Chat s osobností

Robert Záruba a Vanda Dětinská
Robert Záruba a Vanda Dětinská soutěžící Stardance II

Tančili pro vás, ale rozhodli jste, že do dalšího kola nepostupují. Čtvrtý pár, který musel StarDance II opustit, odpovídal na vaše otázky v pondělí 3. prosince.

Záznam chatu z pondělí 3. prosince 2007 od 14:00
Dance maniak: Dobrý den, moc vás zdravím a předem chci říct, že jste tančili naprosto úžasně. Oslinili jste mě již při prvním waltzu, který mě skoro dojal, a při rumbě totéž. Je mi moc líto, že jste vypadli. Chtěla jsem se zeptat jak jste si s ostatními páry rozvrhovali, kdo bude tančit standart a kdo latinu? A bylo trénování hodně vysilující? Mějte se moc hezky, jste skvělí.
Robert Záruba: Dobrý den. Vanda má trochu zpoždění, za chvíli dorazí. Waltz se mi moc nepovedl, ale ostatní tance už byly lepší. Rozvržení tanců bylo dané dopředu, my jsme byli v tzv. standardní skupině a zůstali jsem v ní až do konce. Děkujeme za pochvalu
Hanka: Gratuluji, byli jste výborní, jste výborní.
Robert Záruba: Moc děkujeme za všechna blahopřání. Moc nás to těší.
Katka: Moc me mrzí ze jste vypadli a dal vam preju mnoho stesti
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Vanda už je na místě. Robert: "Ahoj Vando." Vanda:"Ahoj, děkuju za navigaci po telefonu." ... R: "Co říkáš této otázce, která se na internetu objevila jako první?" ... V: "Hahaha." ... oba: Takže nemáme.
Mája: kdyz rekli vase jmena vy jste se dozvedeli ze vypadavate jaky to byl pocit????????
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Počítala jsem s tím, ale nedokázala jsem zadržet slzy.
R: Vanda brečela, takže ne moc dobrý. Ale bylo to zřejmé, jakmile bylo dáno pořadí poroty, že asi půjdeme my.
Petr Novák: Vedla vaše maminka taneční v Kralupech nad Vltavou v roce 1984?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: ano
Renča: Dobrý den Vando a Roberte, přeji Vám mnoho štěstí a doufám,že spolu budete tančit dál a je mi moc líto,že jste nepostoupili.Moc jsem vám fandila, byli jste skvělí. Vám Vando přeji ještě mnoho dalších úspěchů ve Vaší taneční kariéře a Roberte, těším se až zase někdy budete komentovat nějaké úspěšné hokejové utkání naší reprezentace, jako bylo to v Naganu, kdy jste si dle mého málem vykřičel hlasivky(teď doufám že se nepletu a bylo to opravdu v Naganu,ale kdyby ne, tak přesto Vaše "góóóóóóóóóóóóóóól" slyším znít v uších ještě teď).Takže mnoho štěstí oběma!!!!
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Děkujeme
Li: Roberte, tančili jste skvěle a týden po týdnu jste se zlepšovali... :-) Myslím si, že jde však život dál. Chodíte na plesy a tančíte tam? Díky za odpověď.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Nechodím, netančím. Ale asi to trochu změním.
Aneta: Pane Roberte,jste rád že jste vypadl nebo vás to hodně mrzelo?

A paní Vando,od kolika let tančíte?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Mrzelo mě to.
V: Od 4
Peťa Bonkova : Chtela bych se zeptat jaky tanec se vam nejvice libil a jaky se vam tancil nejlepe???A kdo vam prisel nejprijemnejsi z poroty???
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Líbilo se nám tango, nejlíp šlo paso. Akusticky nejzajímavější jméno má Zdeněk Chlopčík.
Katushka:): Kvůli Vám(Robertovi) sem se divala na StarDance..!! A to je co říct!!!:) Máte radost??:)
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Máme. Dívejte se dál, i bez nás to bude zajímavý.
Petr : Roberte, zdálo se mi to nebo jste skutečně při závěrečném poděkování paní Světlaně brečel? Bylo to dojemné, ale tvrdí chlapi od hokeje by neměli brečet;) Jinak oceňuji Vaši snahu ve Star Dance, ale radši si užiji chvíle ztrávené u televizních přenosů z MS a podobných akcí, kde si společně zakřičíme "gól"... Hodně štěstí do budoucna.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Vedle mě brečela Vanda, bylo to hodně těžký, navíc mluvit o něčem takovém před tolika lidmi ...
marie: Byli jste můj nejoblíbenější pár a od začátku soutěže jsem vám fandila a posílala hlasy!! Byli jste úžasní !! Jen jestli se mohu zeptat Roberta jak stíhal v sobotní večer sportovní noviny a StarDance, když bývá obojí živě ? Jinak musím před váma smeknou, opravdu jste tančil sqele :)
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Díky. V sobotu jsem se věnoval pouze SD ., mimo to Sportovní noviny jsem nikdy nedělal, BBV do letošního srpna.
