Chat s osobností

Marek Eben a Tereza Kostková
Marek Eben a Tereza Kostková moderátoři StarDance

Osvědčenou dvojici moderátorů budete letos moci vidět ve StarDance již pošesté. Co nového nás čeká v letošním ročníku a jak se na něj připravují – zeptejte se Terezy Kostkové a Marka Ebena na vše, co Vás zajímá!

Záznam chatu z pondělí 4. listopadu 2013 od 13:30
Dana Kosařová: Pane Ebene, vzpomínám si - asi to byl rok 2006 - kdy jste říkal, že už Vás melodie k StarDance štve, když jí slyšíte i ve sprše... Bylo to tak, že?
Marek: Zdravím všechny, už jsem tu. Takže - nemohu říct, že by mě ta muzika štvala, spíš mě to děsí, když se přiblíží první díl a začnou běžet ty upoutávky, jak se mi pořád připomíná, že už to začne.
Dana: Dobrý den, co jste měli dnes k obědu :) ?
Marek: Já ještě nic a ani to moc nadějně nevypadá, rovnou z chatu jedu točit Plovárnu. Ale víte, co se říká, že herec má být hladový.
Veronika: Dobrý den, paní Kostková a pane Ebene, chystáte se na přímý přenos zatancovat delší tanec, jako tomu bylo minulou řadu? Moc se na vás těším.
Marek: Zatím nevíme, nedá se to vyloučit ani potvrdit.
Vladimír Doležal, Praha: kdybyste jste dostali možnost jít do soutěže (star-dance) šli byste do toho ?
Myslím že Tereza ano, ale Marek spíše ne.Mýlím se?
Marek: Nemýlíte se, já bych nešel ani za nic, ale Terezce by to určitě šlo, to jsem si jistý.
Lída: Dobrý den, chci se optat, lze někde zjistit výsledky hlasování za první taneční večer? Zajímalo by mě, jak diváci hlasovali a zda to obyčejný divák může sledovat. Děkuji mockrát a všem přeji hodně úspěchů ve stardance!
Marek: To nezjistíte, dokonce ani my to netušíme a velmi často je ten výsledek při vyřazování pro nás docela šok.
František: prosím, kdy začne stardance kolem dokola ?
Marek: Řekl bych že už se stalo, ne? Tedy vlastně až dnes večer, ale točí se ostošest.
Sylva z Brna: Dobrý den, je skvělé, že jste opět tady ! Při každém přenosu nasadím u televize konstantní úsměv, který mi vždy vydrží , když vy dva mluvíte, jste ozdobou tohoto pořadu ! Kdo vaši dvojici dal dohromady ?
Srdečně zdraví
Marek: S určitou hrdostí si myslím, že já. Řekl bych, že jsem byl osloven o maličko dřív a Terezka byla mé přání, viděl jsem ji moderovat nějaký jiný pořad a říkal jsem si, že to by bylo to pravé ořechové, protože je krásná, kultivovaná a moc milá. A jsem rád, že jsem se nepletl.
Hanker Brno: Vážení, StarDance je mým oblíbeným pořadem. Obdivuji váš šarm a profesionalitu. Pane Ebene, nemohl by jste představit všechny členy orchestru? Nemohl by orchestr v každém díle dostat samostatně prostor alespoň pro jeden "Meisterstück", abychom také mohli uvidět při práci pana Petera Bindera a ostatní vynikající hráče?
Marek: Ani nevíte, jak rád bych to udělal, protože v té kapele jsou opravdu špičkoví hráči, kteří mají na svém kontě dlouhou řadu úspěchů i z jiných kapel, ale tohle je přece jenom pořad o tanci, tak na to není, bohužel prostor. Nicméně, snažíme se aspoň tu a tam na solové výkony upozornit, protože oni si to víc, než zaslouží.
kačenka: Jěště vás baví moderovat StarDance??
Marek: To víte, že ano. Vás by to nebavilo?
Hanča: Marku, a kde se loudá Terka?
Marek: Už jde, točí Kolem dokola, já ji popoženu.
