uděláme, jen ted mám kvůli coroně spoustu natáčení a učení. Domluvíme se přes Instagram . Klikdně mi napište, až budete v Praze a pokud budu mít čas, tak za vámi přijedu.
Vaju: Ahooj tery mám tě moc ráda a otázka jak tě baví samostudium?
Tereza Taliánová: Jsi moje láska a samostudium mě moc nebaví.
Žany : Kolik je ti let a v kolikate jsi tride
Tereza Taliánová: Je mi 14 a chodím do 8. třídy.
RADKA: CHTĚLA JSTE BÝT ODMALA HEREČKOU
Tereza Taliánová: Herečkou jsem chtěla být od malá a taky zpěvačkou, doktorkou, krasobruslařkou, atletkou a baletkou . A to nejlépe vším dohromady.
Jenda: Byla jsi hodně na castingach nervózní?Nebo jsi nebyla nervózní vůbec? Bylo hodně filmu nebo seriálu, kde tě nevzaly. Nebo se ti nikdy nestalo, že tě nevzaly?
Tereza Taliánová: Na prvních castingách jsem asi nervózní byla, ale ted už ne. Samozřejmě mě vždycky nevzali. Je to docela psychicky náročné, když čekáte, jestli se někomu líbíte a čekáte několik týdnů, někdy i měsíců, jestli vás vybrali.
Karolína Škroupová: Jak dlouho se znáš s Adamem Kajumim a s Jirkou Remeškem?
Tereza Taliánová: Jirku znám od října 2019 a Adama od Vánoc 2019.
Vašek: Co byl tvůj 1. seriál nebo film kde jsi hrála a kolik ti bylo ?
Tereza Taliánová: Seriál Na vodě a film Alenka v zemi zázraků a bylo mi asi 9 až 10 let.
DAYD: Jak se Vám hrálo v Chlapovi na střídačku?
Tereza Taliánová: Bylo to prima.
DAYD: Jak se Vám hrálo v Agentovi v kapse?
Tereza Taliánová: Natáčení se mi moc líbilo, byla to pro mě změna, protože do té doby jsem hrála s jen dospělými herci a tady byly skoro samé děti.Bylo to jiné, ale super. Musím říct, že se o nás štáb České televize luxusně postaral.
DAYD: Jak se Vám tady hrálo v Trpaslíku?
Tereza Taliánová: Trpaslík je taková moje srdeční záležitost, protože to byla moje první hlavní role ve velké projektu a to ještě s režisérem Janem Prušinovským. Moc jsem si to užila.
DAYD: Jak se Vám hrálo v Na vodě?
Tereza Taliánová: Na vodě byl první herecký zážitek a vzpomínám si na setkání s Oldřichem Kaiserem. Byl moc fajn.
DAYD: Jak se Vám hrálo ve Třech mušketýrech?
Tereza Taliánová: Natáčení seriálu Tři mušketýři bylo zase něco úplně jiného, natáčela jsem se zahraničními hvězdami a poprvé jsem měla svůj velký luxusní karavan. To byl pro mě jako deseti letou holku velký zážitek. A ti zahraniční herci byli fakt úžasní. Moc ráda na to vzpomínám.
DAYD: Jak se Vám hrálo v Alence v zemi zázraků?
Tereza Taliánová: Tento film bylo zase jiné natáčení, takové malé, rodinné a kamarádské. Z toho natáčení mi zůstal krásný vztah s režiséry a poznala jsem opravdu skvělé herce. Každý projekt mi přinese nové zkušenosti a posune mě dál.
DAYD: Jak se Vám hrálo ve Špindlu a Špindlu2?
Tereza Taliánová: Ten film mam moc ráda a natáčení jsem si užila. První natáčecí den jsem měla velkou teplotu. Maskérky provedli úžasnou práci a vy jste doufám nic nepoznali. To je právě herectví, že musíte natáčet,i když vám není nejlépe, protože na vás závisí celý štáb.
DAYD: Máte ráda Itálii?
Tereza Taliánová: Itálii i italskou kuchyni miluju.
DAYD: Co vy a charita?
Tereza Taliánová: Podporuji nadační fond Slza zvířat.
DAYD: Jaké to je být herečkou?
Tereza Taliánová: Mě to strašně baví, takže skvělé.
Jenda: Jaký byl Jiří Dvořák při natáčení,, Alenka v zemi zázraků\'\'?
Tereza Taliánová: Jiří Dvořákova je skvělý člověk a výborný herec.
Katka: Co by jsi chtěla vzkázat fanouškům?
Tereza Taliánová: Moc si vážím podpory, kterou mi dáváte. Jste fakt úžasní a mám vás moc ráda. Moc obdivuji, co všechno pro mě dokážete vytvořit a strašně si toho vážím. Bez vás bych byla jen poloviční. Dodáváte mi sílu a energii pokračovat dál v tom , co dělám a jít si za svým snem. A tímto bych se chtěla s vámi rozloučit a popřát vám krásný víkend. Doudám, že se brzy uvidíme. Těším se na Vás. Děkuji Zprávičkám, že mi na tomto chatu umožnil vám odpovídat. Dávejte na sebe pozor a jděte si za svými sny.
Hledej pořad:
...více