Santa Claus: Jak se Vám líbila soutěž? Kdo byl nejlepší ze všech?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Byly to naprosto neobyčejné 3 měsíce života, takový podzim už myslím ani jeden z nás nezažije. Nejlepší pár je těžko vybrat, každý je výborný v něčem jiném.
Kateřina : Pane Zárubo, co je větší "fuška" - komentovat nějaký dramatický hokejový zápas nebo tančit? (Jinak mne velmi mrzí, že jste nepostoupili dál.)
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Naučit se tančit.
Pepa: Dobrý den, je mi líto, že již dále nepokračujete v soutěži. Bolí to moc, nebo je to částečně i úleva? Přeji Vám vše dobré.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Oba jsme chtěli ještě aspoň jeden postup, zatančit si šestý večer. Svým způsobem to je úleva, říkali jsme si před tím, vypadnout teď, kdy se musejí zvládnout dva tance. Ale v neděli nám chyběl najednou trénink - ono je to fakt divné po 3 měsících najednou nejít do zkušebny.
jana: ahoj...jak se cítíte povyřazení??zklamání je velký??nebo jste to čekali??dík za odepsání
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Teď už je to lepší.
Klára Rozsypalová, Praha: Roberte,
když jsem Vás viděla v podvlékačkách hned mě upoutalo to, co v nich bylo velmi znatelné! Říkala jsem si, za prvé, podle nosa poznáš kosa a za druhé, proto on navrhl, aby v tréninku měli všichni stejné oblešení, filuta se chtěl dámám pochlubit jak je vyspělý, že? Nebo se mýlím?
Děkuji za odpověď,
Klára
Robert Záruba a Vanda Dětinská: No, byly to spodky po dědovi, tak to bylo spíš takové dědictví.
alexandra: ahoj vanda kolko rokov tancujes?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: 15 let.
simca a iva: Co vas privedlo ke stardance?A co vam dalo?dik za odpoved
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Přivedl mě telefon od pana Odstrčila (prezidenta českého svazu). Dalo mi to spoustu přátel a nových zážitků.
R: Chtěl jsem utéct k něčemu mimo můj dosavadní svět. A to se mi povedlo.
Katka: Já bych se chtěla zeptat jste smutní, že musíte tuto soutěž opustit? A chtěla bych vám říct, že vám to spolu slušelo a tančili jste hezky!!!!! Děkuji za odpověď.
Katka Drtinová z Kutné Hory
(Drtinova.Ka@email.cz)
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Byli jsme smutní. Ale teď už se i trochu smějem.
ester: Co va nejvic bavilo z tancu?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Tango a samba.
R: Tango a waltz. Ale vlastně všechny, jakmile jsem je aspoň trochu zvládal.
Petr Novák /petr.nova@centrum.cz/: Dobrý den pane Zárubo,
myslíte si, že po Vaší osobní zkušeností s tancem dostane tento sport větší prostor v BBV? Přeji mnoho úspěchů v partnerském i osobním životě
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Na ČT4 svůj prostor má. .. děkuju za přání, budu se snažit.
Martina: Dobrý den Roberte, jak byste jako sportovní komentátor shrnul Váš výkon ve StarDanceII?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Nasazení, vůle, bojovnost ... to všechno někdy tanci víc škodí než pomáhá.
Bulis : Zdravím,mám otázku na pana Zárubu.Budete chtít pokračovat dále v tancování(jako pan Vydra ..předtančení a různá vystoupení)??? Děkuji byl to pěkný zážitek,škoda,že jste vypadly.Bulis
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Jako pan Vydra ne, ale někdy se k tomu vrátíme.