David B.: Zdravím, Marku, Terezo. Otázka netýkající se přímo SD, ale když mám tu možnost... Máte nějaké profesní vzory (ať už herecké nebo moderátorské)? Nebo ne přímo vzory, ale někoho, koho při své zkušenosti v daném oboru obdivujete? Někoho, o kom můžete říct "to je frajer, takovej už tady nikdy nebude". Díky za Váš čas. Žijte blaze.
Marek: Vždycky jsem obdivoval Johny Carsona, to byl Američan, který měl talkshow, která běžela mnoho let a byl opravdu geniální. Noblesní, nikoho neurazil a přitom velmi vtipný. Jedna z jeho slavných hlášek byla při udílení Oscarů, kdy přišel na jeviště, podíval se do publika a řekl: Vidím tady spoustu nových tváří. Zejména na těch starých tvářích.
Veronika: Marku, vypadáte úžasně.
Marek: Vy jste milá, Veroniko, děkuji. To před penzí potěší.
Zdeněk Havrda: Kdo vybírá celebrity do tanečních párů ?
Proč se nevybírají kandidáti přibližně stejné taneční kvality ?
Byla by soutěž napínavější. Vypadá to, že téměř bez šance jsou I. Bugár a Š. Kašpárková a naopak velkou šanci na výhru mají dámy Kuchařová a Polívková. Soutěž se tak stává méně zajímavou.
Marek: Osobnosti vybírá Honza Potměšil a taky se o tom občas radíme. S těmi tanečními výkony to není tak jednoduché, my vůbec netušíme, jak to komu půjde, to neodhadnete. Kdo by si tipl, že před lety vyhraje Dana Batulková? Já jsem s ní byl v divadle a netušil jsem, že má takový talent na tanec.
ÁĎA: Dobrý den,
chci se zeptat proč vybíráte zrovna 8 párů?
Marek: To je původní formát BBC a my se ho jen držíme.
Anna: Jaký máte názor na zpěvačku Dashu? Dle mého názoru je svělá ale vůbec nedoceněná. Je to veliká škoda. Díky
Marek: Naprosto souhlasím, ony obě dámy zpívají první ligu, jak Dasha, tak Naďa. Obě zralé na Slavíka.
Pavla Svobodová: Dobrý večer,nemám na vás otázku,ale chci vás pochválit a poděkovat za krásný večer.Jsem ráda ve vaší společnosti,děkuji,Pavla
Marek: Moc děkujeme, i my jsme rádi s Vámi u obrazovky!
Lenka: Co Vás na StarDance nejvíce baví??? Děkuji.
Tereza: Hezké pondělní odpoledne, namluvila jsem právě komentáře ke Kolem dokola a už se přidávám k Markovi. Dobrý den, jdeme na to!

Baví mě ta autenticita, živost, nepředvídatelnost a tím vším naprostá skutečnost a opravdovost. A to doufám, baví i Vás diváky, protože se na tom všem neodmyslitelně podílíte. Za to díky!
Lukáš: Jaký je váš pocit, když stojíte před publikem? Nejste nervózní ani po tolika letech, co SD moderujete? A nebojíte se, že na něco zapomenete, na něco, co chcete říct?
Marek: Já jsem nervozní pořád. A taky vždycky něco zapomenu. U takového pořadu, když je to živě, nikdy nevíte, co se stane. Nenapadlo by mě, že bych třeba dokázal udělat z Honzy Ondera Ondru Honzera. A vida, zdařilo se.
Pavlína: Dobrý den, předně děkuji za super pořad, předvánoční čas bez něho, to vůbec není ono! A otázka - hned v prvním kole jsem si všimla, že jste změnili "souslednost tanců". Dosud se v prvním kole tančil walz a cha-cha. Změna je život, nebo to má jiný důvod? Děkuji!
Tereza: Nevíme o žádném jiném důvodu, ale ta drobná proměna byla myslím osvěžující, a protože jsou to oba tance ve své kategorii velmi obtížné, tak si troufám říct, že i ukázala vysokou úrověň našich osobností. První díl je už sám o sobě pro všechny tou novotou nejnáročnější.
Linda: Jak podle Vás nováček v porotě Radek Balaš zvládne svou práci?
