Chat s osobností

Michal Dlouhý a Michaela Gatěková
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková soutěžící StarDance II

Tančili pro vás, ale rozhodli jste, že do dalšího kola nepostupují. Pátý pár, který musel StarDance II opustit, odpovídal na vaše otázky v pondělí 10. prosince.

Záznam chatu z pondělí 10. prosince 2007 od 14:00
Míša: To je škoda, že jste vypadli, fandila jsem Vám....takže teď už budu fandit jenom Táně Vilhelmový:-) Jak relaxujete když teď máte relativně volno?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Zdravíme všechny, rádi bychom pozdravili všechny, kteří nás podporovali ve StarDance a posílali nám hlasy. věřte, že si toho velmi vážíme a díky Vám jsme mohli prožít 6 úžasných večerů :-) je nám také velice líto, že jsme vypadli, ale je to jen soutěž a my jsme to dotáhli důstojně daleko ! Medvídci :-)
Nela: Hezký den oběma, jako asi všechny tady na chatu mě moc mrzí, že jste vypadli. Michale, byl jste můj idol už od dětství :-) moc vám to spolu slušelo při tanci. Jinak přeji vaší ženě a miminku hodně zdraví, jak se těšíte na roli tatínka? A víte co se vám narodí? případně jméno? Díky a hezké Vánoce! Nela
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: na roli tatínka se těším velmi!!! už mě napadlo i povolání pro potomka: bude tanečník nebo tanečnice a bude tančit s Míšou, protože její výška bude odpovídat výšce mé ratolesti !!! Co se narodí zatím nevím a nevím ani kdy a jména si zatím nechám jako tajemství :-)Hezké Vánoce i Vám půlka Medvídků
Lady: Zdravím Vás,byli jste oba skvělí!Moc jsem Vám fandila a doufám,že budete v tancování pokračovat,protože Vám to moc slušelo.Jinak Vám přeji krásné a pohodové Vánoce a hodně štěstí v novém roce:-)
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Právě jsme začali profesionální kariéru a v lednu pojedeme na Mistrovství České republiky .-) ne teď vážne. Pojedu tam já, ale zatím se svým tanečním partnerem :-) Míša G
zůza: co šlo michalovi víc,standart nebo latina
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: standard se učil rychleji, ale latina vypadala v konečné fázi lépe M.G
Mišce šly obě kategorie tanců skvěle, nicméně herectví jí šlo ze všeho nejlépe :-) M.D
Hanča,Šumperk: Miško,byl pro vás kolega tvrdým ořechem?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Kešu :-) Ty mám nejradši
Jane: Míšo a Míšo, moc jsem vám fandila, opravdu MOC. Míša (Dlouhý) je můj velikýýýýýýýýýýýýýýý oblíbenec. škoda,že je ženatý :-(( škoda ... doufám,že budete tancovat dál a někde vás ještě spolu uvidíme tancovat... hezké vánoční svátky
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: ještě nás uvidíte určitě v závěrečném večeru 22.12 a taky ve StarDance Silvestru, ale již v trošku podroušeném stavu, takže se dívejte bude to mít koule! :-)
Jana Gajdová: Dobrý den! Velice mě mrzí, že jste vypadli. Velice jste se mi líbili. Tipovala jsem Vás na absolutní vítěze. Líbili sem mi velice všechny Vaše tance, protože tolik elegantnosti a humoru při trénincích jsem ještě neviděla.
Chtěla bych se zeptat:
1. Jaký je podle Vás nejsložitější a naopak nejlehčí tanec?
2. Jak se Vám líbil/a partner/ka?
3. Jaký je Váš nejoblíbenější tanec?
Mějte se pěkně Míšovi přeji hodně osobních a hereckých úspěchů a Míši osobních a tanečních úspěchů:-)
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: MD:1)Nejsložitější pro mě bylo paso doble a nejlehčí rozlučkový ploužák
2)ve chvílích, ky jsem si jí všimnul při tréninku se mi moc líbila, ale jakmile promluvila, měl jsem ji rád jak vosinu .....
3)Můj nejoblíbenější tanec je tzv. Schmitzerovka.