Petr Hozman z Prahy: Dobrý den, Roberte, chtěl bych se zeptet který tanec Vás nejvíce oslovil a naopak který si už zatancovat nebudete chtít? A ještě jedna otázka, pozval jste manželku na sobotní vystoupení, nebo přišla sama? Děkuju za odpověď a přeju hodně štěstí a úspěchů nejlepšímu hokejovému komentátorovi v ČR.:-)
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R:Bavily mě všechny tance, co jsme zkoušeli, ale až od určité etapy. Ty první kroky byly někdy dost krušné... manželku jsem pozval a byl jsem rád, že to kousla a šla.
luci: v tv to vypadá, že jste všichni skvělá parta, je to opravdu tak? jinak stardance je jediné co v TV sleduji, naprosto skvělý pořad, sice jste nebyli mými favority, ale přesto se se mi líbili. Kdo si myslíte že vyhraje? a komu byste to přáli vy? jinak robertovo vyznání na konci mě dojalo, přeju oběma aby jim to vyšlo!!!!
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Ta skupka je opravdu moc fajn. Strávili jsme spolu hodně času, ale ještě ne tolik, abychom si lezli na nervy. ... Přejeme to všem, každému z trochu jiného důvodu.
Hilda: Otázka na Roberta. Chtěla bych se dozvědět, zda-li bylo Tvé vyřazení , Roberte, Tebou bráno jako spravedlivé. Nebo jsi v duchu doufal ve vyřazení Jiřího Smitzera, jako spousta jiných diváků?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Pravidla soutěže jsou daná a spravedlivé na tom je to, že přece jen smazávají tanečně různě nadané celebrity. Jinak je asi jasné, že Aleš s Ivou tancují trochu jinou ligu a Tatiana (pokud je zdravá) s Petrem taky. Samozřejmě, že jsme doufali, že se třeba diváci smilujou, ale jakmile jsme stáli jako poslední a vedle nás pan Schmitzer se Simčou, bylo to jasné. Vlastně už dřív, když jsme u poroty přetancovali jen jeden pár.
Ivana: Dobrý den, chtěla jsem vám jen napsat, že se mi vaše tančení moc líbilo. Pan Záruba vypadala u rumby něžně, u pasa mužně a slečna Vanda byla také moc šikovná, přesto se mi nejvíce líbilo vaše tango, pěkný nápad, hezká hudba a moc hezky zatančené, naavíc myslím, že Vandě velmi slušelyta šaty s vějířem. Chtěla jsem se zaptat, jaký je váš (každého zvlášť) nejoblíbenější a nejméně oblíbený tanecc) a co se vám nejlépe tančilo spolu. Jinak vám oběma přeji hodně štěstí do dalšího života. Děkuji Ivana
Robert Záruba a Vanda Dětinská: O tangu jsme se bavili dost dlouho. A ten film jsme viděli mockrát. Moc nás to bavilo - a Vandě se moc povedla variace, přestože porota to viděla jinak. Vanda tvrdí, že se mi to povedlo zatančit, ale já tam pár drobných nepřesností připouštím.
pojta: Můj dotaz je velice jednoduchý:Máte v plánu dát do dražby pomůcky s kterými pan Záruba cvičil,nebo si je ponecháte jako vzpomínku na společné chvíle? P.S.:Vaše poslední tance byly naprosto kouzelné :-)
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Dřevěné břevno je stále ve zkušebně číslo 6. Matrace na akrobatické kousky, kterou ovšem zalehl Aleš valenta, taky. Jiné pomůcky jsme neměli.
Jana B.: Pro Roba: Byl jste můj favorit, je mi líto, že jste vypadl. Na druhou stranu se už těším na Vaše hokejové komentáře. Takže ve kterém extraligovém utkání Vás opět (rádi) uslyšíme?
Pro Vandu:Určitě nebylo lehké vymýšlet choreografie pro tanečníka-začátečníka-amatéra, ale zvládla jste to výborně. Chystáte se v nejbližší době na nějakou profi soutěž?
P.S. Mnoho štěstí oběma a díky za skvělou zábavu.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Tento týden uvádím Buly, zítra a v pátek Dohráno. Příští týden všechny zápasy nároďáku a po návratu z Moskvy zápas Pardubice-Sparta.
Radek S.: Ahoj Vando, chtěl bych Ti vyjádřit obrovský kompliment nejen k Tvému tanečímu umění, ale také ke Tvé kráse! Byla jsi ve Stardance ozdobou každého večera a je nesmírná škoda, že jste s Robertem vypadli! Znám Tě ze soutěží a vždy jsem Tě nesmírně obdivoval:) Rád bych se Tě zeptal, jestli nemáš své webové stránky, popřípadě jestli by bylo možné se s Tebou nějakým způsobem setkat? Přeji hodně štěstí v dalším tancování!
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Webový stránky nemám, ale na setkání teď nemám kdy. Děkuju za kompliment.
Hana: Dobry den, jak komentoval vase vykony v soutezi syn Viktor?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Po vyřazení se v šatně rozbrečel. Ale jinak byl spokojený a má své dva favority na celkové vítězství.