Marek: Myslím, že ji určitě zvládne. Nováčci to mají vždycky těžké. Zkuste si otevřít diskusi první řady Stardance a přečtěte si, co diváci psali o Zdeňku Chlopčíkovi. Nenechali na něm nit suchou. A pak, s přibývajícími díly se začly množit komentáře, že má vlastně ve všem pravdu. A podívejte se dnes, nikdo už si nedovede porotu bez Zdeňka představit.
Jarka: Dobrý den, nemám otázku. Chci poděkovat Markovi a Tereze za příjemnou sobotní společnost a všem kteří se na StarDance podílejí. Je to příjemné pohlazení. :-), takže se teď od Vás nechám hladit pravidelně každou sobotu.
Tereza: Nelze říci než "děkujeme". Těšíme se na každý přenos a tohle je krásná odměna a motivace. Takže na viděnou a "na hlazenou" v sobotu.
Lenka: Marku, vám se více líbí brunetky, že? Vždy o tmavovlasych soutěžících mluvíte s obdivem. Celému týmu Stardance děkuji, že přinesli zpět na obrazovky tu jedinečnou atmosféru!
Marek: Jo? Teď o tom přemýšlím... Možné to je, vzhledem k tomu koho mám doma. Ovšem blondýnky taky nejsou k zahození, ale Markétě to rozhodně neříkejte.
Anežka...: Dobrý den, Vaše hlášky v tomto úžasném pořadu se mi moc líbí. Jsou některé z nich bez přípravy ? Zdá se mi, že paní Kostková je často příjemně zaskočena a baví se. Obdivuji Vás...
Marek: Ve Stardance je celá řada věcí dílem okamžiku. Občas se něco přihodí, nebo soutěžící řekne něco, co absolutně nečekáte a to bývají ty nejlepší momenty. Moc děkujeme za přízeň, jsme rádi, že Vás to baví!
Jitka Hrdinová: Dobrý den, zajímalo by mě, zda styl 20. let spolu s letošními novinkami je inovací ČT nebo je převzatý z původního formátu. A trošku mě v sobotu mrzelo, že Terezka na sobě neměla ty krásné šaty, účes a doplňky z upoutávky, doufám, že se jich dočkáme v dalších dílech.

Pro Terezu: opravdu jste Honzovi Tománkovi a Šárce Kašpárkové sotva po ramena? ;)

Každopádně děkuji za krásný večer, Stardance je sobotní pohlazení po duši, je krásné že je to zrovna v tomto podzimním a posléze předvánočním čase, cítím se pak tak nějak slavnostněji!!

Přeji hodně síly a těším se na další sobotu ;)
Tereza: Dobrý den, tak pěkně popořádku: kampaň je odlišná a výrazně stylizovaná od přímých přenosů a nehodilo by se, abych jako jediná a jen v jednom díle měla tuto stylizaci, proto budu mít tak jako každý rok 8 různých šatů od jedné módní návrhářky - Klárky Nademlýnské - a k jednotlivým šatům budeme s týmem vizážistů hledat i odpovídající účes a make-up. Ale jsem moc ráda, že se Vám upoutávka libí, já tu dobu v módě také zbožňuju :-)

A k té výšce...no, považte, že jsem měla boty na podpatku, i když Šárka vlastně také. Ale v podstatě jsem ještě o chloupek menší. Tedy ne že bych já byla tak malilinkatá, ale oni oba jsou opravdu krásně vysocí :-). Ale na začátku jsem se samozřejmě krčila, až pak jsem "z hodnocení poroty vyrostla".
Veronika Bergerová: Dobrý den Marku a Terezko, Star Dance sleduji od první řady a je super.Nenechám si ujít žádný díl.Moc vám fandím.Vypadáte oba vždy skvěle.Jde se nějak dostat na natáčení?
Marek: Dobrý den, Veroniko, díky za přízeň, s lístky Vás ale nepotěším, dají se získat jen v soutěžích, tuším, že nějaké takové v ČT probíhají, ale volně vstupenky v prodeji nejsou.
Anežka U.: Mám Vás oba moc ráda. Otázka na Terezu:Co Vás na StarDance nejvíce baví a co na Markovi? A na Marka:Komu fandí Vaše manželka? Díky
Marek: Markéta si zatím nevybrala, ale to přijde, letos je to hodně vyrovnané. Ale loni byla fanynkou Martina Procházky, ten se mi na těch smskách prodražil.