MG: 1)S Míšou byly všechny tance složité
2)Když se nesnažil být tanečním odborníkem, tak se mi chvílema i docela líbil
3) Můj nejoblíbenější tanec jsou jive a rumba :-)
helga: Míšo hrozně tě zbožňuju nechtěl by ses pověsit nad mojí postelí?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Pokud ti nevadí, že již visím nad polovinou postelí v této republice, tak velice rád :-)
Helena: Dobrý den, chci se zeptat ,slyšela jsme ,že máte poměr s paní Terezou Kostkovou je to pravda?děkuji za odpověď
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Ano je to pravda. Jsem její vzdálený strýc :-)tedy poměr čistě rodinný!
: Ahojte Míšátka, je mi moc líto, že už Vás v sobotním večeru. Vždycky jsem se těšila na upoutávky, jak jste tanec během týdne cvičili. Opravdu byla Míša tak "drsná" a motivovalo to k lepšímu výkonu? Bude mi moc chybět Vaše optimistická nálada. Mějte se moc hezky, pěkné Vánoce. Zdraví Míša
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Míšo, již podle tvého jména tuším, že by si se mnou nezacházela jinak. Moje Míša byla opravdu drsná, ale bylo to jediné jak ze mě mohla dostat to co ze mě dostala.Taky pěkné Vánoce přejí Myšáci .-)
Iva: Dobrý den, moc jste se mi libili... Jaky okamzik byl pro vas ve Star Dance nejtezsi?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: nejtěžší byl jednoznačně START. pak už to šlo jako po másle .
KikaOlomouc: komu tet fandíte ze stardance
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Asi tušíte, že všem, aby to ve zdraví přežili až do konce :-)
lájoš: pán Dlouhý kolyk mate decek a kolyk na ně berete přidavky?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Určitě ne tolik kolik Vy a co to jsou vlastně přídavky???MD
Vzkaz od Míši z Ostravy: "Jste dobry kolyk" MG :-)
Provazka: Dobrý den pane Dlouhý a slečno Gatěková, je mi moc líto, že jse již se soutěže vypadli, byli jste ten nejveselejší a nejusměvavější pár. Ale nedá se s tím nic dělat, je to hra.
Pane Dlouhý, Vám bych chtěla poděkovat za skvělé herecké výkony. Viděla jsem Vás ve Švandově divadle ve hře Žebrácká opera a byl jste naprosto úžasný. Jak jste mluvit tak rychle,to uplně bralo dech. Bylo těžší se naučit mluvit tak rychle, nebo si zapamatovat kroky při tancování? Budete u porodu svého prvního potomka? Budete dále vystupovat se svou taneční schow jako např. Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš?
Přeji Vám i slečně Gatěkové mnoho štěstí a úspěchů jak v osobním tak pracovním životě.
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Obě disciplíny jsou ve své podstatě velmi náročné a nedají se tudíž srovnávat. Ale je pravda, že jak na Žebráckou operu tak na StarDance II jsem se nadřel jako nikdy v životě. U porodu bych chtěl být, pokud bude vše v pořádku. Pokud příjdou nějaké nabídky necháme si to projít hlavou. Děkujeme MMMMMMM
Markéta: Sleduju chat a peču u toho cukroví. Nechcete nějaké poslat, když to pečení tak milujete, Míšo?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: MG: V životě jsem nikdy nic nepekla. Cukroví mi peče babička. Mám ho velmi ráda :-)
Katka-12let: ahoj Míšo, moc jsem vám fandila a je mi moc líto, že jste vypadli:-(
Chtěla jsem se Míši G. zeptat:co musím udělat pro to, abych mohla být taky tanečnice jako ty??děkuji moc za odpověď
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: zkus se přihlásit do nějakého tanečního klubu ale připrav se na to, že budeš muset tanci obětovat všechen svůj volný čas.
Klikni sem!!!!!!!:-¨): kdo z porotců vám přišel nejspravedlnejší?DDěěkkuujjii!
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Myslíme, že všichni byli spravedliví. Jsou to odborníci marná sláva!!!
Helena: Pane Michale, překvapilo vás hodnocení Zdeňka Chlopčíka na tiskové konferenci po vašem vypadnutí?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Spíše než překvapilo mě hodnocení Zdeňka pohladilo na duši. Po takovém hodnocení si uvědomíte, že všechna ta dřina měla smysl!!