Laštůvková D.: Roberte, není to otázka, ale přání aby jsi pokračoval v dalším životě se svoji rodinou, znám Tě dobře od dětsví a vím , že to zvládneš ,protože jsi prýma kluk. Tančil jsi úžasně.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Domininka? nejhezčí holka na základce ! Jestli seš to Ty, pozdravuj Mirka, vím jen že je někde v Amrice. A přihlaš se nám, budeme mít někdy v červnu sraz.
Jana z Prahy: Dobrý den, moc zdravím Vás oba. Někde jsem četla, že tělo člověka při vítězství (sport, ale i boj,práce...) vyplaví tolik endorfinů, že pak vlastně nevnímá bolest, únavu atp. A naopak, při neúspěchu je to všechno natvrdo. Vaše vyřazení podle mého rozhodně nebylo porážkou, ale přesto, pokud Vás teď něco bolí, tak ať to brzy přejde!
Otázka: pokud byste měli definovat svůj celkový dojem ze soutěže, byl by spíš pozitivní? V každém případě děkuji.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Pozitivní je slabé slovo, je to něco úplně zvláštního.
Martina Adamová: Roberte, jsem vaše velká fanynka a obdivovatelka. Je mi moc líto, že jste vypadl ze soutěže, rozhodně jste si to nezasloužili. Obdivuji vaše nasazení do všeho co děláte, včetně komentování hokeje.
Chtěla bych se zeptat, zda se chystáte ještě někdy vystoupit s tancem před kamery, třeba i v rámci nějakého zábavného pořadu?
Hodně štěstí, hlavně toho v osobním životě, vám přeje Martina Adamová
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Tančíme ještě poslední večer SD a pak na Silvestra. A to by před kamerami bylo všechno.
Markéta: Dobrý den, chci se zeptat Vandy, jestli se někdy chystá s panem Zárubou na hokej? Jestli ano, budu jen závidět:)). Mějte se hezky.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Tak jsme se právě dohodli, že někdy jo.
R: No moc tomu nevěřím.
Věra: Vando, bylo to obtížné naučit roberta tančit?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Stálo to sice trochu nervů, ale nebylo.
Marie: Je pravda, že jste nepatřili k mým favoritům soutěže, ale musím uznat, že jste se s každým novým kolem jen zlepšovali a je mi i nakonec líto, že už jste vypadli. Zajímalo by mě, který tanec jste si chtěli v soutěži určitě zatančit a proč ?Děkuji.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Conga a to se mi splnilo. Líbí se mi ta písnička.
R: Na slowfox připravila Vanda začátek s hokejkou, na to jsem byl zvědav, ale už to nepředvedem.
mitulka: Vando, líbily se ti šaty?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: ušila bych si je jinak, ale nakonec se mi líbily.
Josef: Bylo tancování pro vás těžké Roberte a Vando?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Pro Vandu to je strašně lehké. Byla schopná sestavit celou variaci během pár minut - to jsem fakt koukal.
V: Po boku takového tanečníka to bylo strašně jednoduchý.
Veru: Pane Zárubo,chodil jste do tanečních?A bavily Vás??Nebo jste tam chodil spíš kvůli slečnám?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Chodil, už si nepamatuju, ale moc úspěchů u slečen jsem tam nepobral.
Hanka Jarková z Hardce Králové: Roberte,velmi jsem Vám přála a fandila,jste sympatický muž tak proč si Vás Světlanka více neváží....myslíte si, že po této soutěží více ocení Vaše ego??? Hanka z Hradce Králové
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Díky. Ale tuhle otázku nebudu umět zodpovědně zodpovědět.
Pája: Je vám líto že jste nepostoupili do dalšího dílu ?? :-)
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Je. Moc.
Danka: Moc Vás zdravim,Vaše pasodoble bylo nádherné.Myslite si že jste byli horší v tomto poslednim večeru než pár Jiří Smitzcher Simona Svrčková ?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Nebyli horší, jen tancovali jinak.
Klára: Dobrý den mohla bych se vás Vando zeptat jak to děláte že tak krásně tančíte?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Trénuju každý den od čtyř let.
Petra H.: Rada bych se zeptala Roberta, co ho vedlo k tomu, ze prijal nabidku do tanecni souteze?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Těch důvodů bylo hodně. Potřeboval jsem nějakou změnu, jinak bych se zbláznil.