Zuzka: Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za Vaši moderátorskou laskavost, humorné komentáře, přejícnost tanečníkům, příjemnou atmosféru. I díky Vám je StarDance tím, čím je.
Zeptat bych se chtěla na to, zda existuje něco, co byste při StarDance nikdy nechtěli zažít.
Tereza: Dobrý den a předně děkujeme - poděkovat opravdu mohu jménem Marka a ani se ho nemusím ptát /i když sedí vedle mě/. A k něm nechtěným zážitkům: s věkem se mi to změnilo, už nenapíšu: přebret, přehození sledu událostí, zakopnutí, chyba v tanečku...jednak se mi to už všechno stalo, jednak si nemyslím, že je to podstatné. Mrzelo by mě, kdyby se tam přihodilo něco, co by rapidně změnilo atmosféru, náladu, která tam panuje.
Oldřiška: Konečně! Konečně je tady zase SD, konečně je tady zase Marek s Terezkou, konečně je tady zase chat, konečně je pondělí takže se konečně blíží sobota :-) Moc děkuju za krásný pořad s úžasnou atmosférou...
Tereza: Jééé, to my také moc děkujeme, za informaci, ze které je cítit radost až sem na Kavčí hory!!!
Linda: Sledují StarDance také oba bratři pana Ebena?
Marek: Myslím, že občas jo, ale spíš Kryštof, David má v tomhle období spoustu koncertů se Scholou Gregorianou, takže jsme často oba ve stejnou dobu na jevišti, jen každý někde jinde. Ale možná Vás překvapí, že oba chodili tančit, David na argentinské tango, a Kryštof byl asi zavlečen do kurzů.
Tancici hvezda: Jak se vam libi webovy stranky StarDance? :)
Marek: Mně se líbí moc, mám radost, že se ČT o své diváky stará a komunikuje s nimi, však si to zasloužíte!
Hynek: Nemyslíte si, že letošní řada je po taneční stránce poněkud slabší?
Marek: Myslím si pravý opak, možná to v prvním díle nebylo tak vidět, ale já mám pocit, že ta letošní úroveň je výtečná. Počkejte v sobotu, oni Vám to předvedou.
Petra: Marku, PROSÍM, PROSÍM, PROSÍM, nemohl byste někdy v SD zatančit svoji třínohou píseň? Je SKVOSTNÁ, viděla jsem ji na webu mnohokrát a vždycky mne to naprosto dostalo. Děkuji a přeji hodně zdaru a radosti.
Marek: Když to bude vůle lidu, zatančím, ale obávám se, že byste na to musela mít petiční arch a třeba by chtěli, aby ty podpisy byly notářsky ověřené.
jolanka ze znojma: Dobrý den. Chci se zeptat v kolik hodin musíte být ve studiu před tanečním večerem?s pozdravem
Marek: Jolanko, my jsme tam už od božího rána, nejdřív zkouška, pak generálka a pak přenos.
Miluška: Terezko, můžete mluvit do toho, jaké šaty daný večer obléknete? Upřímně řečeno, v některých jste naprosto úžasná! z kolika šatů můžete vybírat?
Tereza: Dobrý den. Téma šatů je každoročně významné téma. A ne že bych to nechápala. Chápu.
Nemohu mluvit do návrhu a celkového ladění té řady. Od toho je supervize jednoho výtvarníka v letošním případě Klárky Nademlýnské. Na zkouškách kostýmů ale mohu pochopitelně něco říci, dodat, poupravit, kdybych se necítila, kvůli pohybu nebo vzhledu. Ale nemohu třeba říci: "chci osmery rudé šaty a basta" a pod :-))). Je třeba respektovat pestrost v barvách a stylu a někdy i vzhledem k tancům. Proto si každé šaty najdou svého příznivce i odpůrce u diváků a jsou poměrně očekávané. I já mam své šaty favoritní a méně favoritní. Ale hlavně doufám, že JEN na šatech nezáleží :-)
Terezka G.: Terezko,jste moje nejoblibenejsi herecka a moderatorka,jsem na vas ulítlá.Vzdy kdyz jste v Televizi delam srdicka :D <3 Nejsem normalni ale mam vas moc rada
Tereza: No Terezko, Vy jste miláček - hned jsem tady taky z toho samou radostí udělala srdíčka :-))). Mějte se hezky.