Mája: Ahojky, tančíte skvěle! Michale, můžu Ti někam napsat o podepsanou fotku?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: O fotky s podpisem si napiště do kontaktu s divákem do České televize :-)
Lea: Jak se tesite na vanoce?Bude vam Michale Star dance chybet?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Na Vánoce se těším jak malej kluk, mám volno a tak si je po dlouhé době užiju se vším všudy !! Když mně bude smutno po StarDance, mám záznamy všech večerů a můžu si je kdykoliv pustit .-)
LAURA: Michale, jak brala Míšu vaše žena?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Má žena Zuzanka se Míšou velmi skamarádila a obávám se, že kdyby nebyla v jiném stavu, měl bych na trénincích krotitelky dvě :-)
Jirka: Míšo , stále máš za svého tanečního partnera Kordka? Nebo tě na mistrovství uvidíme už s někým jiným.
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Můžete se těšit na nového skvělého tanečního partnera a úžasného člověka Jakuba Mazůcha.
Katka: Ahoj míšo chtěla jsem se tě zeptat, jak ses dostala k tanci a co máš za povolání??,
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Nejdříve jsem začala tančit v souboru lidových tanců v Hodoníně a pak jsem přešla na latinu a už u ní zůstala. v současnosti studuju ekonomickou fakultu Vysoké školy Báňské v Ostravě.
Monča: Ahoj Míšo a Míšo, ráda bych se vás zeptala, jak jste vycházeli s vašimi kolegy ve Star dance a kdo Vám byl nejvíce sympatický. Díky za odpověď, moc jsem Vám fandila.
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: MD:Všichni jsme si úžasně sedli, takže vznikla geniální parta, která podporovala všechno naše snažení. Za sebe musím říct, že mým nejlepším kamarádem ze StarDance II se stal Honza Halíř.
MG: Má nejlepší kamarádka je Simona Švrčková a velmi ráda jsem poznala Moniku Žídkovou.
belldandy: Jaký je mezi Vámi výškový rozdíl?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Je to téměř 30 centimetrů v klidovém stavu :-)Ovšem, když se Miška rozčílí je o deset metrů vyššší než já :-)
Jindřiška: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, na co by nás Michal pozval do divadla. Mám na mysli samozřejmě představení, ve kterém hraje. Asi bych se šla nejraději trošku zasmát...
Děkuji za doporučení. Jindřiška
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Mohu nabídnout Chválu bláznovství v divadle Kalich, či Žebráckou operu ve Švandově divadle!!!
Klea: Míšo G. kolik měříte (na výšku) =o)) ???
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: 152 cm!!!
Romanysmus: Míšo G. co jste chtěla dělat když jste byla malá v budoucnosti?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Od okamžiku, kdy jsem viděla Hříšný tanec s Patrickem S. jsem se rozhodla, že chci tancovat mambo. mambo to úplně není ale k tancování jsem se nakonec dopracovala :-)
ZuzanaR: Mrzí mě, že jsem neviděla sobotní přenos a taky to, že jste vypadli, byli jste můj nejoblíbenější pár :-( Ale těším se, že vás zase uvidíme před Vánoci! Hezké svátky vám oběma!!! :-)
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Koukněte se na www.star-dance.cz... můžete tam vidět záznamy všech sobotních tanců :-)
Lenka K.: Chtěla bych se zeptat Míši G jaký by doporučila taneční klub, nebo kde začínala ona.děkuji
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: začínala jsem v Hodoníně...v současnosti tancuji v TK Akcent Ostrava :-)
Dana: Vyhrala jste Míšo někdy nějakou taneční sootěž???
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Jsem mistryně republiky v latinskoamerických tancích za rok 2005
Kubík: Miško, zůstává Libor v Praze nebo se k němu můžu jít ve středu zase ostříhat?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Ahoj Kubo! Libor dnes odjel do Ostrávky!!!Ve středu se můžeš jít ostříhat...
Monika: Dobrý den, zdravím Vás oba....Zajímalo by mě, jak komentoval Vaše taneční vystoupení Váš bratr Vladimír?
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková: Můj bratr mi povypadnuvším večeru poslal esemesku s vyúčtováním za všechny nám poslané esemesky od něj. Protože nám daňovou poradkyni dělá Irenka Schmitzerová (manželka Jirky schmitzera) předkládáme jí to k vyúčtování :-)
Už je hodně hodin a musíme utíkat na trénink, protože se pilně připravujeme na poslední večer .-) děkujeme všem za slova chvály a soucitu s naším vypadnutím a budeme se těšit, že Vás zas všechny brzy obšťastníme naší komickou dvojící Míša a Míša Medvídci ze StarDance II
Hezký den všem !!!
Hledej pořad:
...více
FOTKY Z CHATU
Michal Dlouhý a Michaela Gatěková Michal Dlouhý a Michaela Gatěková