Petr z Prahy: Zdravim Vás, Roberte, chci se zeptat kolik hodin denně jste trénovali a jak moc náročné to bylo.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Trénovali jsme různě dlouho, celkem jsme na tréninku strávili 232 hodin, nepočítáme do toho zkoušky a generálky.
Hanka Jarková z Hardce Králové: Vando, souhlasíte se nnou, že je Robert velice hodný a sympatický muž?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Ano, je moc sympatickej a hlavně pilnej.
Vlaďka: Nevyměníte si někdy role? Že by Vanda, pro změnu, zkusila komentovat hokej?
Jinak,je škoda, že jste už vypadli. Moc krásně hodnotím, Roberte, Vaše závěrečné vyznání! A přeji Vám oběma hodně profesních i osobních úspěchů.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: No byl by to trochu jiný žánr, ale po zácviku po to taky zvládla. Bylo by to asi jako když já jsem šel první kroky samby.
Ondra: Roberte, když teď víte, co to všechno obnáší, šel byste do toho znovu?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Teď jsem rád, že jsem do toho po dlouhém váhání šel.
Lucka: Říkali jste, že jste absolvovali neuvěřitelných 79 tréninků. Kolik hodin takový trénink trval?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: 232 hodin celkem, tancovali jsme 179 hodin,, zbytek byly pauzičky, občerstveníčko a debatičky.
Robert: Zdravím Vás. Jsem docela nerad, že jste vypadli, hodně Vám to spolu slušelo. Vanda je opravdu moc milá a Robert zase velký dříč. Měl bych zhruba 3 rychlé dotazy:
1. Jaké plány má do budoucna Vanda?
2. Budete spolu ještě někdy tancovat, jak to dělá řada kolegů z první řady?
3. Omlouvám se, že to bude osobní: Znamená závěrečný proslov Roberta opětovný návrat v soukromém životě nebo jsem si to jen špatně vyložil?
Přeju Vám oběma hodně štestí. Díky
Robert Záruba a Vanda Dětinská: 1. Připravuju se na mistrovství republiky a domácí pečení a zkoušky na VŠ.
2. Občas.
3. Tak daleko to zatím není.
Magda 9 let: Ahoj Roberte,jaký sport komentuješ nejraději?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Nejvíc komentuju hokej, ale moc rád dělám i florbal a baseball.
Markéta: Tančili jste tyto tance: waltz, rumbu, tango, paso doble a sambu. Mě osobně se nejvíce líbilo vaše paso doble a tango na Fantoma opery. Který tanec se nejlépe tančil Vám a který Vandě ???? A o kterém si myslíte, že se Vám nejlépe povedl ???
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Nám tango, mně(V) paso a mně(R)rumba.
Magda: Jaká je tvoje oblíbená barva Vando.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Žlutou, tyrkysovou ... a samozřejmě fuchsiovou.
Lucie: Vando a Roberte,
Vám jsem fandila rozhodně nejvíc a posílala jsem Vám hlasy. Vám Roberte přeji hodně štěstí v osobním životě. Určitě jste si pro Vaše poslední slova musel dost dodat odvahy. Na mě působíte velice gentlemansky a myslím, že Vaše žena (nejen) určitě docení.
Přemýšlíte teď, Roberte, o tom, že byste začal komentovat i taneční soutěže? Určitě jste teď mezi sporťáky ten největší znalec tance!
Díky za příjemné chvíle každou sobotu večer.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Ta poslední věta, měl jsem fakt stažený hrdlo... Na taneční sporty máme v radekci Míru Langra, který to dělá určitě líp než bych to dělal já.
leny-dance: bylo pro vás těžké tančit jako začátečník?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Dokud jsem byl začátečník, bylo to těžké. Postupně se to lepšilo.
Verča: Moc vás zdravím.Byli jste super.Vy jste vypadnout neměli!!!MOc mě mrzelo že jste vypadli,uplně jste mě posledním tancem dojali:-)Mám 1 otázku pro pana Záhrubu,jak vás napadli ty ,,legíny"na cvičení společného valčíku?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Ráno jsem se probudil a říkal si, dneska máme společný nácvik valčíku - jak se jen na tuto příležitost obléknout ? Jednotně a to podle nejzkušenějšího muže z nás.
favourite: proč jste se do star dance přihlásil?stíhal jste i práci?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Stíhal jsem, co se dalo. něco jsem napracoval v září a říjnu - a můj plán na prosinec, to je děs.
vanda: spali jste nekdy spolu?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Ano, ale spali jsme střídavě. Já jsem jednou usnul na tréninku přímo na parketu na Výstavišti, pak na židli ve zkušebně 4 a ještě jednou na žíněnce ve zkušebně 6. Vanda mi na odpočinek vždycky pár minut nechala.