Veronika: Marku, že vy jste nám nějak pohubl? Dieta či posilka?
Marek: Máte pravdu, sundal jsem asi osm kilo, viděl jsem se totiž někdy z jara s Terezkou, podíval jsem se na ni a přepadla mě panika. Ovšem dieta ani posilka ne, to já neumím. Ale dovedu nežrat.
David Jablonné: Vážená paní Kosková, vážený pane Ebene, hluboce se skláním před Vašim umem, jak dokážete navodit příjemnou atmosféru v sobotním večeru. Děkuji Vám za kultivovanost projevu a celému týmu přeji vše nej... a soutěžícím hodně sil.
Marek: Milý Davide, moc děkujeme, vážíme si toho!
bob: Dobré odpoledne, pane Ebene
Rád bych Vás zeptal,
snad možná budete, že zúčasten Osobně.,
Ve rozhlasovém pořadu= Tobogán.
U talentovaného - moderátora:
pana Aleše Cibulky,
který vysílá. Na Českém Rozhlase - Praha.,
když-liže bude, vysílání.,
Jako s Témata= Opera je, pro každého a
opereta a divadelní inscenace a divadelní hry.
Kdy pak je, vysílání,
jako Sobota, 9. listopadu, roku - 2013.,
V Divadle u Hasičů,
Děkuji za zodpovězení
Marek: Dobré odpoledne, Bobe, já už tam byl, jmenovalo se to sice Tobogán v pyžamu, ale přepokládám, že je to totéž a hezky jsme si s Alešem popovídali.
Pavel Schleiss: Otázka na oba: Jaká nejkurióznější příhoda se vám stala při tanci ?
Marek: Po pravdě, moje nejkurioznější příhoda při tanci je ten tanec.
Miluše ŽATEC: Dobrý den, strašně jsem se na sobotu těšila, moc se mi tento pořad líbí a i moc Terezka s Markem. Ten opravdu teď v sobotu "perlil", je moc vtipný a Terezka též. Zrovna v sobotu jsem měla narozeniny a kvůli Star Dance jsem oslavu přeložila na neděli, aby mě nikdo nerušil. Je to úžasné, budu se těšit na každou sobotu a nevylezu z baráku. Moc Vás oba pozdravuji ze Žatce.
Marek: Milá Miluško, všechno nejlepší k narozeninám, to si považujeme, že jste přeložila oslavu, díky!
Zuzka: Co je Vaše nejoblíbenější část přenosu?
Marek: Jednoznačně závěrečné titulky. Ty miluju.
TerezaC.: Dobrý den, zajímalo by mě, jak probíhá vaše sobota se SD. V kolik musíte vstávat a tak :).
Tereza: Dobrý den, za nemálo dotazů na náš sobotní program, vybírám tento. Odpovídám za sebe, ale Markovi se to liší jen částečně, protože celou sobotu v podstatě trávíme všichni hlavně na Barrandově.
Já osobně tedy ráno vstanu /a neopařím se čajem jako "někdo"/ a ještě mám čas být u vstávání Toníka a dělat snídani třeba a pohrát si s ním. Kolem 10h nástup na Barrandově a jedna projížděčka /bez příspěvků a poroty pochopitelně - to vše až opravdu večer/, pak oběd, pauza, cca 13:30 oblékaná generální zkouška, kde se už hlídá čas, takže jedeme jako, ale v čase a s cvičnými otázkami pro beztak už plný sál, protože nám tam chodí odpolední diváci. Pak opět pauza - větší, tak to si každý dělá, co chce. já osobě ležím, někdy usnu, někdy si ještě sbírám materiály. A kolem 17h se na mě vrhají vizážisté a čilí ruch se zvětšuje až k přímému přenosu, který znáte. Po něm ještě natočit vstup do Kolem dokola a s Markem upoutávku na další sobotu a tak 20 min tisková konference. A pak už jedeme domů...nebo tedy já :-))).
Radka: Dobrý den, probíhá mezi soutěžícími nějaké špičkování, hecování, kanadské žertíky, nebo se každý pár soustředí jen na sebe, na svůj výkon a na legraci není čas?