V: Já jednou na výstavišti asi hodinu. Ale taky sama.
werunka111: Není vám líto že jste vypadli když tančíte mnohem líp než Jiří Schmitzer???Není to trochu nespavedlivý???V této soutěži by se měl hodnotit tanec a diváci by neměli posílat hlasi tomu páru kde je slavná osobnost zrovna ta kterou milujou.Je to nespravedlivý.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Není, pan Schmitzer a Simona na to jdou jinak a funguje to. Byla by trochu nuda, kdyby měli všichni stejný způsob tanečního vyjadřování.
Hana: Vando co je podle tebe na tanci důležitější umět kroky a tančit jako stroj nebo k tanci přizvat srdce...jestli srdce tak nechápu proč jste vypadli?!
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Srdce, ale v týhle soutěži záleží i na krocích.
káče: jak dlouho vám trvá líčení, líbí se vám vando jak vás líčí
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Mně se to líbí, ale Robertovi ne.
Jaňula Vališová: Roberte, než začalo StarDance, tušil jste, že budete v tancování až tak šikovný? Je to určitě i zásluha Vandy, ale tušil jste to?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: tak já si moc šikovný nepřipadám, byl to někdy boj, skoro spíš jako Starwars a ne Stardance. Ale Vanda na mně hodně zapracovala.
zůza: co šlo robertovi víc,standart nebo latina?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Myslela jsem si nejdřív, že standard, ale to se změnilo.
Nikola: Máte rádi rumbu?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Ano.
R: Ano, ale v oblečení pro muže.
Jana: Jak se vám spolu trénovalo??
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Ani jednou jsme se nepohádali. Pro mě bylo rozhodující, že Vanda prokázala nekonečnou trpělivost.
V: Jako s každým jiným tanečním partnerem.
Anička: Dobrý den, jak jste se cítili v těch krásných tanečních šatech?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Já jako doma.
R: Kostým na paso doble byl fakt dobrej.
Helena: Dobrý den, chtěla bych se zeptat Vandy: byla jste ze všech profesionálů nejmladší a s nejméně zkušenostmi, přesto jste zvádla choreografie skvěle. Pomáhal vám s nimi někdo? A mimochodem - je mi moc sympatické vaše motto o tanci (hledej tanec v sobě, ne sebe v tanci).
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Latinu jsem stavěla všechno sama. Standard jsem 6 let nedělala, takže jsem potřebovala trochu pomoc při oživování kroků. Ale nakonec jsem si to taky poskládala sama.
Mirra: Zdravím vás,
Roberte, necítil byste se lépe, kdyby vám na parket hodili puk? S takovou hokejkou, jakou byla Vanda, byste šel až do finále. ;) Jak se Vám letos líbilo mělnické vinobraní ? A ještě jedna otázka: Vando, máte ráda hokej, šla byste třeba do role komentátorky?Hodně zdraví a úspěchů Vám i Robertovi přeje Mira.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Hokejku jsme chtěli použít v slowfoxu... mělnické vinobraní si užil hlavně Viktor, který tam na autíčkách projezdil hezkých pár padesátikorun.
V: Nikdy jsem hokej moc nesledovala, ale po tom, co jsem poznala Roberta, bych se někdy podívat šla.
Jana: Dobrý den Roberte, můžu se zeptat co jste řekl po svém vyřazení své manželce? Bohužel jsem nemohla sledovat SD. Moc mě mrzí že jste vypadli.......
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Otázek na tohle téma je tady hodně. Já to nechci moc rozebírat, byla to dost divná situace, vedle mě brečela Vanda a já chtěl původně říct něco trochu jiného. Ale ten večer seděla poprvé v hledišti Světlana - žena, s kterou jsem chtěl prožít svůj život. Nechtěl jsem se jí dotknout, říct něco, co by jí mrzelo. Ještě to pořád nemáme vyřešené.
monika přecechtělová: cítili jste se že vypadnete?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: oba: Jakmile jsme spadli na 4.místo z 5, bylo už tak trochu jasné, že nás postaví do toho závěrečného nerváku. a když jsme tam zůstali se Simonou a panem Schmitzrem, bylo to už skoro jisté.
Vlaďka: Roberte, nevím jestli mi na tuto otázku odpovíte, je asi dost soukromá, ale zajímá mně (hold zvědavá ženská) jestli jste se Světlanou zase spolu?
Jste mi oba moc sympatičtí a přála bych celé Vaší rodince moc a moc lásky, a štestí!
v
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: jsme spolu víc než před rozvodem, ale ještě to není úplně zpátky. Asi by bylo dobré napsat, že se různě objevily úplné nesmysly, kdy si někteří autoři vymýšlejí neuvěřitelné hovadiny. Já teď potřebuju čas na to, abych si promyslel, co dál. Protože ty poslední čtyři roky to fakt nebylo dobrý.
Martin: Zdravím vás, jaký to byl pocit ve chvíli, když jste přicházeli ze zákulisí na parket ? Je to normálka nebo jste byli trochu v tranzu ? Mě by asi kleplo.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Každý večer jsem měla v tuhle chvíli trochu divnej pocit. Je to něco úplně jinýho než při soutěži.
R: Jak kdy. Asi nejvíc nervozní jsem byl před pasem, to byl moc zvláštní večer: nikdo přitom nevypadával, ale všichni jsme byli jak opaření tou nešťastnou nehodou Honzy Halíře.
Péťa: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli ste někdy měl chvíle že byste se vším nejradši prásknul o zeď, zalezl do koutku a už nikdy nevykouknul na svět nebo vám tanec vždycky přinesl něco krásnýho ???
Robert Záruba a Vanda Dětinská: R: Ne. Bylo jen těžké se přenést přes ten první večer a pak vstřebat to trochu drsné hodnocení tanga. Krásný byl pocit na tréninku, když jsem to začal stíhat na hudbu.
Michaela: Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak jste všichni nesli minulý týden nehodu Jana Halíře?
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Dost špatně. Kvůli rodině druhého účastníka nehody a kvůli Honzovi. bylo dost těžký už při zkouškách myslet na něco jinýho.
Radka S. Teplice: Dobrý den Vám oběma,
moc jsem Vám fandila a mrzí mě, že jste vypadli. Nicméně věřím, že to byl pro Vás pěkný čas, který Vás obohatil.
Vando, jaký byl Robert parťák? Roberte, jak jste se při tanci líbil synovi Viktorovi? Neviděl by Vás raději na hokeji?
Přeji Vám oběma hodně štěstí a radování se s Vašimi blízkými.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: V: Byly to pro mě hodně krásný 3 měsíce. Robert je jako parťák i jako tanečník fajn a roztomilej, když tancuje.
R: Viktor byl nadšenej. na hokeji jsme spolu byli a zase půjdem.
oba: díky
Monika: Vando a Roberte,
já vím,že vám píšu asi už po 150,ale jste prostě skvělý! Myslím,že Chlopčík a Hes jsou protivní,a myslí si,že budete jako oni. Jasně,chápu:možná,že tam pár DROBNÝCH chybiček,ale ne stabiliony! Oni se toho diváci pak chytnou,a je to špatný :(
Prosím odpovězte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Porotci musejí hodnotit a ne jen chválit. Mají svůj názor a my ho úplně respektujeme. Taky chápeme, že mají pár sekund na to, aby si srovnali myšlenky a vybrali známku. Takže to nebereme nijak dramaticky. Teď už snad tyhle věty nemůže nikdo brát jako naše nadbíhání porotě.
Kamila: Vando
nestiděla jste se když jste tančila s těmi pery na pozadí, či v tak krátkých sukních?
Vanda Dětinská: Jsem na to ze soutěží zvyklá, takže ne.
Zuzana: Moc jste se mi líbili ! Všechny moje i máminy SMS šly na ROBERT., ale moc žen, a ty především hlasují, " sporťáky" nezná. A u hlasování publika o tanec někdy nejde a tak to dopadlo, jak to dopadlo.Nelituji Vás, i když slzičky Vás obou k tomu svádějí-litujeme jen toho, kdo je nat om opravdu zle, říkavala babička . A to není Váš případ, protože jste všestranně prima. Lituji jen, že vás už neuvidím tančit , resp. vůbec neuvidím ( Roberta navíc nahradili ve zprávách breptavou kolegyní ). A tak otázka nakonec : můžu Vás pozvat na kus řeči někam ke kafi ? Bez asistence tohoto chatu.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Četli jsme o nějakých problémech s sms, ale nevěříme tomu, že by to nějak ovlivnilo výsledky... Ještě si zatancujeme v posledním díle a pak silvestrovském StarDance. A na kafe, nezlobte se, nejdu.