Marek: Na legraci je času dost, myslím, že i ta letošní parta je opět velmi vydařená, ono když se mají ti soutěžící rádi a přejí si navzájem, je to vidět i z obrazovky. Moc by nás těšilo, kdyby to tak brali i diváci a účastníci diskusí. Z některých příspěvků je mi docela smutno, ani bych netušil, že to, že někdo dva měsíce trénuje a pak výborně tančí, může vzbudit takové antipatie, jak se to občas v diskusi objeví.
havlaska: Zdravím Vás oba, paní Terezko a pana Marka, jste super, neumím si představit lepší moderátorskou dvojici k pořadu Stardance, jsem šťastná, že tento pořad spolu s Vámi vnáší na televizní obrazovky noblesu, krásu, hudbu a šarm s umem a že je to to nejkrásnější, co v televizi můžeme vidět. Při všech tancích skoro nedýchám, strašně Vám všem fandím , skvěle se bavím a nemůžu se dočkat každé soboty. Děkuji České televizi a Vám za skvělou práci a doufám, že bude ještě hodně řad této skvělé soutěže. Díky ní je náš národ zkulturněn" Děkujeme !!!!!!
Tereza: To je opravdu krásné počtení! A také poctění!!!
Kája: Terezko, čím si děláte každý den malou radost?
Tereza: Spánkem :-)
Jarka: Terezko a Marku, už máte nějaký koupený vánoční dárek?
Marek: Já nic. Je to bída, ale už před pár lety jsme si s Markétou řekli, že jsme na to už trochu staří, navíc, pro Markétu je s tím vozíkem shánění dárků fakt obtížné, tím spíš, že mně se ještě ke všemu nedá nic koupit, neb mi nic nechybí. Tak to pojímáme spíš jako radostný společný večer.
Radka J.: Dobrý den, Marku a Terezo, díváte se někdy na záznam pořadu SD? Jestli ano, připadá Vám pak ten zážitek stejný jako při živém natáčení, nebo jej vnímáte jinak? Moc Vám fandím. Nedovedu si představit předadventní čas bez Star Dance, ale ani si nedovedu představit, že by jej moderoval někdo jiný než Vy. Jste úžasní.
Tereza: Předně děkujeme za milá slova.
Já si někdy něco pustím v noci na netu, jen pro kontrolu třeba záběru nebo nějakého místa. Jinak si myslím, že to je právě ta neopakovatelnost přímých přenosů. Ne nadarmo se jim říká živé. Obě strany - my i vy - víme a cítíme, že je to TEĎ a to je ta vzácnost. Pak už je to vždycky jen "záznam", ale pravda v případě StarDance krásný a milý.
hezký den.
Dáša: Zdravím, ráda bych poděkovala za krásný pořad, kultivovaný, skvělý humor pana Ebena, báječnou hudbu. Obdivuji výkony všech zúčastněných, pro mě jsou vítězové všichni. Chtěla bych se zeptat, zda máte povědomost o tom, kolik soutěžících i po skončení pořadu podlehlo tanci a dál se mu nějakou měrou věnuje? Neměli jste s Terezkou také někdy chuť se do tance "pustit"? Děkuji
Marek: Můžu říct, že skoro všechny, kdo touhle soutěží prošli, tanec chytil a už nepustil. Podívejte se na Mahulenu Bočanovou, ta už je dnes skoro profesionálka. A Vašek Vydra měl po první řadě tolik nabídek na tancování, že už to přestala stíhat Petra Kostovčíková a on si musel půjčovat Terezku Bufkovou. Pokud jde o nás dva, já jsem asi ztracený případ, ale Terezce by to zaručeně šlo.
Lenka: Zdravím. Marku máte rád Roberta Fulghuma a četl jste jeho knihy? Měl jste ho myslím jako hosta na Plovárně, vypadá jako úžasný člověk. Já jeho knihy miluji a navíc myslím, že jeho poslední kniha je o tangu.
Marek: Kdo by neměl rád Roberta Fulghuma, Knížky jsem četl a mohu Vám říct, že i v osobním kontaktu je stejně milý a vtipný, jako v těch knížkách. Díky za tip, jestli je ta poslední o tangu, určitě si ji přečtu.
Ludvík: Marku, máte nějakou domácí práci, kterou fakt nesnášíte? A co vy Terezko?