Kateřina: Byli jste pro mě nejkrásnější pár! Je mi moc líto, že jste vypadli. Na panu Zárubovi bylo ale tušení, že vypadnete, tak očividné od začátku přenosu, že jsem nabyla dojmu, že je to předem domluvené. Jak to tedy je?:-)
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Nic domluvené nebylo, ale viděli jsme sambu ostatních a bylo jasné, že jsme z těch pěti párů mezi těmi, kterým to hrozí. Ale tancovali jsme bez zábran a rozhodně jsme neměli špatný dojem nebo předem poraženeckou náladu. To tedy vůbec ne !
Moni: Vím že otravuju, ale ještě jste mi neodepsali zda mi pošlete tu podepsanou fotku. Nic ve zlým ale těšila jsem se, až si jí dám na psací stůl, aby mi to zpříjemnilo domácí úkoly :o)
adresa:
Monika Urbanová
U Smíchovského hřbitova 2
150 00, Praha 5

Naschledanou :o) Moni
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Těch žádostí o fotku je tady hodně. Pošlete je prosím PR oddělení České televize. Rádi Vám to podepíšem.
Luci: otázka na Vandu - znala ste se s někym z tanečníků? Jak ste se cítila mezi celebritami? jinak přeji oběma hodně úspěchů!
Vanda Dětinská: Znala jsem všechny tanečníky a tanečnice. Mezi celebritami jsem se cítila dobře, jsou to normální a skromný lidi.
Kristi: Vando, můžete si šaty ze soutěže nechat? Byli jste moc elegantní a fajn.
Vanda Dětinská: Nemůžeme, budou použity k jiným účelům.
Jaňula Vališová: Roberte, když jste teď vypadl budete ještě v časové tísni?
Robert Záruba: Nebude to tak hrozné, ale na prosinec mám docela hodně práce.
Hana: Roberte, budeš chodit se Světlanou tančit?
Robert Záruba: My jsme spolu tančili hned ten večer po vyřazení na společné party účastníků SD. Vlastně jsme si takhle ještě nikdy nezatancovali.
Mirka Š.: Dobrý den, pane Zárubo, ráda bych se zeptala, zda to romantické gesto, které jste adresoval Vaší (bývalé) ženě znamená, že rozvod nebude a vše je zase tak jak má být. Moc bych Vám to přála. Hezký den a děkuji za odpověď.
Robert Záruba: Rozvod byl před 10 dny, ale rozsudek ještě nenabyl právní moci. Oba, vlastně všichni tři bychom byli rádi, kdyby to všechno bylo tak jak to má být. Těch otázek na naše soukromí je tady hrozně moc, já o tom nechci nic víc psát.
Jitka: Dobrý den,máte za sebou "tříměsíční intenzívní vztah".Je něco,po čem se vám bude stýskat nebo se vám vždy vybaví jen ta snaha a dřina naučit se něco nového?Díky.Zdravím.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Bude se nám stýskat po tréninku, zkušebnách 4 a 6, zákulisí Výstaviště, kam už se podíváme jen jako kamarádi těch, co ještě tancujou. A po té snaze něco se naučit taky.
Eva S.: Posílám Vám moc a moc pozdravů, a ptám se:
1) Jaký jste měl, Roberte, sám ze sebe pocit jako žák-tanečník, když jste se pustil do prvního tréninku, a jaké jste si tehdy dával šance?
2) Změnil (zlepšil) se Váš názor na sebe sama během dalších lekcí?
3) Jak jste si, Vando, zhodnotila Roberta Vy po prvních krocích?
4) Jak se vlastně postupuje u tréninku naprostého netanečníka-laika,jde to od základních kroků, nebo se učí rovnou "velká násobilka?"
Přeji Vám oběma v životě hodně štěstí a zdraví. a úspěchů.
P.S. Moc mě mrzí, že jste nepostoupili dál, je to nespravedlivé.
Robert Záruba a Vanda Dětinská: Poslední odpověď.
1.+2. Z počátku jsme neměli přehled o tom, jak dobře to jde ostatním. Když jsem pak viděl první psolečnou zkoušku na Výstavišti, byl jsem trochu zaražený. Na tom waltzu to asi bylo vidět. Ale pak jsem se rozhodl, že to prostě musí jít líp.
3. Po prvních krocích to vypadalo hodně bledě, ale po rumbě se mi to už zdálo růžovější.
4. Ani ne od základních kroků ale od postavení těla.

Děkujeme za spoustu krásných vzkazů. Omlouváme se, že jsme se jejich čtením tak zdrželi a nechali tolik otázek bez odpovědi. Přejeme hezký večer a těšíme se na sobotní výkony našich kamarádů.
Hledej pořad:
...více
FOTKY Z CHATU
Robert Záruba a Vanda Dětinská Robert Záruba a Vanda Dětinská