Marek: Nesnáším likvidaci papírů na psacím stole. Protože abych jeden vyhodil, musím jiný napsat. A těch restů, co tam je...
Ivča: Terko máte přes týden chvilku kdy jste doma nebo pořád něco točíte ?
Tereza: Ivčo, dobrý den. Letos točím nejméně za poslední 4 roky. V cestách domů sice má postava žije a ani není v kómatu, ale objevuje se zatím jen sporadicky a jiný seriál nedělám. Teď v listopadu obnovujeme po 6 letech v původním složení muzikál "Miluji tě, ale" v Divadle Palace /13. listopadu poprvé já, v neděli 17. Danka Šinkorová - srdečně zvu/, tak sem tam přes den zkouším, mám hodiny zpěvu, připravuji se, i doma a tak podobně. Pořád je co dělat, ale není to stress.
I Vám hezké dny.
Pavla: Dobré odpoledne, chci se zeptat, zda je nějaká "celebrita", kterou byste si přáli mít ve Stardance, anebo naopak zda víte o někom kdo by do SD nikdy nešel ? Který tanec se Vám nejvíce líbí? Myslím, že se začínalo hodně těžkými tanci, rumba i quickstep jsou jedny z nejnáročnějších , řekla bych.
Marek: Mně by se moc líbil Olda Kaiser. Byli jsme spolu v divadle a on má jedinečný pohybový talent, to se často nevidí. Podle mého názoru by tančil skvěle a ještě by to byla psina. Ale nechce, pacholek, nechce, už jsme ho ukecávali, leč marně.
Vojta: Marku? Slavia nebo Sparta ?
Marek: Sparta.
Eva: Dobrý den, každou sérii doslova hltám očima a pokaždé manželovi před obrazovkou tančím. Je těžké loučit se s vyloučenými páry?
Tereza: Paní Evo!!! To mě naprosto nadchlo, že manželovi díky nám tančíte - to je skvělé!!! A ano, i zde myslím mohu odpovědět za nás oba - neradi se loučíme a je to někdy těžké. I pro nás jsou to výjimečné dva měsíce, ale je to hra, tak se z toho pochopitelně nevěšíme :-).
Odvárčice: A jak se dnes oba máte?Krásný zbytek dne ;-)
Marek: Oba se máme pracovně, nejdřív jsme byli v Sama doma, pak šla Terezka točit Kolem dokola a já jsem zkontroloval Pavla Řezníčka a Matěje Rupperta na zkušebně a teď po chatu, utíkám točit Plovárnu. Tak toho využívám a loučím se se všemi, moc se omlouvám tě, jejichž dotazy jsem nestihl odpovědět, ale ono to nejde, čím víc my tu píšeme, tím víc je těch dotazů! Tak se, prosím nezlobte, moc děkujeme za tu přízeň, máme z toho fakt radost, kdo by to řekl, že Vás to po šesti letech bude takhle bavit, to je pro nás všechny vyznamenání. A pokud mohu o něco poprosit, buďte na ty naše soutěžící v diskusích vlídnější, zaslouží si to. Zdravím Vás a těším se v sobotu !

Marek
Verunka: Dobrý den, chci se zeptat, kam pan Eben chodí na ty skvělé hlášky? Chce to dopředu si připravit nebo je to improvizace v přímém přenosu? Pokaždé se skvěle bavíme a děkujeme za to, jak úžasnými moderátory oba s Terezkou jste!!!
Tereza: No to by mě taky zajímalo!!! :-)
Ano, jsou skvělé Markovy hlášky a jsou pro mě jednou z ingrediencí, ze kterých já pokud možno stručně improvizuji. Jedinou mojí přípravou jsou informace, fakta, aktuální dění a atmosféra. Nejtěžší je, že na to nikde není žádná "kuchařka" :-)

A protože čas běží a já běžím pro Toníka, děkuji všem i těm mnoha nezodpovězeným a kvůli času nezodpověditelným dotazům. Píšete všichni velmi krásně a nás to tu s Markem moc potěšilo a s Vámi bavilo. Těšíme na Vás v sobotu večer - ŽIVĚ!!!
Hezký den.
Hledej pořad:
...více
FOTKY Z CHATU